Оновлення версій

27/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9.3

Поновлення версії Perfectum CRM + ERP 3.9.2 під назвою "Бордо" торкнулося 20 чек-боксів.  В зміни, доповнення та виправлення увійшли баги верстки на мобільних і в режимі канбан для задач та лідів, виправлення в календарі, виправлені помилки в картці клієнта при вивантаженні платежів, на мобільних додана можливість вибору дат початку/закінчення терміну завдань та ін.

20/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 3.9.2 під назвою "Бордо" виконано близько 55 чек-боксів.  Серед них внесені зміни і правки в оголошеннях, завданнях, актах, рахунках, КП, виправлені баги верстки, змінені налаштування в лідах, виправлені баги при імпорті в прайсах, переглянуті права і можливості персональних менеджерів, виправлені баги в датах в звітах і багато іншого.

15/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 3.9.1 під назвою "Бордо" виконано 33 чек-бокса. Серед них внесені зміни і правки в верстці на мобільних, змінена робота в бінотел, виправлені помилки в завданнях, додані налаштування, виправлені неточності в назвах кнопок у витратах, договорах, пропозиціях, рахунках, виправлене ​​сортування з метою і інше.

07/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.9,  яке отримало кодову назву "АЗУР".  Оновлення безкоштовно отримали усі хмари, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.

07/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 3.8.3 "АЗУР" виконано 32 чек-бокси.  Серед них створення завдання з платежу, функціональні можливості календаря, одночасне видалення заходів з особистих завдань при їх видаленні з календаря, копіювання завдань без прив'язки до трекінгу по чек-листам, відображення часу при зідзвоні з лідом і багато іншого.

25/08 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 3.8.2 "АЗУР" виконано 35 чек-боксів.  Серед них баги верстки, відображення рахунків, КП в залежності від прав співробітника, закріплення чек-боксів за роздільниками, баг з датою закінчення в рахунках, цілях, проектах, КП, відображення оголошень в особистому кабінеті клієнта і багато іншого.

10/08 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.1

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.8.1, яке отримало кодову назву "АЗУР".  Було виправлено близько 50 чек-боксів, де внесені зміни в верстці, розширеному і швидкому пошуку, змінено та додані іконки в головному меню, змінена робота деяких модулів в залежності від прав співробітників, переглянута робота фільтра в повторюваних завданнях, доопрацьовані цілі і багато іншого.

28/07 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8

Повідомляємо про вихід оновлення, яке ми готували в місяці травні. Perfectum CRM+ERP 3.8 отримала кодову назву "Ніагара". Оновлення безкоштовно отримали Хмари Lite і Pro-версій, а так само є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.

17/07 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.3

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.7.3 "Ніагара".  У цій версії виконано 39 чек-боксів, в яких виправлена ​​верстка, виправлені баги в кабінеті клієнта, змінені налаштування для "Палаючих завдань", підпис з профілю відображено в листах, дадано підказки на іконки в вертикальному меню та ін.

10/07 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.2

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.7.2 "Ніагара".  У цій версії виконано більше 20 чек-боксів, в яких виправлена ​​верстка, доопрацьований розширений і швидкий пошук, змінена робота меню, додано відображення чек-листів в таблицях і ін.

03/07 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.1

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.7.1, яке отримало кодову назву "Ніагара".  У цій версії виправлена ​​верстка статусів в КП і рахунках, оновлений експорт, налаштоване відображення цілей та ін.

30/06 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7

Повідомляємо про вихід оновлення, яке ми готували в місяці травні. Perfectum CRM+ERP 3.7 отримала кодову назву "Терракота". Оновлення безкоштовно отримали Хмари Lite і Pro-версій, а так само є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.

21/06 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6.4

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6.4

Оголошуємо про нові оновлення PERFECTUM CRM + ERP 3.6.4 "Теракота".  У даній версії виконано 39 чек-листа. Крім виправлення багів верстки, додавання/поновлення звітів, роботи фільтрів в задачах, витратах, КП в даній версії відбулися оновлення/доповнення функціоналу для Вашої зручності користування.

14/06 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6.3

Оголошуємо про нове оновлення PERFECTUM CRM + ERP 3.6.3 "Теракота". У поточній версії виконано більше 70 чек-листів, оновлені і виправлені вкладки в картці клієнта, відредагована верстка, допрацьовані віджети на головній, допрацьовано функціональні можливості по зручності користування календарем, відредагована верстка на мобільних.

06/06 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6.2

Оголошуємо про нове оновлення PERFECTUM CRM + ERP 3.6.2 "Теракота". У даній версії оновлені і виправлені вкладки в картці клієнта, відредагована верстка, доопрацьовані віджети на головній, функціональні моменти по зручності користування календарем, доопрацювання в задачах.

02/06 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6.1

Оголошуємо про нове оновлення PERFECTUM CRM + ERP 3.6.1 під кодовою назвою "Теракота". У даній версії оновлені і виправлені вкладки в картці клієнта, відредагована верстка, доопрацьовані функціональні моменти по зручності користування таблицями, звітами в системі.

01/06 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6

Повідомляємо про вихід оновлення, яке ми готували в місяці травні. Perfectum CRM+ERP 3.6 отримала кодову назву "Індіго". Оновлення безкоштовно отримали Хмари Lite і Pro-версій, а так само є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.

25/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.3

Стало доступне оновлення ​​PERFECTUM CRM+ERP 3.5.3. У цій версії внесені корективи в таких модулях і розділах, як проекти, звіти, ліди, пошук, замітки до проекту, час на виконання завдання, пропозиції та ін.

18/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.2

Оголошуємо про нове оновлення PERFECTUM CRM + ERP 3.5.2 під кодовою назвою "Індіго". Оновлення торкнулося кількох розділів і модулів, серед них завдання, ліди, профіль співробітника, календар, рахунки.

 

11/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.1

Оголошуємо про запуск нової моделі випуску оновлень. Нами розроблений Інноваційний підхід, який дозволить випускати невеликі оновлення по кілька разів на тиждень, що дозволить просто космічно швидко передавати поліпшення і виправлення від команди розробників до клієнта без тривалих очікувань.