Конференція "HOW TO SELL"

11/05 Конференція


Глобальні зміни у світовій економіці впливають на всі ринки без винятку. Малий, середній і великий бізнес стикаються з новими викликами. Щоб впоратися із зовнішніми викликами і досягти успіху в найближчі роки, вам необхідно вчасно змінити поточну модель продажів з урахуванням передових технологій і підходів. Як це зробити? Про це ви дізнаєтеся 1 червня 2019 року на бізнес-конференції HOW TO SELL. Перед вами виступлять визнані експерти з продажу, особистої ефективності, лідерства та управління персоналом. На прикладі реальних кейсів ви дізнаєтеся, як сьогодні продають кращі з кращих. І отримайте потужні інструменти і технології, які допоможуть вам побудувати успішний відділ продажів і кратно збільшити прибуток в перші місяці після конференції.

Вас зацікавить ця конференція якщо:
- ви IT Sales Manager, який мріє очолити відділ продажів;
- ви CEO або CTO, який хоче вивести свою команду на новий рівень;
- ви працівник аутсорсингової компанії, який хоче підвищити рівень своїх знань;
- ви новачок, який мріє стати крутим сейлз-менеджером;
- ви просто цікавитеся сферою продаж та любите нові знайомства.

На How To Sell очікується понад 250 учасників – власників бізнесу, генеральних директорів, топ-менеджерів провідних українських компаній.

Нетворкінг стане одним з ключових переваг конференції: у програмі виділено спеціальний час для спілкування, під час якого ви зможете завести нові ділові зв'язки, обмінятися досвідом, знайти нових клієнтів і партнерів.

Спікери:

1. Andrii Dligach - Засновник і CEO. Advanter Group.
- Доктор економічних наук, стратег, футуролог
- Провідний експерт з формування стратегій проривів.
- Член ради директорів Digital Transformation Institute
- Член ради директорів SingularityU Kyiv
- CEO, Luniter troubleshooting
2. Ваче Давтян - підприємець і бізнес-тренер. Засновник і лідер компаній «Промкабель-Электрика», «Пан Электро», «Школа развития лидеров LeaderWay».
3. Sasha Gavrylyuk - Managing Partner at Growth Factory, CEO at Profit Group. Саша консультує технологічні бізнеси зі стратегічних питань. За даними аналітики надає об'єктивну картину і нові шляхи вирішення старих проблем. Підвищує профіт клієнтів за рахунок підвищення рівня усвідомленості власників, розробки та впровадження нетипових управлінських рішень.
4. Cyril Bialo - Єдиний фахівець з продажу в Springs. При цьому компанія виросла з 4 до 18 осіб за 9 місяців. На той момент компанія мала один канал продажів Upwork. У компанії Adsy.com.ua стабілізація обороту у максимальної позначки, впровадження кастомной CRM системи (виступав у ролі Product Owner в проекті, писав ТЗ і документацію), найняв і навчив 7 осіб, які згодом збільшили оборот компанії на 15%.
5. Pavel Obod - CEO у Sloboda studio.
- Організовував конференції з бюджетом $ 100 + k в Україні, Білорусі та Польщі;
- Своя IT компанія на 70+ людией;
- Власник IT бізнес спільноти з 17k членів;
- 2х річна дочка зі мною відвідала у відрядженнях понад 20 країн.
6. Nick Guguli - COO - IT Education Academy ( ITEA). Більше 10 років розробки і просування online ресурсів і проектів e-commerce. Великий досвід роботи з великими компаніями і вивід їхніх послуг на ринок.
7. Дмитрий Корчевский - засновник і генерельний директор Комп'ютерної Академії ШАГ (73 філії в 20 країнах)
Доктор педагогічних наук.
Засновник і власник чотирьох ВНЗ Itstep university (з 2017 року)
8. Anton Vokrug - Підприємець, бізнес-аналітик і стратег в сфері продажів, якому цікаві інноваційні технології. Він має більш ніж 10-річний досвід роботи з цифровими продуктами і стартапами. Антон також займається впровадженням штучного інтелекту, машинного навчання, нейронних мереж і Big Data в українську IT сферу. У професійних колах він відомий як бізнес-євангеліст, блокчейн-гуру і крипто-ентузіаст.
9. Дмитрий Суслов засновник та директор digital агенції ADS group, експерт з інтернет маркетингу, постійний доповідач на профільних конференціях, форумах, бізнес тренингах, тощо.

Наступні спікери будуть анонсовані згодом!

Придбати квитки: https://2event.com/ru/events/1681668

Дата і час проведення:
1 червня, 10:00 – 19:00 (з 09:00 – починається реєстрація учасників, після 19:00 – починається афтепаті)

Локація:
Готель Братислава, вул. А.Малишка 1, м. Київ, Україна.

Більше деталей на сайті: http://howtosell.com.ua/  

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!