Підключення сервісів до СРМ

СРМ - це унікальна розробка, яка дозволяє спрощувати алгоритм взаємодії з контрагентами і клієнтами в самих різних сферах діяльності. Головний напрямок цього продукту - автоматизація всіх робочих процесів, що гарантує підвищення якості обслуговування і економію часу співробітників.

Компанія PERFECTUM готова розробити інтеграцію CRM з сервісами різного спрямування. У нашому штаті досвідчені і висококваліфіковані фахівці, здатні створювати різнобічні функціональні можливості для зміни роботи вашої фірми.

Інтеграція СРМ з площадками

Для того щоб залучити нових покупців і не упустити постійних клієнтів, необхідно вдосконалювати роботу свого онлайн магазину. Саме для цього наші фахівці пропонують вам ефективний продукт СРМ. Основне завдання системи - підвищення лояльності користувачів. Ця функція гарантує повторне звернення саме в ваш магазин. Модуль регулює базу клієнтів, зберігає всі дані про угоди, аналізує їх, при цьому не загубиться ні одна строчка інформації.

Менеджер зможе відстежувати історію співпраці з будь-яким покупцем:

· в який час був оформлений замовлення;

· який коментар залишив користувач;

· скільки разів він телефонував для уточнення інформації;

· які повідомлення були направлені на його електронну адресу і т.д.

Також ваші співробітники зможуть відстежувати, якими товарами цікавився покупець, що проігнорував відразу, а що удостоїв уваги. Це дозволить вам удосконалювати роботу свого магазину, покращуючи якість обслуговування і підвищуючи власний прибуток.

Підключення площадок до СРМ

Наші фахівці пропонують вам ефективну технологію для збільшення продажів, залучення нових контрагентів, підвищення якості своїх бізнес процесів і т.д. Єдина база даних дозволить вам зберігати будь-яку кількість інформації в одному місці. У співробітників буде можливість переглядати всю історію спілкування з клієнтом, починаючи з першого його звернення.

Впровадження нашого продукту в будь-яку сферу діяльності дозволить вам завжди бути в курсі подій, розуміти реальну картину того, що відбувається і вчасно приймати відповідні заходи. Це дозволить контролювати компетентність ваших менеджерів, розуміти реальні причини, чому в деяких випадках вибирають ваших конкурентів.


170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Де знайти магазин модулів під срм систему?

В даний час навіть починаючий підприємець розуміє, що йому не обійтися без сучасних інструментів для ведення бізнесу. Автоматизація робочого процесу на підприємстві є важливим і відповідальним кроком у розвитку компанії. Варто відзначити, що гроші, вкладені в даний процес, окупляться вже через півроку.

Якщо ви тiльки починаючий підприємець, та насилу знаходите замовників, то оптимальним варіантом стане впровадження срм системи в свою організацію. Зараз недостатньо просто виробляти якісний товар, необхідно тісно взаємодіяти з клієнтами, цікавитися їх думкою про продукцію, покращувати свій сервіс. Так ви зможете не тільки підвищити якість товару, що випускається, але також збільшиться кількість замовлень. Завдяки подібним програмним комплексам керівники компанії отримують можливість проконтролювати роботу своїх підлеглих.

В даному сегменті ринку Ви можете знайти багато різних срм, які можна придбати як платно, так і безкоштовно. Кожен вид діяльності людини має свої особливості, тому знайти універсальний програмний продукт, який повністю задовольняє вимогам і специфіці бізнесу практично неможливо.

Якщо Ви скористаєтеся пропозицією компанії «Perfectum», то зможете впровадити в свою компанію однойменну срм. У деяких випадках підприємцю не дістає деяких модулів, їх можна придбати в магазині срм.

Які програми можна придбати в магазині модулів срм?

Система Perfectum надається на безкоштовній основі, Вам не доведеться купувати ліцензію у компанії-розробника. Таким чином, підприємці зможуть заощадити свій бюджет. Автоматизація вимагає від інтеграторів професійних навичок і досвіду, тому бажано, скористатися послугами надійної компанії. Відмінний варіант – звернутися до розробників, адже тільки вони зможуть максимально точно і в короткі терміни впровадити систему на Вашому підприємстві. Проаналізувавши Ваш бізнес, вони підкажуть, які модулі в магазині crm Вам необхідно придбати, щоб повністю автоматизувати робочий процес.

Магазин додатків для crm з доступними цінами

В інтернет-магазині Perfectum будь споживач даного програмного продукту зможе замовити наступні види додатків:

· мобільний додаток для Android,

· корпоративне навчання,

· модуль «Акти»,

· модуль «Захисту доступу»,

· модуль «Структура компанії» і багато іншого.

Співробітники мають великий досвід і зможуть розробити необхідне ПЗ в досить короткі терміни.