ПЕРЕХІД ІЗ ХМАРИ У КОРОБКУ

Причини для переїзду

При необхідності розробки або доопрацювання модулів, зміни Perfectum CRM+ERP під свої завдання, потрібно замовляти міграцію з Хмарної в Коробкову версію.

Проведення міграції

Переїзд з Хмарної в Коробкову версію відбувається шляхом повної міграції всіх даних без втрат.

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явились питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

ЯК ЗДІЙСНИТИ ПЕРЕХІД ІЗ ХМАРИ У КОРОБКУ?

Більшість розробників пропонують готові спеціалізовані програмні продукти типу СРМ Perfectum в двох версіях: хмарної і коробочки. У чому між ними різниця? Людина, яка вперше зіштовхнулася з даними поняттями, приходить в замішання. Зараз ми пояснимо, чому вони відрізняються. Хмарна модель має на увазі таку форму взаємодії, при якій замовник отримує доступ до програми за допомогою глобальної мережі, в той час як постачальник самостійно управляє програмним забезпеченням, займається орендою сервера, установкою необхідних оновлень, стежить за безпекою і зберіганням інформації. У разі технічних неполадок провайдери самостійно відновлять резервну копію програми. Для отримання доступу до СРМ досить пройти реєстрацію, всі інші турботи бере на себе компанія-постачальник.

Програмний продукт в коробці передбачає самостійну установку програмного забезпечення клієнтом на власному обладнанні, при цьому підтримка і адміністрування ляжуть на плечі замовника.

Переваги crm без хмари

Кожна з вищевказаних моделей має свої плюси і мінуси. До переваг версії коробочки можна віднести:

власний сервер;

додаткові можливості;

управління настройками і багато іншого.

Якщо Ваша компанія висуває підвищені вимоги до безпеки і збереженню даних своїх клієнтів, Perfectum crm система коробочки стане просто незамінним помічником в цій справі. Однак для адміністрування системи Вам будуть необхідні грамотні IT-фахівці, які зможуть встановити та інтегрувати програмний продукт.

Перехід на crm коробочки?

Наша команда надає програмний комплекс Perfectum в демо-версії всім бажаючим. Так, клієнти можуть протестувати можливості і функціонал даної системи. Звичайно, не виключено, що Вам можуть знадобитися серйозні доопрацювання, тому Ви завжди можете замовити їх у наших фахівців. Придбання коробкового продукту дозволить Вам модернізувати систему самостійно, не вдаючись до послуг сторонніх програмістів.

Коробочки crm купити можна прямо зараз у нас або у наших партнерів, в разі виникнення будь-яких питань, покупці можуть звернутися до онлайн консультантам. Установку і інтеграцію програмного продукту повинні виконувати тільки досвідчені фахівці, оскільки від цього залежить робота системи. Якщо таких кадрів у Вас в компанії немає, то Ви можете скористатися послугами наших інтеграторів.