Хостинг

Датацентри

Надаємо послуги розміщення коробкових і галузевих версій Perfectum CRM+ERP на сучасних швидких серверах в кращих датацентрах України, Польщі, Голандії.

Надійність даних і підтримка

На всіх серверах налаштовані щоденні автоматичні резервні копії для всіх систем. Надаємо послуги технічної підтримки серверів.

Віртуальний хостинг

Надаємо послуги розміщення Perfectum CRM+ERP на віртуальному хостингу з доступною вартістю. Такий варіант підходить для систем з невеликою кількістю співробітників і даних.

VPS-сервера

Надаємо послуги розміщення Perfectum CRM+ERP на VPS-серверах з резервуванням виділених ресурсів. Такий варіант підходить для більшості систем.

Виділені сервера

Надаємо послуги розміщення Perfectum CRM+ERP на Виділених серверах з великою продуктивністю. Такий варіант підходить для великих систем, де зберігається величезна кількість інформації і з якою працюють тисячі співробітників одночасно.

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явились питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

ЯК ВИБРАТИ ХОСТИНГ ДЛЯ CRM?

Автоматизація робочих процесів торкнулося практично кожну галузь людської діяльності. Оскільки таке новаторське рішення, як Perfectum crm поширюється безкоштовно, у клієнтів деколи виникають труднощі, пов'язані з установкою програмного продукту. Для максимальної ефективності часто будь-яке програмне забезпечення встановлюють на потужний сервер, оскільки доступ до бази даних буде здійснюватися одночасно відразу декількома користувачами.

Завантаживши безкоштовну версію програмного продукту, необхідно підібрати обладнання, яке буде мати високі технічні характеристики. У багатьох великих промислових підприємств є свої особисті сервери, де вони зберігають всю інформацію, але що робити бізнесменам невеликих контор і малого бізнесу? Вихід, звичайно, є. Ви можете скористатися хостинг послугами, які надає своїм клієнтам наша компанія.

Хостинг crm за доступними цінами

До переваг співпраці з співробітниками нашої компанії Perfectum можна віднести:

високий рівень обслуговування;

професіоналізм співробітників;

технічна підтримка;

прийнятні ціни;

швидке вирішення будь-яких питань і т.д.

Якщо Вам необхідний надійний і якісний хостинг, то звертайтеся до нас прямо зараз. Установка crm на хостинг здійснюється кваліфікованими фахівцями. Тому, якщо Ви не впевнені в таких питаннях, як вибір хостингу, установка СРМ, то сміливо задавайте їх нам. Ми допоможемо вирішити будь-які труднощі, пов"язані з використанням вищевказаного програмного продукту.

Де орендувати хостинг для СРМ?

Ми надаємо своїм споживачам послуги хостингу за доступними цінами. Як і будь-яка інша СРМ, спеціалізоване програмне забезпечення Perfectum потребує сервері. Ви, звичайно, можете скористатися своїм обладнанням, але якщо такого немає, то оренда crm hosting виявиться оптимальним варіантом в даному випадку.

Кожна програма має певні вимоги до технічних характеристик сервера, тому до вибору обладнання слід підійти уважно і з усією відповідальністю. Власнику компанії, де буде встановлено програмне забезпечення, не варто намагатися заощадити на хостинг послуги, адже тут буде зберігатися вся інформація підприємства. У подібній ситуації високий рівень безпеки сервера і технічне обслуговування є важливими складовими при оренді дискового простору.