Оновлення версій

28/03 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.6.3

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.6.3

В оновленій версії Perfectum CRM+ERP 5.6.3 під кодовою назвою "АЙВОРІ" виконано 45 чек-боксів. Серед них: доопрацювання в особистому кабінеті клієнта та редакторах, змінене меню, додано логування при призначенні/видаленні особистого менеджера клієнта, управлінні повідомленнями та багато іншого.

22/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Купон" 1.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Купон" 1.2. В оновленні було виконано 33 чек-бокси. Серед них: додано адаптацію під розмір екрану, прибрано сортування за опціями, змінено експорт та інше.

21/02 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Email-клієнт" 3.12

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Email-клієнт" 3.12. В оновленні було виконано 8 чек-боксів. Серед них: виправлено відкриття таблиці з листами у клієнтах та лідах та інше.

15/02 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.6.2

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.6.2

В оновленій версії Perfectum CRM+ERP 5.6.2 під кодовою назвою "АЙВОРІ" виконано 31 чек-бокс. Серед них: зміни у роботі та управлінні завданнями, доопрацьований імпорт клієнтів, зміни у картці ліда, управлінні повідомленнями та багато іншого.

07/02 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.6.1

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.6.1

В оновленій версії Perfectum CRM+ERP 5.6.1 під кодовою назвою "АЙВОРІ" виконано 16 чек-боксів. Серед них: зміни в розділі "Підтримка", додано можливість обирати групи клієнтів, яким буде доступна стаття в Базі знань, створення завдання у картці клієнта після повторного отримання листа при Email інтеграції ліда та інше.

02/02 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.6

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.6

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 5.6 під кодовою назвою "ШАФРАН". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, а також доступне платне оновлення для коробкових та галузевих версій. Було виконано всього 53 чек-листи покращень, доопрацювань та виправлень.

23/01 НОВА ВЕРСІЯ Perfectum CRM + ERP 5.5.2

НОВА ВЕРСІЯ Perfectum CRM + ERP 5.5.2

У оновленій версії Perfectum CRM+ERP 5.5.2 під кодовою назвою "ШАФРАН" виконано 19 чек-боксів. Серед них: налаштування повідомлень у картці користувача, доопрацювання віджетів та нагадувань для лідів, нові можливості для роботи з шаблонами та інше.

16/01 НОВА ВЕРСІЯ Perfectum CRM + ERP 5.5.1

НОВА ВЕРСІЯ Perfectum CRM + ERP 5.5.1

В оновленій версії Perfectum CRM+ERP 5.5.1 під кодовою назвою "ШАФРАН" виконано 34 чек-бокси. Серед них: доопрацьований модуль "Мультивалютність", нові функції в управлінні завданнями та звітами.

11/01 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Єдиний чат з Instagram Business" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю модуля "Єдиний чат з Instagram Business" 1.1. В оновленні було виконано 5 чек-боксів. Серед них: виправлено помилку при переході на чат та інше.

11/01 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Інтеграція з сервісом Нова пошта модуля "Замовлення""

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія інтеграції із сервісом "Нова Пошта" модуля "Замовлення" 2.5. В оновленні було виконано 14 чек-боксів. Серед них: виключено населені пункти/міста, які не мають відділень, виправлено проблему створення контакту контрагента та при створенні ТТН.

06/01 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Єдиний чат з Viber " 1.4

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "Єдиний чат з Viber " 1.4. В оновленні було виконано 8 чек-боксів. Серед них: додано відображення мобільного номера без підв'язки, виправлено отримання повідомлень та інше.

06/01 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Єдиний чат з Facebook" 1.4

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю модуля "Єдиний чат з Facebook" 1.4. В оновленні було виконано 6 чек-боксів. Серед них: додано виведення id ліда при створенні зв'язку, виправлені помилки модуля та інше.

06/01 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Єдиний чат з Telegram" 1.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю модуля "Єдиний чат з Telegram" 1.2. В оновленні було виконано 12 чек-боксів. Серед них: виправлено передачу файлу з коментарем, відображення номера телефону в діалозі без зв'язку та інше.

05/01 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Email-клієнт" 3.11

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Email-клієнт" 3.11. В оновленні було виконано 14 чек-боксів. Серед них: виправлено відображення колонок, прибрано логотип, виправлено назви та інше.

03/01 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.5

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.5

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 5.5 під кодовою назвою "МАЛАХІТ". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, а також доступне платне оновлення для коробкових та галузевих версій. Було виконано всього 76 чек-листів покращень, доопрацювань та виправлень.

30/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Партнерська програма" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "Партнерська програма" 1.1. В оновленні було виконано 38 чек-боксів. Серед них: виправлено помилки з правами та інше.

30/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Таблиці онлайн" 1.3

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "Таблиці онлайн" 1.3. В оновленні було виконано 13 чек-боксів. Серед них: змінено шрифт, змінено додавання зв'язків, додано переклади та інше.

30/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Каси" 1.5

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "Каси" 1.5. В оновленні було виконано 4 чек-бокси. Серед них: виправлено помилки з правами та інше.

30/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "REST API" 1.7

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "REST API" 1.7. В оновленні було виконано 5 чек-бокси. Серед них: виправлено помилки розділу лідів та рахунків на оплату та інше.

30/12 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Тестування" 1.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Тестування" 1.2. В оновленні було виконано 11 чек-боксів. Серед них: покращено захист таймера тесту, щоб не було можливості вплинути на нього, виправлено відправлення тесту клієнту та інше.