Корпоративне навчання

Дистанційне навчання

Проведення навчання роботі з системою Perfectum CRM/ERP дистанційно, через Skype, у зручний для клієнта час.

vnedrenia1

Навчання в офісі

vnedrenia3

Проведення навчання роботі з системою Perfectum CRM/ERP в офісі, у зручний для клієнта час.

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явились питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

КОМУ ПОТРІБНО НАВЧАННЯ CRM?

Коли керівництво компанії вирішується на автоматизацію певних робочих процесів по частині взаємовідносин з контрагентами, то воно стикається з питанням - чи потрібно навчати співробітників роботі з СРМ чи ні. Для більшості керівників навчання кадрів організації роботи з СРМ стає справжнім головним болем, оскільки будь-яке навчання тягне за собою подорожчання проекту в цілому. Найчастіше керівництво просто не готове витрачати кошти на те, щоб співробітники зрозуміли як здійснювати роботу в crm, навчання здається йому зайвим. Незважаючи на те, що до системи додаються інструкції, консультанти, які впроваджують програму, на ваше підприємство рекомендують пройти навчання, і не треба до цього ставитися зневажливо. Адже від рівня володіння Perfectum залежить результативність роботи співробітників.

Незнання функціоналу програмної розробки і невміння її грамотно застосовувати може стати справжньою перешкодою в діяльності компанії. Як правило, в процесі впровадження нашого програмного продукту Perfectum. CRM навчання повинні пройти основні користувачі програми, тобто продавці або менеджери, які взаємодіють з клієнтами і контрагентами. Однак, багаторічна практика доводить, що навчання одних лише продавців і менеджерів недостатньо для організації ефективного управління в частині планування та управління лійкою продажів.

Навчання СРМ повинні пройти:

секретарі та бек-офіс;

системний адміністратор;

ТЕЛЕМАРКЕТОЛОГ і маркетологи;

керівник департаменту продажів і продавці.

Це лише мала частина списку фахівців, які повинні підключитися до роботи СРМ. Деякі можуть її використовувати для виконання посадових обов"язків або з метою підтримки роботи відділу збуту.

Від того, як користувачі будуть виконувати свої функції залежить, чи стане наш програмний продукт для вашого бізнесу інструментом управління або буде виконувати функцію простого дорогого записного блокнота.

CRM система: навчання від професіоналів, яке не стане тягарем

На сьогоднішній день існує безліч навчальних методик по роботі з інформаційною системою Perfectum: групове навчання, індивідуальні інструкції, зовнішні курси ознайомлення з функціоналом програми. Незалежно від того, який вид навчання Ви оберете до початку роботи в програмі, Ви повинні володіти не тільки теорією, а й практикою, щоб вирішувати поставлені перед програмою завдання: ведення клієнтської картки, оформлення угоди, складання списків розсилки і т.п.

Наші консультанти розкриють перед вашими співробітниками можливості функціоналу системи, покажуть, як користуватися програмою і добитися потрібних результатів. Ми допоможемо вашому співробітнику подолати страх перед програмою.

Скільки коштує корпоративне навчання CRM?

Навчання роботі в програмі допоможе уникнути простоїв в роботі співробітників, які пов"язані з банальним незнанням системи. Наші співробітники вже давно збудували навчальний процес в СРМ Perfectum, результати не змушують себе довго чекати.

За своїм змістом наша СРМ Perfectum - величезне джерело знань і інформаційних даних. Замовити навчання можете прямо зараз.