РОЗРОБКА додаткового функціоналу

Розробка технічного завдання

Підготовка повного технічного завдання з прототипіюванням всіх сторінок, для створення додаткового функціоналу.

Індивідуальна розробка додатку

Розробка, будь-якої складності, додаткового функціоналу до Perfectum CRM/ERP під задачу клієнта.

Будь-які інтеграції та можливості

Розробка будь-якого індивідуального функціоналу без обмежень для Perfectum CRM/ERP і підготовка будь-яких інтеграцій.

Тестування додатку

Перевірка якості виконання розробки шляхом глобального ручного та автоматичного тестування.

Навчання клієнта

Проведення демонстрації роботи додатку з навчанням клієнта роботи з ним.

Перенесення і запуск додатку

Розміщення і запуск індивідуального додатку на системі клієнта з подальшим фінальним тестуванням.

Perfectum CRM+ERP

РОЗРОБКА ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ

Підготовка повного технічного завдання з прототипіюванням всіх сторінок, для створення додаткового функціоналу.

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явились питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Потрыбна розробка функціоналу CRM системи, що робити?

Якщо Ви вже вирішили, які функції хочете бачити в програмному продукті Perfectum crm, то прийшло саме час, коли необхідно створити технічне завдання для компанії-підрядника. Оскільки в даному випадку доопрацювання функціоналу здійснюватимуть наші розробники, то Ви можете звернутися за допомогою до наших співробітників, щоб найбільш ретельно і грамотно скласти опис майбутніх функціональних можливостей.

Crm система, функціонал якої включає в себе більшість процесів, наявних практично на кожному підприємстві, складається з:

бази клієнтів;

обліку продажів;

статистики;

договорів і витрат і т.д.

Найчастіше додаткові можливості розробляються через специфіку бізнесу. Заздалегідь слід обговорити терміни виконання замовлення, щоб в майбутньому не виникло непорозумінь. Творцям програмного продукту буде легше розібратися з кодом, ніж Ви будете наймати стороннього виконавця, адже будь-яка помилка може стерти всю Вашу інформацію.

Як налаштувати crm Perfectum?

З кожним днем все більше підприємств впроваджують СРМ системи для автоматизації робочих процесів. В даному випадку неважливо, скільки у Вас працює співробітників, кількість постійних клієнтів та інших показників, оскільки програмний комплекс допоможе полегшити роботу кожного співробітника, а також проконтролювати роботу всіх відділів.

Як і будь-яке інше програмне забезпечення, подібні системи Crm вимагають від споживача детального вивчення всього функціоналу і подальше впровадження. В даний час багато розробників намагаються створити універсальну СРМ, але так чи інакше в процесі роботи з Crm системою виникає необхідність в удосконаленні програми. В першу чергу, це пов"язано зі специфікою кожної сфери діяльності людини.

Додатковий crm функціонал програмного комплексу Perfectum, Ви можете замовити в нашій компанії. Ніхто не зробить краще роботу, ніж творці даного проекту.

Для початку необхідно протестувати надану Вам версію СРМ, потім визначитися з відсутніми функціональними можливостями. Власнику слід подумати, чого не вистачає в програмному комплексі саме його підприємству, які відділи можна автоматизувати і т. Д.

Замовити настройку СРМ

Наша команда пропонує свої послуги з установки, інтеграції СРМ, а також з розробки додаткового функціонала. Досвідчені програмісти виконають Ваше замовлення, спираючись на технічне завдання. Тому складаючи його, слід бути вкрай уважним, щоб врахувати всі нюанси програмного комплексу.