Безкоштовні

Безкоштовні модулі

Perfectum crm + erp

Безкоштовні модулі для СРМ

Модуль оплати для СРМ - це спеціально розроблений програмний продукт для автоматизації будь-якого бізнесу. Використання даної розробки дозволяє:

· Оптимізувати маркетингові процеси;

· Підвищити продажі;

· Гарантувати клієнтам обслуговування на вищому рівні;

· Удосконалювати різні процеси діяльності і т.д.

Модулі для СРМ Безкоштовні

Компанія PERFECTUM пропонує вам зручну і ефективну систему аналізу діяльності і продажів, що дозволяє в багато разів збільшити клієнтську базу. Регулярно функціональні можливості нашого продукту збільшуються. Зараз ми готові запропонувати вам інтеграцію з різними модулями, в тому числі, з модулем оплати «Ligpay». Розробка дозволяє тепер автоматично виставляти рахунки покупцям в режимі онлайн або при особистому спілкуванні, розраховувати суми з ПДВ, нумерувати платіжні документи, створювати повторний чек, вести облік всіх фінансових операцій і т. Д.

Акція на модулі СРМ

Ми пропонуємо вам ефективну і багатофункціональну систему, здатну максимально спростити вашу фінансову діяльність. Тепер немає необхідності наймати співробітника, який буде займатися виставлянням рахунків, створюючи в програмі документи вручну. За допомогою нашої системи все можна робити в автоматичному режимі.

Наш модуль оплати «Wayforpay» дає можливість натисканням однієї кнопки виставляти рахунки, в документі при цьому будуть відображені всі реквізити, склад заявки, печатки та підпису матеріально-відповідальних осіб. Документ можна буде відразу відправляти по електронній пошті. При цьому можна економити час на скануванні, складанні листа і т.д.

Використання даної опції дозволяє приймати онлайн-оплату за товар або послугу банківською картою або системами електронних грошей. Це в рази спрощує взаїмосотруднічестве з контрагентами і скорочує час очікування платежу.

Ми готові запропонувати вам повністю готовий до використання багатофункціональний і ефективний продукт, що дозволяє максимально автоматизувати робочі процеси вашого бізнесу. Перш ніж почати роботу над системою, ми ретельно вивчаємо вашу діяльність, враховуючи всі побажання замовника. Після впровадження готові навчити ваших співробітників, супроводжувати і надавати технічну підтримку.

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Де знайти магазин модулів під срм систему?

В даний час навіть починаючий підприємець розуміє, що йому не обійтися без сучасних інструментів для ведення бізнесу. Автоматизація робочого процесу на підприємстві є важливим і відповідальним кроком у розвитку компанії. Варто відзначити, що гроші, вкладені в даний процес, окупляться вже через півроку.

Якщо ви тiльки починаючий підприємець, та насилу знаходите замовників, то оптимальним варіантом стане впровадження срм системи в свою організацію. Зараз недостатньо просто виробляти якісний товар, необхідно тісно взаємодіяти з клієнтами, цікавитися їх думкою про продукцію, покращувати свій сервіс. Так ви зможете не тільки підвищити якість товару, що випускається, але також збільшиться кількість замовлень. Завдяки подібним програмним комплексам керівники компанії отримують можливість проконтролювати роботу своїх підлеглих.

В даному сегменті ринку Ви можете знайти багато різних срм, які можна придбати як платно, так і безкоштовно. Кожен вид діяльності людини має свої особливості, тому знайти універсальний програмний продукт, який повністю задовольняє вимогам і специфіці бізнесу практично неможливо.

Якщо Ви скористаєтеся пропозицією компанії «Perfectum», то зможете впровадити в свою компанію однойменну срм. У деяких випадках підприємцю не дістає деяких модулів, їх можна придбати в магазині срм.

Які програми можна придбати в магазині модулів срм?

Система Perfectum надається на безкоштовній основі, Вам не доведеться купувати ліцензію у компанії-розробника. Таким чином, підприємці зможуть заощадити свій бюджет. Автоматизація вимагає від інтеграторів професійних навичок і досвіду, тому бажано, скористатися послугами надійної компанії. Відмінний варіант – звернутися до розробників, адже тільки вони зможуть максимально точно і в короткі терміни впровадити систему на Вашому підприємстві. Проаналізувавши Ваш бізнес, вони підкажуть, які модулі в магазині crm Вам необхідно придбати, щоб повністю автоматизувати робочий процес.

Магазин додатків для crm з доступними цінами

В інтернет-магазині Perfectum будь споживач даного програмного продукту зможе замовити наступні види додатків:

· мобільний додаток для Android,

· корпоративне навчання,

· модуль «Акти»,

· модуль «Захисту доступу»,

· модуль «Структура компанії» і багато іншого.

Співробітники мають великий досвід і зможуть розробити необхідне ПЗ в досить короткі терміни.