Оновлення версій

29/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Облік зарплати і розрахунків" 1.12

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Облік зарплати і розрахунків" 1.12. В оновленні було виконано 2 чек-бокси. Серед них: виправлено роботу табеля та інше.

29/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Біллінг" 1.16

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Біллінг" 1.16. В оновленні було виконано 4 чек-бокси. Серед них: виправлено помилку дублювання рахунків, перевірено роботу модуля та інше.

29/12 НОВА ВЕРСІЯ Perfectum CRM + ERP 5.4.3

НОВА ВЕРСІЯ Perfectum CRM + ERP 5.4.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.4.3 під кодовою назвою "МАЛАХІТ" виконано 35 чек-боксів. Серед них: доопрацьовано мудуль "Мультивалютність", новий блок у картці клієнта та інше.

29/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Замовлення" 2.21

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Замовлення" 2.21. В оновленні було виконано 23 чек-бокси. Серед них: виправлено відображення в мобільній версії, виправлено загальну роботу модуля та права на розділ "Замовлення" та інше.

28/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Ліди з Facebook" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю модуля "Ліди з Facebook" 1.1. В оновленні було виконано 3 чек-бокси. Серед них: автоматичний розподіл лідів, перевірка роботи модуля та інше.

23/12 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.4.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.4.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.4.2 під кодовою назвою "МАЛАХІТ" виконано 33 чек-боксів. Серед них: виправлено вид дашбордів та глобального пошуку, поправлено верстку мобільної версії та інше.

16/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Філії та відділи компанії" 2.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю модуля "Філії та відділи компанії" 2.1. В оновленні було виконано 33 чек-бокси. Серед них: виправлено роботу фільтрів, звітів, пошуку та інше.

15/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Інтеграція з Zoom" 1.3

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "Інтеграція з Zoom" 1.3. В оновленні було виконано 6 чек-бокси. Серед них: нові повідомлення, обмеження на вхід, зберігання та перегляд відео конференцій (доступно при використанні Amazon сховища) та інші. 

14/12 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.4.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.4.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.4.1 під кодовою назвою "МАЛАХІТ" виконано 8 чек-боксів. Серед них: виправлено переведення фільтрів у картці клієнта, зовнішній вигляд мобільної версії та інше.

13/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Таблиці онлайн" 1.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "Таблиці онлайн" 1.2. В оновленні було виконано 14 чек-бокси. Серед них: змінено зовнішній вигляд розділу, виправлено помилки перекладу та інше.

08/12 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.4

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.4

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 5.4, яке отримало кодову назву "ТІЦІАН". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій. Було виконано всього 72 чек-листів поліпшень, доробок і виправлень. Глобальне оновлення "ТІЦІАН" Perfectum CRM + ERP 5.4 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 5.3.1, 5.3.2 та 5.3.3

08/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Telegram повідомлення" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "Telegram повідомлення" 1.1. В оновленні було виконано 3 чек-бокси. Серед них: нові повідомлення, обмеження на вхід та інше.

06/11 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Накладні" 1.6

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "Накладні" 1.6. В оновленні було виконано 7 чек-бокси. Серед них: виправлено відповідність мов, виправлено зовнішній вигляд на мобільних пристроях та інше.

05/12 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.3.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.3.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.3.3 під кодовою назвою "ТІЦІАН" виконано 21 чек-боксів. Серед них: виправлено помилки відображення на мобільних пристроях, додано валідацію імені в ліда, покращено вигляд таблиці розділу Цілі та інше.

01/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "SMS - розсилки" 1.2.

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "SMS - розсилки" 1.2. В оновленні було виконано 2 чек-бокси. 

01/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Постачальники + Закупки" 1.11

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Постачальники + Закупки" 1.11. В оновленні було виконано 19 чек-бокси. Серед них: перероблено таблицю закупівель, змінено текст системних повідомлень та інше. 

30/11 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Керування завданнями" 1.7

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Керування завданнями" 1.7. В оновленні було виконано 4 чек-бокси. Серед них: оптимізація модуля, виправлення помилок у віджеті та інше.

30/11 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Магазин В2В" 1.3.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Магазин В2В" 1.3.1. В оновленні було виконано 5 чек-бокси. Серед них: виправлено роботу рахунків, створених через модуль "Магазин", виведення id клієнтів при створенні замовлення та інше.

30/11 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Накладні" 1.5

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Накладні" 1.5. В оновленні було виконано 31 чек-бокси. Серед них: виправлено помилку надсилання клієнтам листа з накладної, виправлено відображення шорткодів у шаблоні накладної, а також перероблено загальний вигляд розділу та інше.

23/11 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Біллінг" 1.15

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Біллінг" 1.15. В оновленні було виконано 3 чек-бокси. Серед них: виправлено помилку перенесення та виставлення рахунку, а також перероблено права на модуль.