White label CRM

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явились питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Продаж crm під своїм брендом

Українська фірма Perfectum ось уже понад 10-років займається розробкою СРМ систем. Її головною метою є створення багатофункціонального програмного продукту, який зміг би автоматизувати підприємство будь-якого масштабу. Компанії вдалося це зробити, і тепер кожен бажаючий має можливість придбати хмарне рішення або індивідуальну версію коробочки для зберігання інформації на власному сервері.

На даний момент Perfectum організувала можливість продажу СРМ під своєю назвою. Це означає, що тепер ви можете купити СРМ не тільки для власних потреб, а й для наступних перепродажів даного унікального продукту.

Перепродаж СРМ системи під свої назвою: чому варто вибрати Perfectum?

Співробітники компанії є досвідченими програмістами і вміють созадавать великі інфосистеми. При розробці СРМ Perfectum, вони також керувалися багатим досвідом в сфері активних продажів, щоб кінцевий продукт вийшов гнучким, функціональним і наочним. Можна з упевненістю сказати, що це їм вдалося. Дану СРМ вже змогли по достоїнству оцінити керівники і менеджери різних ланок. Вони відзначили, що після її впровадження, збільшилися такі показники як:

· продуктивність роботи;

· відсоток продажів;

· тривалість співпраці з клієнтами і ступінь їх задоволеності.

Навіть найперші версії програми суттєво допомогли збільшити дохід використовують її фірм, впорядкувати бізнес-процеси і дані клієнтів. Найбільш популярною є хмарна версія СРМ, так як не потрібно відразу інвестувати велику суму грошей, досить своєчасно оплачувати щомісячний платіж. Хмарна версія дозволяє організувати роботу через інтернет, що вкрай необхідно для багатьох сфер бізнесу.

На сьогоднішній день ви можете купити СРМ Perfectum для подальших перепродажів, але вже під своїм брендом. Навчитися цій системі дуже просто, у неї привабливий і зрозумілий інтерфейс, хороший захист даних і швидка функціональність.

Бізнес з продажу СРМ під своїм брендом: суть франшизи

Співпраця з компанією можна побудувати на перепродажі програмного продукту. Вашими цільовими клієнтами буде малий і середній бізнес. Якщо фірма надає послуги або має власний інтернет-магазин, то - це ваш цільовий клієнт. З Perfectum будь-яка фірма зможе автоматизувати свою роботу і збільшити кількість виграшних угод.