Банки

Інтеграції з банками

Perfectum crm + erp

Інтеграція CRM з банками

СРМ системи користуються популярністю в різних сферах діяльності, популярні вони і серед споживачів фінансової галузі, так як банки потребують впорядкованої клієнтській базі, в формалізації взаємин з контрагентами і т. Д.

Компанія PERFECTUM готова запропонувати вам впровадження СРМ в банках для впорядкованості вашого бізнесу і залучення нових клієнтів, а також для розвитку вже існуючих.

Підключення СРМ до банків

Усі пропоновані нами системи CRM діляться на операційні та аналітичні. Найчастіше робота з банками починається з впровадження розробок операційного типу, так як саме цей варіант спрямований на автоматизацію процесів взаємодії з клієнтами.

Діяльність будь-якої банківської структури залежить від якості і оперативності надання послуг, тому автоматизація процесу обслуговування стає найважливішою метою при впровадженні наших розробок.

Операційний продукт дає можливість збирати інформацію про клієнтів розрізненого характеру в єдине ціле, створюючи при цьому єдиний інтерфейс для роботи з нею. В результаті цього ваші співробітники зможуть працювати тільки в одній системі, що гарантує швидкість обслуговування кожного клієнта. Крім цього, СРМ дозволить збільшити зростання продажів і якість сервісу, так як кожен співробітник матиме швидкий доступ до потрібної і повної інформації.

Аналітичні системи дозволяють управляти отриманою інформацією, зібраною з різних зовнішніх джерел, що містять дані про клієнтів, історію спілкування з ними і т.д .:

· Бухгалтерські програми;

· Складські системи;

· Біллінгові продукти і т.д.

Інтеграція СРМ з платіжними шлюзами банків

Банки використовують наші системи не тільки для співпраці з уже існуючими клієнтами. Будь-який банк має інформацію про потенційних позичальників, яку необхідно обробити відповідним чином і отримати з цього вигоду. Без CRM продуктів обробка подібної інформації буде здійснюватися довго, так як відбуватиметься процес буде вручну. Співробітникові доведеться з численних джерел відбирати потрібні дані, підбирати для кожного потенційного клієнта відповідну пропозицію. Весь цей процес можна автоматизувати, завдяки нашим розробкам.

У нашій команді тільки кваліфіковані та досвідчені фахівці. Ми попередньо аналізуємо всі аспекти вашого бізнесу і лише після цього розробляємо необхідний саме для вашої структури продукт.


170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Де знайти магазин модулів під срм систему?

В даний час навіть починаючий підприємець розуміє, що йому не обійтися без сучасних інструментів для ведення бізнесу. Автоматизація робочого процесу на підприємстві є важливим і відповідальним кроком у розвитку компанії. Варто відзначити, що гроші, вкладені в даний процес, окупляться вже через півроку.

Якщо ви тiльки починаючий підприємець, та насилу знаходите замовників, то оптимальним варіантом стане впровадження срм системи в свою організацію. Зараз недостатньо просто виробляти якісний товар, необхідно тісно взаємодіяти з клієнтами, цікавитися їх думкою про продукцію, покращувати свій сервіс. Так ви зможете не тільки підвищити якість товару, що випускається, але також збільшиться кількість замовлень. Завдяки подібним програмним комплексам керівники компанії отримують можливість проконтролювати роботу своїх підлеглих.

В даному сегменті ринку Ви можете знайти багато різних срм, які можна придбати як платно, так і безкоштовно. Кожен вид діяльності людини має свої особливості, тому знайти універсальний програмний продукт, який повністю задовольняє вимогам і специфіці бізнесу практично неможливо.

Якщо Ви скористаєтеся пропозицією компанії «Perfectum», то зможете впровадити в свою компанію однойменну срм. У деяких випадках підприємцю не дістає деяких модулів, їх можна придбати в магазині срм.

Які програми можна придбати в магазині модулів срм?

Система Perfectum надається на безкоштовній основі, Вам не доведеться купувати ліцензію у компанії-розробника. Таким чином, підприємці зможуть заощадити свій бюджет. Автоматизація вимагає від інтеграторів професійних навичок і досвіду, тому бажано, скористатися послугами надійної компанії. Відмінний варіант – звернутися до розробників, адже тільки вони зможуть максимально точно і в короткі терміни впровадити систему на Вашому підприємстві. Проаналізувавши Ваш бізнес, вони підкажуть, які модулі в магазині crm Вам необхідно придбати, щоб повністю автоматизувати робочий процес.

Магазин додатків для crm з доступними цінами

В інтернет-магазині Perfectum будь споживач даного програмного продукту зможе замовити наступні види додатків:

· мобільний додаток для Android,

· корпоративне навчання,

· модуль «Акти»,

· модуль «Захисту доступу»,

· модуль «Структура компанії» і багато іншого.

Співробітники мають великий досвід і зможуть розробити необхідне ПЗ в досить короткі терміни.