Оновлення версій

01/06 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6

Повідомляємо про вихід оновлення, яке ми готували в місяці травні. Perfectum CRM+ERP 3.6 отримала кодову назву "Індиго". Оновлення безкоштовно отримали Хмари Lite і Pro-версій, а так само є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.

17/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.1

Оголошуємо про запуск нової моделі випуску оновлень. Нами розроблений Інноваційний підхід, який дозволить випускати невеликі оновлення по кілька разів на тиждень, що дозволить просто космічно швидко передавати поліпшення і виправлення від команди розробників до клієнта без тривалих очікувань.

04/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5

Оголошуємо про вихід найбільшого оновлення за весь час, якє ми готували 5 місяців. Perfectum CRM+ERP 3.5 отримала кодову назву "Кардинал". Оновлення безкоштовно отримали Хмарні Lite і Pro-версій, а так само є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.

04/05 Оновлення модуля

Оновлення модуля "Чат"

У зв'язку з виходом нової версії Perfectum CRM+ERP 3.5, тепер для роботи внутрішнього чату обов'язково в налаштуваннях системи необхідно вказати ключі для підключення к сервісу Pusher. Без налаштування Pusher, чат працювати не буде.

02/12 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.4

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.4

Оголошуємо про вихід великого оновлення, яке ми готували понад 2 місяців, версія Perfectum CRM+ERP v3.4, під кодовою назвою "Марсала". Оновлення безкоштовно отримали Хмари Lite і Pro-версій, а так само є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.

Оновлення торкнулося дуже багато розділів, модулів, всього було виконано 363 чек-листа виправлень і доопрацювань.