Підключення СРМ до служб доставки

Робота сайту транспортної фірми або служби доставки пов'язана з різними бізнес-процесами, а також постійними взаємовідносинами з численними клієнтами. Сайт - це важлива точка взаємодії з цільовою аудиторією. Працюючий сам по собі веб-ресурс менш ефективний, ніж інтегрований зі спеціалізованими сервісами портал.

Сучасна технологія CRM від компанії PERFECTUM пропонує фірмам в сфері послуг автоматизувати всі операції, знизивши при цьому витрати і підвищивши ефективність.

Інтеграція СРМ з службами доставки

З позитивних моментів оптимізації бізнес-процесів за допомогою СРМ для транспортних служб можна відзначити:

· Оперативність обробки заявок;

· Оптимізація штату;

· Наші продукти взаємодіють з телефонією, поштовими сервісами, мессенджерами і іншими способами спілкування з базою клієнтів, що дозволяє значно підвищити лояльність споживачів;

· Гарантія збереження даних і зниження неточностей «людського фактора».

Купуючи систему для свого бізнесу в сфері транспортних послуг або доставки, необхідно розібратися, що з себе представляє наш продукт в логістиці, який має функціонал і які завдання зможе вирішувати у вашій фірмі.

Наші фахівці перед виконанням замовлення ретельно вивчають всі аспекти вашої діяльності, підбираючи відповідну розробку. Після впровадження ми гарантуємо навчання і технічну підтримку.

Підключення до СРМ сервісів доставки

Інтеграція СРМ з сервісами доставки є зараз найбільш популярною завданням, здатної максимально спростити і оптимізуватися всі робочі процеси, пов'язані з доставкою вантажів і документів. Даний продукт - це відкритий API доступ, що дозволяє налаштувати інтеграцію вашої системи можна на різних платформах, ми готові запропонувати вам різні варіанти рішень.

Замовляючи товар з доставкою, споживач, перш за все, платить за свій комфорт. Зазвичай клієнти не хочуть довго розбиратися в умовах і тарифах, вони хочуть натисненням однієї кнопки вибрати зручний і доступний варіант. Наша команда потурбується про те, щоб на сайті вашої компанії ця кнопка була.

Ми гарантуємо вам, що модулі служби доставки в вашу фірму виглядали природно і гармонійно. Для цього адаптуємо вже існуючий дизайн і створимо новий сервіс вибору послуг.

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Де знайти магазин модулів під срм систему?

В даний час навіть починаючий підприємець розуміє, що йому не обійтися без сучасних інструментів для ведення бізнесу. Автоматизація робочого процесу на підприємстві є важливим і відповідальним кроком у розвитку компанії. Варто відзначити, що гроші, вкладені в даний процес, окупляться вже через півроку.

Якщо ви тiльки починаючий підприємець, та насилу знаходите замовників, то оптимальним варіантом стане впровадження срм системи в свою організацію. Зараз недостатньо просто виробляти якісний товар, необхідно тісно взаємодіяти з клієнтами, цікавитися їх думкою про продукцію, покращувати свій сервіс. Так ви зможете не тільки підвищити якість товару, що випускається, але також збільшиться кількість замовлень. Завдяки подібним програмним комплексам керівники компанії отримують можливість проконтролювати роботу своїх підлеглих.

В даному сегменті ринку Ви можете знайти багато різних срм, які можна придбати як платно, так і безкоштовно. Кожен вид діяльності людини має свої особливості, тому знайти універсальний програмний продукт, який повністю задовольняє вимогам і специфіці бізнесу практично неможливо.

Якщо Ви скористаєтеся пропозицією компанії «Perfectum», то зможете впровадити в свою компанію однойменну срм. У деяких випадках підприємцю не дістає деяких модулів, їх можна придбати в магазині срм.

Які програми можна придбати в магазині модулів срм?

Система Perfectum надається на безкоштовній основі, Вам не доведеться купувати ліцензію у компанії-розробника. Таким чином, підприємці зможуть заощадити свій бюджет. Автоматизація вимагає від інтеграторів професійних навичок і досвіду, тому бажано, скористатися послугами надійної компанії. Відмінний варіант – звернутися до розробників, адже тільки вони зможуть максимально точно і в короткі терміни впровадити систему на Вашому підприємстві. Проаналізувавши Ваш бізнес, вони підкажуть, які модулі в магазині crm Вам необхідно придбати, щоб повністю автоматизувати робочий процес.

Магазин додатків для crm з доступними цінами

В інтернет-магазині Perfectum будь споживач даного програмного продукту зможе замовити наступні види додатків:

· мобільний додаток для Android,

· корпоративне навчання,

· модуль «Акти»,

· модуль «Захисту доступу»,

· модуль «Структура компанії» і багато іншого.

Співробітники мають великий досвід і зможуть розробити необхідне ПЗ в досить короткі терміни.