Сайти

Інтеграція з сайтами

Perfectum crm + erp

Інтеграція CRM з сайтом

СРМ - це система управління взаємовідносинами з клієнтами. Стратегія даної розробки визначає, яким чином повинні здійснюватися відносини з контрагентами, а програмні продукти використовуються в якості допоміжних інструментів для реалізації цієї стратегії.

Компанія PERFECTUM пропонує вам сучасну розробку, що включає багато необхідних для бізнесу функцій:

· Управління контактами;

· Автоматизація процесів торгівлі та маркетингу;

· Управління електронною поштою;

· Аналітика, звіти і т.д.

Для чого потрібна інтеграція CRM з корпоративним сайтом

Інтеграція CRM з сайтом, каталогом продукції та іншими опціями дозволяє зробити роботу вашого бізнесу більш ефективною. Дані, що зберігаються в системі, можуть передаватися між різними сервісами, використовуваними співробітниками компанії. Фірма отримує найціннішу інформацію і далі використовує її для надання споживачам потрібних товарів або послуг. З подібними розробками можна відстежувати всі етапи замовлення, здійснювати допродажу, вводити систему лояльності і т.д.

Інтеграція дозволяє значно економити час, вам не доведеться копіювати інформацію в одному інструменті і переносити в інший, постійно при цьому перемикаючись. Якщо ваш клієнт заповнить форму на сайті, то СРМ система автоматично запустить запис інформації про сам користувача і про деталі його замовлення. Вашим співробітникам нічого не доведеться вносити вручну.

Інтеграція CRM з Landing page

Лендінгем і СРМ відмінно доповнюють один одного. Розробка від нашої компанії відмінно збагачує сайт важливими функціями і автоматизує весь процес роботи, що сприяє підвищенню продажів.

Крім цього, CRM знімає багато завдань з оператора, записуючи всю необхідну інформацію автоматично. Вашому співробітнику залишається тільки проаналізувати дані і зробити відповідні висновки.

Однією з важливих опцій в разі інтеграції є можливість організувати СМС розсилки, що є прекрасним інструментом для залучення потенційних контрагентів.

Крім цього, СРМ дозволяє впровадити функцію обдзвону бази даних покупців. За допомогою нашого продукту можна буде зробити дзвінок будь-якій кількості адресатів. Програм також здатна створювати шаблони заявок, талонів та іншої документації.

Наші фахівці підготують проект індивідуально для вашого бізнесу, гарантуємо якість і оперативність впровадження.

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Де знайти магазин модулів під срм систему?

В даний час навіть починаючий підприємець розуміє, що йому не обійтися без сучасних інструментів для ведення бізнесу. Автоматизація робочого процесу на підприємстві є важливим і відповідальним кроком у розвитку компанії. Варто відзначити, що гроші, вкладені в даний процес, окупляться вже через півроку.

Якщо ви тiльки починаючий підприємець, та насилу знаходите замовників, то оптимальним варіантом стане впровадження срм системи в свою організацію. Зараз недостатньо просто виробляти якісний товар, необхідно тісно взаємодіяти з клієнтами, цікавитися їх думкою про продукцію, покращувати свій сервіс. Так ви зможете не тільки підвищити якість товару, що випускається, але також збільшиться кількість замовлень. Завдяки подібним програмним комплексам керівники компанії отримують можливість проконтролювати роботу своїх підлеглих.

В даному сегменті ринку Ви можете знайти багато різних срм, які можна придбати як платно, так і безкоштовно. Кожен вид діяльності людини має свої особливості, тому знайти універсальний програмний продукт, який повністю задовольняє вимогам і специфіці бізнесу практично неможливо.

Якщо Ви скористаєтеся пропозицією компанії «Perfectum», то зможете впровадити в свою компанію однойменну срм. У деяких випадках підприємцю не дістає деяких модулів, їх можна придбати в магазині срм.

Які програми можна придбати в магазині модулів срм?

Система Perfectum надається на безкоштовній основі, Вам не доведеться купувати ліцензію у компанії-розробника. Таким чином, підприємці зможуть заощадити свій бюджет. Автоматизація вимагає від інтеграторів професійних навичок і досвіду, тому бажано, скористатися послугами надійної компанії. Відмінний варіант – звернутися до розробників, адже тільки вони зможуть максимально точно і в короткі терміни впровадити систему на Вашому підприємстві. Проаналізувавши Ваш бізнес, вони підкажуть, які модулі в магазині crm Вам необхідно придбати, щоб повністю автоматизувати робочий процес.

Магазин додатків для crm з доступними цінами

В інтернет-магазині Perfectum будь споживач даного програмного продукту зможе замовити наступні види додатків:

· мобільний додаток для Android,

· корпоративне навчання,

· модуль «Акти»,

· модуль «Захисту доступу»,

· модуль «Структура компанії» і багато іншого.

Співробітники мають великий досвід і зможуть розробити необхідне ПЗ в досить короткі терміни.