Модулі

Функціональні модулі

Perfectum crm + erp

Додаткові модулі СРМ

Найбільш серйозна проблема будь-якого бізнесу - втрата існуючих і потенційних покупців на різних етапах продажів. Тому будь-який підприємець, який пропонує продукти або послуги, намагається будь-якими можливими способами розкрутити інтерес покупців і пробудити бажання купувати. Для цього застосовуються різні продукти, найбільш затребуваний на даний момент CRM.

Воронка продажів - це варіант розподілу споживачів за стадіями торгового процесу від контакту зі споживачем до угоди. В даному випадку компанія PERFECTUM пропонує різні варіанти для інтегрування - наприклад підключення додаткових модулів для crm.

Функціональні модулі СРМ

Основний принцип роботи воронки продажів - чим більше потенційних покупців ви торкнеться спочатку, тим більшій кількості людей повідомте про свої товари чи послуги по електронній пошті, телефону, СМС. Чим більше аудиторії залучите за допомогою реклами, тим більше в результаті у вас буде клієнтів.

Якщо ви працюєте з замовленнями СРМ, всі дані, які потрібні для воронки, будуть збиратися в автоматичному режимі. Крім цього, наша розробка дозволяє використовувати скрипти продажів, які здатні привести до успіху.

Додатковий модуль «Підбір персоналу» дозволить керівникові бути в курсі всіх відбуваються в компанії бізнес процесів, бачити реальну картину справ і розуміти існуючі проблеми. Це дозволяє контролювати компетентність співробітників, наявність потенційних клієнтів, розуміти причини, чому вони можуть вибрати конкурентів.

Наш програмний продукт дозволить отримувати інформацію про те:

· Що саме виконував протягом дня ваш співробітник;

· З ким він розмовляв, про що писав і кому;

· Яким чином спілкувався зі споживачем і про що і т.д.

Ми спочатку налаштовуємо систему, а в подальшому завдання будуть формуватися автоматично, що дозволить вашим працівникам не забувати про важливі справи і не пропускати зустрічі.

Установка додаткових модулів СРМ системи

Дані можливості програми допоможуть вам оперативно і легко провести звірку фінансових залишків товару з його фактичною наявністю на складах. Вам не доведеться робити все вручну. Начальник складу обирає в системі відповідну групу товарів, роздруковує документ інвентаризації з унікальним штрихкодом. Після цього залишається тільки відсканувати товари на складі. Далі автоматично будуть створені всі необхідні документи в програмі.


170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Де знайти магазин модулів під срм систему?

В даний час навіть починаючий підприємець розуміє, що йому не обійтися без сучасних інструментів для ведення бізнесу. Автоматизація робочого процесу на підприємстві є важливим і відповідальним кроком у розвитку компанії. Варто відзначити, що гроші, вкладені в даний процес, окупляться вже через півроку.

Якщо ви тiльки починаючий підприємець, та насилу знаходите замовників, то оптимальним варіантом стане впровадження срм системи в свою організацію. Зараз недостатньо просто виробляти якісний товар, необхідно тісно взаємодіяти з клієнтами, цікавитися їх думкою про продукцію, покращувати свій сервіс. Так ви зможете не тільки підвищити якість товару, що випускається, але також збільшиться кількість замовлень. Завдяки подібним програмним комплексам керівники компанії отримують можливість проконтролювати роботу своїх підлеглих.

В даному сегменті ринку Ви можете знайти багато різних срм, які можна придбати як платно, так і безкоштовно. Кожен вид діяльності людини має свої особливості, тому знайти універсальний програмний продукт, який повністю задовольняє вимогам і специфіці бізнесу практично неможливо.

Якщо Ви скористаєтеся пропозицією компанії «Perfectum», то зможете впровадити в свою компанію однойменну срм. У деяких випадках підприємцю не дістає деяких модулів, їх можна придбати в магазині срм.

Які програми можна придбати в магазині модулів срм?

Система Perfectum надається на безкоштовній основі, Вам не доведеться купувати ліцензію у компанії-розробника. Таким чином, підприємці зможуть заощадити свій бюджет. Автоматизація вимагає від інтеграторів професійних навичок і досвіду, тому бажано, скористатися послугами надійної компанії. Відмінний варіант – звернутися до розробників, адже тільки вони зможуть максимально точно і в короткі терміни впровадити систему на Вашому підприємстві. Проаналізувавши Ваш бізнес, вони підкажуть, які модулі в магазині crm Вам необхідно придбати, щоб повністю автоматизувати робочий процес.

Магазин додатків для crm з доступними цінами

В інтернет-магазині Perfectum будь споживач даного програмного продукту зможе замовити наступні види додатків:

· мобільний додаток для Android,

· корпоративне навчання,

· модуль «Акти»,

· модуль «Захисту доступу»,

· модуль «Структура компанії» і багато іншого.

Співробітники мають великий досвід і зможуть розробити необхідне ПЗ в досить короткі терміни.