Оновлення версій

29/10 Нова версія модуля

Нова версія модуля "Склад" 1.30

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Склад" 1.30. В оновленні було виконано 62 чек-бокси. Серед них: реалізовано додаткову перевірку фактичної наявності товару на складі, переглянуто права співробітників та інше.

28/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Інвентаризація" 1.14

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Інвентаризація" 1.14. В оновленні було виконано 19 чек-бокси. Серед них: додані мовні змінні для шаблонів акта прийому передачі, виправлені шорткоди у шаблоні інвентаризації та інше.

27/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Таблиці онлайн" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Таблиці онлайн" 1.1. В оновленні було виконано 34 чек-бокси. Серед них: додано бракуючі мовні змінні, виправлено зберігання та перегляд великих таблиць, доопрацьовано відображення таблиці в особистому кабінеті клієнта та інше.

27/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Знижки для модуля «Замовлення»" 1.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "Знижки для модуля «Замовлення»" 1.2. В оновленні було виконано 4 чек-боксів. Було виправлено роботу ключового функціоналу: змінено логіку промоакції та інше.

27/10 Нова версія модуля

Нова версія модуля "BPMN" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "BPMN" 1.1. В оновленні було виконано 24 чек-бокси. Серед них: скориговано роботу прав співробітника на модуль, виправлено зберігання та перегляд великих схем, доопрацьовано зв'язок схеми із завданнями, проектами та інше.

27/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Купон" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля Купон" 1.1. В оновленні було виконано 27 чек-бокси. Серед них: змінено текст помилок, виправлено помилки пов'язані з розділом та інше.

22/10 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.2.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.2.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.2.2 під кодовою назвою "ЖАКО" виконано 24 чек-боксів. Серед них: опрацьовано звіт за робочим часом, оптимізовано завантаження картинок у розділі "Підтримка" та інше.

20/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Бонусна програма для менеджерів" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Бонусна програма для менеджерів" 1.1. В оновленні було виконано 6 чек-боксів. Серед них: прихована вкладка відрахувань зі сторінки створення нового співробітника, виправлена помилка з відсутністю розрахунку для відрахування за послугою (в коментарі до відрахування), доопрацьований механізм відрахування з урахуванням знижки та інше.

20/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Облік зарплати і розрахунків" 1.10

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Облік зарплати і розрахунків" 1.10. В оновленні було виконано 19 чек-боксів. Серед них: доопрацьована функція примусової зупинки таймерів в обід, виправлений підрахунок днів на віджеті понаднормових в профілі співробітника, відкориговано нарахування зарплати при зміні ставки та інше.

18/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Плани та Звіти" 2.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Плани та Звіти" 2.1. В оновленні було виконано 6 чек-боксів. Серед них: змінений принцип підрахунку KPI, виправлена мобільна верстка для перегляду планів в режимі "День" та інше.

18/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Дропшипінг" 1.5

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Дропшипінг" 1.5. В оновленні було виконано 14 чек-боксів. Серед них: виправлені помилки в підказці біля кнопки створення взаєморозрахунку, додана валідація сум при створенні взаєморозрахунку та інше.

13/10 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.2.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.2.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.2.1 під кодовою назвою "ЖАКО" виконано 18 чек-боксів. Серед них: виправлений зовнішній вигляд вкладок в договорах, доопрацьовано автозаповнення адреси при створенні зустрічі з клієнтом / лідом, відкоригована робота прав на лідів та інше.

11/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Email-клієнт" 3.10

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Email-клієнт" 3.10. В оновленні було виконано 12 чек-боксів. Серед них: виправлена помилка з відповіддю на лист з папки "Надіслані", доопрацьовано заповнення даних (email-у, імені, прізвища) при створенні лідів та контактів з пошти, виправлена помилка надіслання договорів та інше.

11/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Підбір персоналу (HRM)" 3.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Підбір персоналу (HRM)" 3.2. В оновленні було виконано 12 чек-боксів. Серед них: розроблена форма для відгуків кандидатів (для розміщення на сайті), додана інтеграція нагадувань по кандидатам з календарем та інше.

11/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Плани та Звіти" 2.0

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Плани та Звіти" 2.0. В оновленні було виконано 15 чек-боксів. Серед них: додано відображення KPI у вкладку планів і звітів співробітників, а також у вкладку KPI окремою колонкою, оптимізоване завантаження сторінок плагіна та інше.

08/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Магазин В2В" 1.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Магазин В2В" 1.2. В оновленні було виконано 53 чек-бокси. Серед них: розділи "Історія замовлень" і "Створення замовлень" об'єднані в один, виправлені звіти по замовленнях і залишкам, додані повідомлення про невеликий залишок товару для співробітників та інше.

08/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "SMS-розсилки" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "SMS-розсилки" 1.1. В оновленні було виконано 12 чек-боксів. Серед них: додано відстеження відправлених повідомлень, можливість відкладеної відправки, додані нові шорткоди в шаблони та інше.

06/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Тестування" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Тестування" 1.1. В оновленні було виконано 34 чек-бокси. Серед них: додано підказку для користувача, в разі, якщо Ви не оберете правильний варіант відповіді для питання, доопрацьована перевірка незначущих пробілів у відповіді типу "Поле вводу", додано повідомлення для співробітника про призначення тесту і лист на ел. пошту для клієнта та інше.

04/10 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.2

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 5.2, яке отримало кодову назву "МАГНОЛІЯ". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій. Було виконано всього 147 чек-листів поліпшень, доробок і виправлень. Глобальне оновлення "МАГНОЛІЯ" Perfectum CRM + ERP 5.2 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 5.1.1, 5.1.2 та 5.1.3

04/10 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.1.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.1.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.1.3 під кодовою назвою «МАГНОЛІЯ» виконано 23 чек-бокси. Серед них: виправлені логічні помилки в роботі категорій витрати за замовчуванням, відкоректований зовнішній вигляд таблиці в звіті по ефективності співробітників, поліпшений механізм завантаження фото співробітників в профіль та інші.