Оновлення версій

24/09 Нова версія модуля

Нова версія модуля "Каси" 1.4

Командою Perfectum CRM + ERP випущена нова версія модуля "Каси" 1.4. В оновленні було виконано 3 чек-бокси. Виправлені внутрішні помилки модуля кас при створенні виплат співробітникам (з модуля "Облік зарплати і розрахунків"), відкоригована логіка роботи валютних кас, та ін.

23/09 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Закупки та Постачальники" 1.10

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Закупки та Постачальники" 1.10. В оновленні було виконано 11 чек-боксів. Серед них: додана можливість внесення декількох передоплат / післяплат, додана вкладка "Вкладення" в закупівлі, виправлений файл експорту постачальників та ін.

23/09 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Облік зарплати і розрахунків" 1.9.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Облік зарплати і розрахунків" 1.9.1. У патчі було виконано 9 чек-боксів. Серед них: було змінено відображення відгулів / лікарняних / відпусток у відповідних вкладках картки співробітника, додана можливість вказувати дробові числа для лімітів відгулів, відпусток і лікарняних та ін.

21/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.1.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.1.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.1.1 під кодовою назвою "МАГНОЛІЯ" виконано 90 чек-боксів. Серед них додана міграція в картці співробітника, журнал операцій для КП, встановлені значення для фільтрів за датою за замовчуванням для ряду звітів, виправлена логіка роботи розділу "Планування" в проектах та інше.

07/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.1

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 5.1, яке отримало кодову назву «БУРГУНДІЯ». Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій. Було виконано всього 63 чек-листи поліпшень, доробок і виправлень. Глобальне оновлення «БУРГУНДІЯ» Perfectum CRM + ERP 5.0 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 5.0.1, 5.0.2 та 5.0.3

03/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.0.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.0.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.0.3 під кодовою назвою «БУРГУНДІЯ» виконано 16 чек-боксів. Серед них додано інстаграм в картку ліда, доопрацьований звіт по клієнтам, покращене сортування за замовчуванням у файлах клієнта, рахунках та завданнях, виправленні помилки у прайсах в тегах та інші.

26/08 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.0.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.0.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.0.2 під кодовою назвою "БУРГУНДІЯ" виконаний 21 чек-бокс. Серед них: доопрацьовано сортування за кастомними полям у загальній таблиці клієнтів, виправлені помилки з завантаженням віджета "Плани та Звіти" в профілі співробітника, поліпшений механізм оновлення системи та інше.

09/08 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.0.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.0.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.0.1 під кодовою назвою "БУРГУНДІЯ" виконано 26 чек-боксів. Серед них виправлена робота лічильника нагадувань в Договорах, додані мовні змінні в імпорті позицій, доопрацьовані налаштування клієнтів та інше.

04/08 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.0

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.0

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 5.0, яке отримало кодову назву «ТІФФАНІ». Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій. Було виконано всього 109 чек-листів поліпшень, доробок і виправлень. Глобальне оновлення «ТІФФАНІ» Perfectum CRM + ERP 5.0 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 4.9.1, 4.9.2 та 4.9.3

04/08 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.9.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.9.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.8.3 під кодовою назвою «ТІФФАНІ» виконано 29 чек-боксів. Серед них доопрацьована вкладка "Завдання" в картці клієнта, виправлено створення рахунку по проетку, додане перенесення рядка в чек-боксах задачі через Shift+Enter та інші.