Оновлення версій

29/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.7.2 під кодовою назвою "БІСМАРК" виконано 11 чек-боксів. Серед них виправлені помилки виведення співробітника при створенні нагадувань в новому договорі, переглянутий імпорт позицій, в особистому кабінеті клієнта переглянута робота фільтрів і відображення завдань в "плануванні", виправлена ​​помилка статусу при відправці КП та інше. 

20/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.7.1 під кодовою назвою "БІСМАРК" виконано 11 чек-боксів. Серед них виправлені помилки з відображенням знижок у % в рахунках в режимі перегляду pdf, виправлені помилки при додаванні/видаленні файлів в тікетах, при створенні/змінах в картці ліда додані поля для додаткових email і номерів телефону та інше. 

13/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 4.7, яке отримало кодову назву "Арлекін". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій. Було виконано всього 53 чек-листа поліпшень, доробок і виправлень. Глобальне оновлення "Арлекін" Perfectum CRM + ERP 4.7 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 4.6.1, 4.6.2 та 4.6.3

07/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.6.3 під кодовою назвою "Арлекін" виконано 22 чек-бокси. Серед них виправлені помилки при відкритті КП з режиму канбан, доданий пункт меню "Сповіщення", переглянуто відображення завдань у плануванні проектів, виправлені помилки при об'єднанні рахунків та інше. 

23/04 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.6.2 під кодовою назвою "Арлекін" виконано 7 чек-боксів. Серед них виправлені помилки в звіті "Ефективність співробітників" та при запуску Cron вручну, переглянуто імпорт клієнтів, сортування в оголошеннях та інше.

12/04 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.6.1 під кодовою назвою "Арлекін" виконано 24 чек-бокси.  Серед них виправлена ​​помилка при установці модулів з магазину, переглянута логіка конвертації пропозиції в рахунок, оновлені і доповнені можливості і взаємозв'язок "Календаря" і "Моїх завдань", переглянуто відображення "Дата закінчення" при створенні завдань, немає можливості створювати ролі з однаковою назвою та  інше.

02/04 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 4.6, яке отримало кодову назву "Крайола".  Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, а також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.  Було виконано всього 79 чек-листів поліпшень, доробок і виправлень.  Глобальне оновлення "Крайола" Perfectum CRM + ERP 4.6 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 4.5.1, 4.5.2 та 4.5.3

02/04 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.5.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.5.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.5.3 під кодовою назвою "Крайола" виконано 38 чек-боксів.  Серед них виправлена ​​верстка лідів на мобільних, оновлена ​​версія в плануванні проектів, додані поля при імпорті клієнтів, додані пункти налаштувань у "Візард", переглянуто оновлення системи, оновлений функціонал по додаванню груп клієнтів та інше.

24/03 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.5.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.5.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.5.2 під кодовою назвою "Крайола" виконано 18 чек-боксів.  Серед них виправлені баги верстки на мобільних в комерційних пропозиціях і в налаштуванні лідів, переглянуті відображення заходів в "Мої завдання", виправлені помилки при редагуванні шаблонів та інше.

19/03 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.5.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.5.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.5.1 під кодовою назвою "Крайола" виконано 23 чек-бокси.  Серед них виправлені баги верстки, переглянуті відображення свіжих новин та співробітників, які відреагували на новину, змінені і додані опції в налаштуваннях, переглянуто створення і відображення пресетів, виправлено відображення КП, відкритого з режиму Канбан та інше.

04/03 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.5

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.5

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 4.5, яке отримало кодову назву "ЛАЙМ".  Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.  Було виконано всього 65 чек-листів поліпшень, доробок і виправлень.  Глобальне оновлення "ЛАЙМ" Perfectum CRM + ERP 4.5 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 4.4.1 та 4.4.2

03/03 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.4.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.4.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.4.2 під кодовою назвою "Лайм" виконано 46 чек-боксів.  Серед них виправлені баги верстки, переглянуті відображення особистих завдань в календарі, додані модулі в Магазин, додані опції в налаштуваннях, реалізована можливість завантажити необхідні файли в картці клієнта, доданий функціонал пресетів дашборда та інше.

16/02 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.4.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.4.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.4.1 під кодовою назвою "Лайм" виконано 19 чек-боксів.  Серед них виправлені баги верстки, виправлені баги по додаванню/видаленню заходів в календарі, виправлені помилки під час відправлення повідомлень в чаті, переглянуте завантаження файлів, виправлені помилки по відображенню фізичних осіб у витратах та інше.

 

05/02 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.4

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.4

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 4.4, яке отримало кодову назву "МАРЕНГО".  Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.  Було виконано всього 104 чек-листів поліпшень, доробок і виправлень.  Глобальне оновлення "МАРЕНГО" Perfectum CRM + ERP 4.4 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 4.3.1, 4.3.2 та 4.3.3

05/02 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.3.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.3.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.3.3 під кодовою назвою "МАРЕНГО" виконано 25 чек-боксів.  Серед них виправлена ​​верстка в особистому кабінеті клієнта, додані опції в налаштуваннях, додані функціональні можливості в рахунках, завдання та проектах, а також багато іншого.

26/01 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.3.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.3.2

В оновленій версії Perfectum CRM+ERP 4.3.2 під кодовою назвою "МАРЕНГО" виконано 4 чек-боксb.  Серед них переглянуті мовні змінні, додані налаштування, переглянутий список задіяних співробітників в завданнях.

18/01 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.3.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.3.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.3.1 під кодовою назвою "МАРЕНГО" виконано 25 чек-боксів.  Серед них виправлені баги верстки, виправлений баг в редакторі договорів і КП, змінений формат дат, при додаванні зустрічей в календарі та в односторінковому режимі в завданнях в списку виводяться тільки активні співробітники та інше.

13/01 Нова версія Perfectum CRM+ERP 4.3

Нова версія Perfectum CRM+ERP 4.3

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 4.3, яке отримало кодову назву "ФУКСІЯ".  Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.  Було виконано всього 118 чек-листів поліпшень, доробок і виправлень.  Глобальне оновлення "ФУКСІЯ" Perfectum CRM + ERP 4.3 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 4.2.1, 4.2.2 та 4.2.3

13/01 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.2.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.2.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.2.3 під кодовою назвою "Фуксія" виконано 84 чек-бокси.  Серед них виправлені баги верстки на мобільних та ipad, виправлене ​​формулювання підказок при створенні/зміні/видаленні, виправлені помилки верстки в особистому кабінеті клієнта, змінені опції в налаштуваннях, виправлені баги при вході в особистий кабінет клієнта, додано відображення непідтверджених табелів в звіті по робочому часу, додана ​​генерація email з телефону і інше.

14/12 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.2.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.2.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.2.1 під кодовою назвою "Фуксія" виконано 17 чек-боксів.  Серед них виправлені баги при відправці КП і завантаженні логотипу, внесені зміни в "Лідах", виключена можливість додавати порожні коментарі в завданнях і відправляти незаповнені відповіді в тікетах та інше.