Оновлення версій

15/06 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.8.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.8.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.8.1 під кодовою назвою "КАПРІ" виконано 10 чек-боксів. Серед них доопрацьований глобальний пошук по додатковим email і номерами телефонів лідів і клієнтів, відкоригована робота додаткових фільтрів, оптимізовано виконання індивідуальних завдань та інше.

03/06 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.8

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.8

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 4.8, яке отримало кодову назву "БІСМАРК". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій. Було виконано всього 27 чек-листів поліпшень, доробок і виправлень. Глобальне оновлення "БІСМАРК" Perfectum CRM + ERP 4.8 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 4.7.1 та 4.7.2

29/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.7.2 під кодовою назвою "БІСМАРК" виконано 11 чек-боксів. Серед них виправлені помилки виведення співробітника при створенні нагадувань в новому договорі, переглянутий імпорт позицій, в особистому кабінеті клієнта переглянута робота фільтрів і відображення завдань в "плануванні", виправлена ​​помилка статусу при відправці КП та інше. 

20/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.7.1 під кодовою назвою "БІСМАРК" виконано 11 чек-боксів. Серед них виправлені помилки з відображенням знижок у % в рахунках в режимі перегляду pdf, виправлені помилки при додаванні/видаленні файлів в тікетах, при створенні/змінах в картці ліда додані поля для додаткових email і номерів телефону та інше. 

13/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 4.7, яке отримало кодову назву "Арлекін". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій. Було виконано всього 53 чек-листа поліпшень, доробок і виправлень. Глобальне оновлення "Арлекін" Perfectum CRM + ERP 4.7 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 4.6.1, 4.6.2 та 4.6.3