Додаткові звіти СРМ

СРМ - це унікальний продукт, що дає можливість спростити процеси взаємодії з покупцями, постачальниками, клієнтами в різних напрямках підприємницької діяльності. Основне призначення цієї розробки - автоматизація процесів співпраці з контрагентами, що дозволяє підвищувати якість послуг, що надаються і економити час. Компанія PERFECTUM готова розробити для вас інтеграцію до будь-якого варіанту сервісу. Фахівці нашої фірми можуть надати різний функціонал, переробити всю логістику робочих процесів, додати доп звіти для crm.

Установка додаткових звітів СРМ системи

Наша компанія пропонує ефективну можливість для підвищення рівня продажів і якості обслуговування клієнтів, поліпшення маркетингової стратегії, автоматичні звіти на Email і інші бізнес процеси. Такі результати можливі за рахунок збереження всіх даних про контрагентів в єдиній базі. У будь-який момент у вас є доступ до інформації про історію співпраці з контрагентом, починаючи від його першого звернення до вашу фірму.

Впровадження подібної розробки дозволить вам завжди бути в курсі справ вашої компанії, бачити реальну картину справ і розуміти, які заходи необхідно вжити. Ви зможете контролювати роботу своїх співробітників, мати уявлення про їх компетентності.

Підключення доп звітів СРМ

Використання нашого продукту дозволить вам контролювати робочий час кожного співробітника, отримуючи інформацію у вигляді звітів про те:

· Чим саме на даний момент займається той чи інший фахівець;

· Скільки дзвінків він зробив за певний проміжок часу, кому дзвонив, результати спілкування;

· Яким чином вів бесіду з клієнтом і про що і т.д.

Після розробки ми налаштуємо всі основні опції продукту, далі завдання можна буде вже створювати автоматично. Завдяки цьому ваші співробітники не зможуть забути про майбутні справи.

Для того щоб розробити всі етапи майбутньої програми і продумати відповідні саме для вашого бізнесу настройки, наші розробники уважно вивчають всі аспекти вашої діяльності. В процесі впровадження системи ми зможемо інтегрувати її з різними ресурсами за вашим бажанням. Після установки всі дані будуть доступні тільки вам.

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Де знайти магазин модулів під срм систему?

В даний час навіть починаючий підприємець розуміє, що йому не обійтися без сучасних інструментів для ведення бізнесу. Автоматизація робочого процесу на підприємстві є важливим і відповідальним кроком у розвитку компанії. Варто відзначити, що гроші, вкладені в даний процес, окупляться вже через півроку.

Якщо ви тiльки починаючий підприємець, та насилу знаходите замовників, то оптимальним варіантом стане впровадження срм системи в свою організацію. Зараз недостатньо просто виробляти якісний товар, необхідно тісно взаємодіяти з клієнтами, цікавитися їх думкою про продукцію, покращувати свій сервіс. Так ви зможете не тільки підвищити якість товару, що випускається, але також збільшиться кількість замовлень. Завдяки подібним програмним комплексам керівники компанії отримують можливість проконтролювати роботу своїх підлеглих.

В даному сегменті ринку Ви можете знайти багато різних срм, які можна придбати як платно, так і безкоштовно. Кожен вид діяльності людини має свої особливості, тому знайти універсальний програмний продукт, який повністю задовольняє вимогам і специфіці бізнесу практично неможливо.

Якщо Ви скористаєтеся пропозицією компанії «Perfectum», то зможете впровадити в свою компанію однойменну срм. У деяких випадках підприємцю не дістає деяких модулів, їх можна придбати в магазині срм.

Які програми можна придбати в магазині модулів срм?

Система Perfectum надається на безкоштовній основі, Вам не доведеться купувати ліцензію у компанії-розробника. Таким чином, підприємці зможуть заощадити свій бюджет. Автоматизація вимагає від інтеграторів професійних навичок і досвіду, тому бажано, скористатися послугами надійної компанії. Відмінний варіант – звернутися до розробників, адже тільки вони зможуть максимально точно і в короткі терміни впровадити систему на Вашому підприємстві. Проаналізувавши Ваш бізнес, вони підкажуть, які модулі в магазині crm Вам необхідно придбати, щоб повністю автоматизувати робочий процес.

Магазин додатків для crm з доступними цінами

В інтернет-магазині Perfectum будь споживач даного програмного продукту зможе замовити наступні види додатків:

· мобільний додаток для Android,

· корпоративне навчання,

· модуль «Акти»,

· модуль «Захисту доступу»,

· модуль «Структура компанії» і багато іншого.

Співробітники мають великий досвід і зможуть розробити необхідне ПЗ в досить короткі терміни.