Інтеграція СРМ з модулями оплати

Модулі оплати для CRM - це програмна розробка для автоматизації бізнес процесів взаємодії компанії з покупцями. Використання цього продукту дозволяє:

-оптимізувати політику маркетингу на фірмі;

-збільшити рівень продажів;

-надавати рівень обслуговування на вищому рівні якості;

-удосконалювати різні процеси діяльності.

Особливості інтеграції CRM з сервісами оплати

PERFECTUM пропонує зручну і ефективну систему аналізу продажів, яка дозволяє в кілька разів збільшити клієнтську базу будь-якої компанії. Не так давно функціональні можливості нашого продукту розширилися, зараз у вас є можливість автоматично виставляти рахунки вашим покупцям. В даному випадку з"явилися нові опції, в тому числі, виставлення рахунку в режимі онлайн або при особистому спілкуванні з клієнтами, розрахунок суми з урахуванням ПДВ, нумерація документів, створення повторного чека на оплату, взаємодія з інтернет-банком, ведення обліку всіх операцій і взаємодії з кожним окремим клієнтом.

Модуль для виставлення рахунків на оплату CRM

Ми пропонуємо вам ефективний і багатофункціональний модуль для спрощення вашої фінансової діяльності. Якщо раніше виставленням рахунків у вашій фірмі займався бухгалтер, для цього необхідно було вручну створювати документ в програмі і висилати рахунок поштою. ТО зараз буде все набагато простіше.

Наша інноваційна розробка дозволяє виставити рахунок в один клік, при цьому в ньому автоматично відображаються всі реквізити, склад заявки, підпис і друку вашої організації. Документ буде доступний для відправки клієнтові по електронній пошті. Для цього вам навіть не доведеться заходити до свого поштового сервісу, сканувати рахунок і відправляти файл.

Крім цього, у вас з"явиться можливість прийняття онлайн-оплати банківською картою або системами електронних грошей, що значно спрощує взаємодію з контрагентами і скорочує час очікування платежу.

Ми пропонуємо вам повністю готовий до роботи функціональний продукт, який дозволить вам максимально автоматизувати робочі процеси вашої діяльності. Перед розробкою ми враховуємо всі побажання клієнта і особливості вашої діяльності. Після впровадження готові допомагати вам на всіх етапах роботи. При виникненні будь-яких питань ви зможете цілодобово звернутися в нашу підтримку.


170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Де знайти магазин модулів під срм систему?

В даний час навіть починаючий підприємець розуміє, що йому не обійтися без сучасних інструментів для ведення бізнесу. Автоматизація робочого процесу на підприємстві є важливим і відповідальним кроком у розвитку компанії. Варто відзначити, що гроші, вкладені в даний процес, окупляться вже через півроку.

Якщо ви тiльки починаючий підприємець, та насилу знаходите замовників, то оптимальним варіантом стане впровадження срм системи в свою організацію. Зараз недостатньо просто виробляти якісний товар, необхідно тісно взаємодіяти з клієнтами, цікавитися їх думкою про продукцію, покращувати свій сервіс. Так ви зможете не тільки підвищити якість товару, що випускається, але також збільшиться кількість замовлень. Завдяки подібним програмним комплексам керівники компанії отримують можливість проконтролювати роботу своїх підлеглих.

В даному сегменті ринку Ви можете знайти багато різних срм, які можна придбати як платно, так і безкоштовно. Кожен вид діяльності людини має свої особливості, тому знайти універсальний програмний продукт, який повністю задовольняє вимогам і специфіці бізнесу практично неможливо.

Якщо Ви скористаєтеся пропозицією компанії «Perfectum», то зможете впровадити в свою компанію однойменну срм. У деяких випадках підприємцю не дістає деяких модулів, їх можна придбати в магазині срм.

Які програми можна придбати в магазині модулів срм?

Система Perfectum надається на безкоштовній основі, Вам не доведеться купувати ліцензію у компанії-розробника. Таким чином, підприємці зможуть заощадити свій бюджет. Автоматизація вимагає від інтеграторів професійних навичок і досвіду, тому бажано, скористатися послугами надійної компанії. Відмінний варіант – звернутися до розробників, адже тільки вони зможуть максимально точно і в короткі терміни впровадити систему на Вашому підприємстві. Проаналізувавши Ваш бізнес, вони підкажуть, які модулі в магазині crm Вам необхідно придбати, щоб повністю автоматизувати робочий процес.

Магазин додатків для crm з доступними цінами

В інтернет-магазині Perfectum будь споживач даного програмного продукту зможе замовити наступні види додатків:

· мобільний додаток для Android,

· корпоративне навчання,

· модуль «Акти»,

· модуль «Захисту доступу»,

· модуль «Структура компанії» і багато іншого.

Співробітники мають великий досвід і зможуть розробити необхідне ПЗ в досить короткі терміни.