Інтеграція телефонії в CRM

Якщо телефонний зв'язок може прекрасно функціонувати без СРМ систем, то уявити собі CRM без прив'язки до телефону неможливо. Інтеграція дає можливість контролювати контрагентів на кожному етапі роботи, а клієнтів на кожному етапі операції. При установці даного модуля не залишиться без уваги і не буде пропущений жоден дзвінок, тим самим, ваш бізнес буде забезпечений повною базою даних і всією історією взаєморозрахунків відносин з кожним покупцем.

Основні функції інтеграції CRM з телефонією

Як переваги можна виділити наступні моменти використання даної програми:

- дзвінки здійснюються натисненням однієї кнопки;

- під час отримання виклику одразу спливає на екрані комп'ютера індивідуальна картка клієнта;

- ведеться статистика дзвінків і запис кожної розмови;

-вхідний дзвінок відразу перекладається на відповідального менеджера;

-настройка IP-телефонії в СРМ системах дозволяє автоматично створювати картку, контакти клієнта, фіксувати інформацію по угоді і т.д.

Телефонія в СРМ від професіоналів

Підключення телефонії - це також і важливе джерело статистики роботи відділу продажів. Маючи інформацію про тривалість дзвінка, кількості прийнятих та пропущених викликів, кількості вхідних і вихідних дзвінків за конкретний період часу, можна зрозуміти, як ефективно працював той чи інший менеджер, якісно він обробляв дзвінки.

Зараз на ринку можна знайти багато актуальних пропозицій щодо розроблення платних або безкоштовних модулів в цьому напрямку. Компанія PERFECTUM пропонує вам безкоштовну інтеграцію, що дозволяє оптимізувати свої бізнес процеси, не втрачати потенційних клієнтів, відповідати на всі вхідні дзвінки і вчасно робити всі вихідні дзвінки.

Наша розробка дозволить будь-якому бізнесмену або підприємцю мати час інформацію про те, чим займався в той чи інший момент кожен співробітник, скільки дзвінків і кому він зробив за певний проміжок часу, на скільки вхідних викликів відповів і т.д. Ми гарантуємо вам розробку з урахуванням специфіки вашої діяльності, впровадження і подальший супровід. Після запуску модуля ви можете в будь-який час звертатися до нашої цілодобової служби техпідтримки.

Після початкових налаштувань наступні завдання будуть створюватися автоматично, завдяки чому співробітники не зможуть забути про майбутні справи.


170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Де знайти магазин модулів під срм систему?

В даний час навіть починаючий підприємець розуміє, що йому не обійтися без сучасних інструментів для ведення бізнесу. Автоматизація робочого процесу на підприємстві є важливим і відповідальним кроком у розвитку компанії. Варто відзначити, що гроші, вкладені в даний процес, окупляться вже через півроку.

Якщо ви тiльки починаючий підприємець, та насилу знаходите замовників, то оптимальним варіантом стане впровадження срм системи в свою організацію. Зараз недостатньо просто виробляти якісний товар, необхідно тісно взаємодіяти з клієнтами, цікавитися їх думкою про продукцію, покращувати свій сервіс. Так ви зможете не тільки підвищити якість товару, що випускається, але також збільшиться кількість замовлень. Завдяки подібним програмним комплексам керівники компанії отримують можливість проконтролювати роботу своїх підлеглих.

В даному сегменті ринку Ви можете знайти багато різних срм, які можна придбати як платно, так і безкоштовно. Кожен вид діяльності людини має свої особливості, тому знайти універсальний програмний продукт, який повністю задовольняє вимогам і специфіці бізнесу практично неможливо.

Якщо Ви скористаєтеся пропозицією компанії «Perfectum», то зможете впровадити в свою компанію однойменну срм. У деяких випадках підприємцю не дістає деяких модулів, їх можна придбати в магазині срм.

Які програми можна придбати в магазині модулів срм?

Система Perfectum надається на безкоштовній основі, Вам не доведеться купувати ліцензію у компанії-розробника. Таким чином, підприємці зможуть заощадити свій бюджет. Автоматизація вимагає від інтеграторів професійних навичок і досвіду, тому бажано, скористатися послугами надійної компанії. Відмінний варіант – звернутися до розробників, адже тільки вони зможуть максимально точно і в короткі терміни впровадити систему на Вашому підприємстві. Проаналізувавши Ваш бізнес, вони підкажуть, які модулі в магазині crm Вам необхідно придбати, щоб повністю автоматизувати робочий процес.

Магазин додатків для crm з доступними цінами

В інтернет-магазині Perfectum будь споживач даного програмного продукту зможе замовити наступні види додатків:

· мобільний додаток для Android,

· корпоративне навчання,

· модуль «Акти»,

· модуль «Захисту доступу»,

· модуль «Структура компанії» і багато іншого.

Співробітники мають великий досвід і зможуть розробити необхідне ПЗ в досить короткі терміни.