Оновлення Perfectum CRM+ERP

Опис оновлень

Кожні кілька місяців Perfectum CRM+ERP випускає оновлення, яке завжди містить величезну кількість поліпшень, доповнень і виправлень. Повний список всіх поліпшень для кожної версії можна отримати в новинах, в категорії Оновлення версій.

Переваги оновлень

Встановлення оновлення Perfectum CRM+ERP дозволяє використовувати поліпшену версію, нові модулі з "Магазину доповнень" і підтримувати свою систему в найкращому робочому стані.

Необхідність оновлень

Інсталяція оновлень потрібна тільки власникам коробкових і галузевих версій, усі хмарні клієнти отримують оновлення автоматично і безкоштовно.

Покупка оновлень

Для покупки оновлень, власникам коробкових і галузевих версій, необхідно зробити заявку послуги в "Магазині доповнень" або звернутися до відділу продажів Perfectum CRM+ERP.

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явились питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІДНО CRM ОНОВЛЕННЯ?

Ні для кого не секрет, що за допомогою СРМ власники бізнесу автоматизують більшість комерційних процесів, дане програмне забезпечення дозволяє не тільки зберігати необхідну інформацію про клієнтів, але також систематизувати дані і отримувати статистику у вигляді звітів за певний проміжок часу.

Програмний комплекс Perfectum дозволить максимізувати ефективність співробітників підприємства, прискорити обробку замовлень, збільшити рівень продажів і якість обслуговування.

Наші розробники постійно доповнюють вищевказаний програмний продукт новими можливостями, розширюють функціонал, усувають недоліки і т.д. У зв"язку з цим виникає необхідність в оновленні системи.

Якщо Ви користуєтеся хмарної версією програми, то фахівці нашої компанії самостійно встановлять всі оновлення на сервері, Вам залишається лише почекати деякий час, щоб відновилася вся робота, при цьому можете не турбуватися, вся інформація буде збережена.

З коробочки версією справи йдуть трохи інакше, адже в даному випадку Ви самі повинні встановлювати всі необхідні настройки та оновлення.

Де завантажити оновлення crm?

Оновлення будь-якого програмного продукту можна завантажити на офіційному сайті розробників, Perfectum crm не стала винятком.

Якщо Ви придбали дану програму в коробці, то регулярно відвідуйте наш ресурс для перевірки нових оновлень. Діяльність програмістів має на увазі не лише створення продукту, але також його постійне вдосконалення. Ви, звичайно, можете і не встановлювати оновлення на свій сервер, але в такому випадку, Ви не зможете скористатися новими інструментами даного програмного комплексу.

Як оновити crm?

У великих компаніях, які придбали версію коробочки, оновленням програм повинні займатися IT-фахівці, якщо подібних кадрів у Вас немає, то Ви можете скористатися послугами наших співробітників.

Серед переваг звернення в компанію Perfectum можна виділити:

високий рівень професіоналізму;

знання системи;

швидка обробка заявок;

інтеграція з іншими системами і багато іншого.

Якщо Ви боїтеся за збереження своєї інформації, то бажано довіряти тільки професіоналам, які швидко і якісно встановлять всі необхідні оновлення на сервер. Якщо у Вас ще залишилися питання, то сміливо звертайтеся до наших консультантів, які з радістю допоможуть Вам розібратися.