Приєднуйтесь до інтеграторської програми

інтегратор perfectum crm+erp -
консультує і продає самостійно, надає послуги впровадження та налаштування.

отримуйте
необхідні матеріали

 

Для презентації продукту клієнтам

 

Для навчання і розвитку

 

Юридичних осіб

 

Фізичних осіб

залучайте клієнтів

Знижка від 40%

 

На ліцензії коробкових версій

 

На придбання додаткових модулів

ми всьому навчимо і забезпечимо вас
повною інформаційною підтримкою

ваша винагорода буде рости
відповідно вашого статусу

Отримайте статус партнера - срібний, золотий, платиновий або діамантовий.

Приєднуйтесь до інтеграторської програми Приєднуйтесь до інтеграторської програми Приєднуйтесь до інтеграторської програми Приєднуйтесь до інтеграторської програми

Стати партнером ----- просто

01.

Заповніть форму

Ми надішлемо лист з даними для входу в особистий кабінет і детальною інструкцією, як діяти далі.

02.

Вивчити
матеріали

Вивчіть навчальні матеріали в особистому кабінеті і виконайте неважкий тест.

03.

Отримайте
сертифікат

Підпішить договір партнерства та отримайте сертифікат. Ми опублікуємо інформацію про компанію у списку партнерів.

04.

Заробляйте
з Perfectum

Отримуйте знижку від 40% на ліцензії та модулі.

Стань партнером і заробляй від 20%,
з кожної покупки клієнта

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явились питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

ІНТЕГРАТОР CRM - ХТО ЦЕ?

Багато з Вас вже не раз чули про такий процес, як інтеграція СРМ з іншими системами і не задавалися питанням про те, хто такі інтегратори. Інтегратор СРМ для нашої компанії в першу чергу партнер і наш представник.

Сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам велику кількість інструментів, які полегшують бізнес-процеси. Однак настають моменти, коли необхідно провести швидкі налаштування під вимоги своєї компанії або ж виникають труднощі в настройках під певний процес.

Саме для цих випадків з нами співпрацюють сертифіковані інтегратори, які налаштують crm Perfectum під бізнес-процеси організації:

СРМ;

телефонію;

звітність;

документообіг.

Поточні інтегратори нашої системи представлені в розділі «Партнери». Якщо ви потребуєте допомоги фахівця, то відправте нам заявку і ми самі виберемо відповідного Вам інтегратора. Після того, як він буде обраний, Ви зможете обговорити з ним обсяг робіт і укласти угоду. Інтегратор дасть Вам електронну пошту, на яку Вам потрібно надіслати запрошення на власний портал. Після того, як підтвердиться приналежність даної електронної пошти, співробітник партнера зможе почати роботу.

Які дії може виконувати crm інтегратор?

Інтегратор - це свого роду фахівець, який надає не тільки консультаційні послуги, а й послуги по впровадженню і налаштування програмного продукту, а також його продає від імені компанії.

Стати інтегратором не складно. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті компанії, вивчити матеріали по програмної розробки і пройти не складну тестування. Підписати партнерський договір і почати роботу.

Інтегратор володіє правами адміністратора вашого порталу, але при цьому він має певні обмеження. Він не може створювати додаткових адміністраторів, звільняти співробітників вашої компанії. На порталі допустима робота тільки одного активного інтегратора, якщо запрошений інший інтегратор, то поточний має піти у відставку.

Інтегратори crm їх дохід

Наша компанія статус партнера розділила на наступні рівні: срібло, золото, платина і діамант. Статус визначає величину доходу партнера, ніж він буде вище, тим вище буде його дохід.

Інтегратор може впроваджувати СРМ Perfectum самостійно або даючи рекомендації. Зі свого боку наша компанія надасть усіляку підтримку, навчить Вас і надасть всю необхідну інформацію. Бути нашим партнером не тільки вигідно, але і надійно.