Франшиза Perfectum CRM

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явились питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Франшиза CRM системи - секрет вашого успіху

Якщо ви плануєте придбати франшизу, то варто відзначити, що весь успіх буде полягати в грамотному управлінні процесами. Фірма Perfectum застосовує для цих цілей сучасні програмні розробки. Придбавши у нас СРМ систему для франшизи, ви зможете почати користуватися високотехнологічним продуктом - ІТ-середовищем, яка застрахує вас в будь-який ризикованій ситуації. Наша франшиза дуже вигідна, так як crm системи користуються величезним попитом у сучасному бізнесі. Всі підприємства, навіть найменші, прагнуть до автоматизації і ефективній взаємодії з клієнтами. З Perfectum ви надасте їм унікальне рішення, для організації бізнес-процесів і заробите на цьому.

Що собою являє CRM система для франчайзерів

Франчайзинг - це унікальна галузь, для якої потрібно добре інтегрована CRM, що включає в себе:

· портал для франчайзі,

· систему управління продажами і підтримкою,

· функції автоматизованого маркетингу,

· інструменти для комунікації,

· можливість підключення сторонніх бізнес-додатків.

Ми вважаємо, що індустрія франчайзингу дуже цікава, тому що кожен франчайзинговий бізнес - це торгова організація, яка допомагає сотням інших малих підприємств рости і процвітати, слідуючи своїй перевіреної системі продажів. Для досягнення стабільних якісних результатів франчайзерам потрібно масштабується, швидка, завжди доступна і інтегрована CRM-система, яка може допомогти їм стежити за угодами. Тому ми пропонуємо впровадження CRM в бізнес по франчайзингу від Perfectum.

Як запустити франшизу СРМ

Створення успішної франчайзингової мережі - це нелегке завдання, яка, на жаль, благополучно вирішується не всіма бажаючими стати франчайзерами. Щоб у вас все вийшло, потрібно з самого початку подбати про грамотне і ефективній взаємодії з партнерами.

Сьогодні в допомогу франчайзерам приходять сучасні інструменти для управління. Тепер не так складно провести навчання франчайзі, стежити за прогресом співробітників, проводити атестацію, надавати доступ до файлів, інформації та документів. Одним з таких інструментів є Perfectum і ми з радістю готові запропонувати вам купити франшизу на нього.

Будьте впевнені - з нами ви будете забезпечені сучасною розробкою, в якій передбачено безліч зручних комунікацій. Не пропустіть свою можливість швидко запустити прибутковий бізнес, в якому будуть виключені ризики, що зустрічаються на ранніх етапах.