Оновлення версій

15/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 3.9.1 під назвою "Бордо" виконано 33 чек-бокса. Серед них внесені зміни і правки в верстці на мобільних, змінена робота в бінотел, виправлені помилки в завданнях, додані налаштування, виправлені неточності в назвах кнопок у витратах, договорах, пропозиціях, рахунках, виправлене ​​сортування з метою і інше.

07/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.9,  яке отримало кодову назву "АЗУР".  Оновлення безкоштовно отримали усі хмари, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.

07/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 3.8.3 "АЗУР" виконано 32 чек-бокси.  Серед них створення завдання з платежу, функціональні можливості календаря, одночасне видалення заходів з особистих завдань при їх видаленні з календаря, копіювання завдань без прив'язки до трекінгу по чек-листам, відображення часу при зідзвоні з лідом і багато іншого.

25/08 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 3.8.2 "АЗУР" виконано 35 чек-боксів.  Серед них баги верстки, відображення рахунків, КП в залежності від прав співробітника, закріплення чек-боксів за роздільниками, баг з датою закінчення в рахунках, цілях, проектах, КП, відображення оголошень в особистому кабінеті клієнта і багато іншого.

10/08 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.1

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.8.1, яке отримало кодову назву "АЗУР".  Було виправлено близько 50 чек-боксів, де внесені зміни в верстці, розширеному і швидкому пошуку, змінено та додані іконки в головному меню, змінена робота деяких модулів в залежності від прав співробітників, переглянута робота фільтра в повторюваних завданнях, доопрацьовані цілі і багато іншого.