Інтеграція СМС з CRM системами

Інтеграція SMS з СРМ систем - це досить економний і зручний варіант підтримки клієнтів і співробітників для кожної компанії. Основна перевага цієї системи - автоматизація. Вашим співробітникам буде досить вибрати відповідні для конкретної розсилки умови, створити шаблони листів, вибрати необхідні для вставки в текс дані і все. Після цього модуль програми в автоматичному режимі буде розсилати СМС без прямої участі людини.

Відправлення листів з CRM. Основні переваги

В якості основних плюсів даної розробки користувачі виділяють наступні моменти:

• економія витрат часу. Розсилка здійснюється автоматично, при наявності заданих заздалегідь параметрів, при цьому немає необхідності дозволяти відправку;

• швидкість і точність роботи. Модуль може працювати без участі ваших співробітників, гарантуючи точність. Співробітники можуть забути відправити лист, спізнитися за часом і т.д. За допомогою модулів здійснюється оперативна розсилка, яка містить тільки правильну і потрібну інформацію;

• персоналізація;

• оптимізація роботи ваших фахівців. Програма дає можливість відправляти повідомлення з повідомленнями ваших менеджерів про наближення дедлайни, укладанні нової угоди, виконанні термінової завдання і т.д.

Інтеграція e-mail з СРМ системами від професіоналів

Сьогодні на ринку величезна кількість пропозицій і систем CRM, їх можна купити або придбати безкоштовно. Будь-який вид діяльності має індивідуальні особливості, тому немає універсального продукту, який би повністю задовольнив специфіку і вимоги вашого бізнесу.

Компанія PERFECTUM пропонує вам впровадження розробленого модуля, який забезпечить ефективність вашої діяльності. Наша система є безкоштовною, вам немає необхідності купувати ліцензію у розробників, що дозволить економити власний бюджет. Ми враховуємо запити і побажання споживачів, тому готові розробляти для вас модулі для різних систем СРМ.

Наші фахівці, проведуть аналіз вашої роботи, і допоможуть вам впровадити модуль максимально ефективно і в короткі терміни. У разі виникнення будь-яких труднощів у подальшій роботі системи ви можете звертатися за допомогою в нашу службу техпідтримки, яка працює для клієнтів цілодобово.


170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Де знайти магазин модулів під срм систему?

В даний час навіть починаючий підприємець розуміє, що йому не обійтися без сучасних інструментів для ведення бізнесу. Автоматизація робочого процесу на підприємстві є важливим і відповідальним кроком у розвитку компанії. Варто відзначити, що гроші, вкладені в даний процес, окупляться вже через півроку.

Якщо ви тiльки починаючий підприємець, та насилу знаходите замовників, то оптимальним варіантом стане впровадження срм системи в свою організацію. Зараз недостатньо просто виробляти якісний товар, необхідно тісно взаємодіяти з клієнтами, цікавитися їх думкою про продукцію, покращувати свій сервіс. Так ви зможете не тільки підвищити якість товару, що випускається, але також збільшиться кількість замовлень. Завдяки подібним програмним комплексам керівники компанії отримують можливість проконтролювати роботу своїх підлеглих.

В даному сегменті ринку Ви можете знайти багато різних срм, які можна придбати як платно, так і безкоштовно. Кожен вид діяльності людини має свої особливості, тому знайти універсальний програмний продукт, який повністю задовольняє вимогам і специфіці бізнесу практично неможливо.

Якщо Ви скористаєтеся пропозицією компанії «Perfectum», то зможете впровадити в свою компанію однойменну срм. У деяких випадках підприємцю не дістає деяких модулів, їх можна придбати в магазині срм.

Які програми можна придбати в магазині модулів срм?

Система Perfectum надається на безкоштовній основі, Вам не доведеться купувати ліцензію у компанії-розробника. Таким чином, підприємці зможуть заощадити свій бюджет. Автоматизація вимагає від інтеграторів професійних навичок і досвіду, тому бажано, скористатися послугами надійної компанії. Відмінний варіант – звернутися до розробників, адже тільки вони зможуть максимально точно і в короткі терміни впровадити систему на Вашому підприємстві. Проаналізувавши Ваш бізнес, вони підкажуть, які модулі в магазині crm Вам необхідно придбати, щоб повністю автоматизувати робочий процес.

Магазин додатків для crm з доступними цінами

В інтернет-магазині Perfectum будь споживач даного програмного продукту зможе замовити наступні види додатків:

· мобільний додаток для Android,

· корпоративне навчання,

· модуль «Акти»,

· модуль «Захисту доступу»,

· модуль «Структура компанії» і багато іншого.

Співробітники мають великий досвід і зможуть розробити необхідне ПЗ в досить короткі терміни.