IT-конференция iForum

20/03 IT-конференция iForum

Друзі, не пропустіть унікальну можливість відвідати конференцію iForum 23 травня 2019, де Perfectum CRM + ERP - інтеграційний партнер.

Використовуйте промокод Perfectum і отримайте знижку 10%.

 

Конференція iForum - це сім основних напрямів з тематичними виступами, які проходять одночасно в декількох залах. Після офіційного відкриття на головній сцені доповіді тривають безперервно протягом усього дня. Цього року в програмі такі напрями:

Інтернет-Бізнес, Стартапи / Blockchain, Реклама і Просування, Інтернет-технології, Майбутнє (технології, бізнес, освіта, суспільство), Digital Fun, CRM.

Між залами розміщено Експозону зі стендами компаній, а також спеціалізовану територію «Місто Майбутнього». Там можна побачити і випробувати новітні розробки, які вже змінюють наше життя на краще.

 

CRM & Лояльність:

Як утримати клієнта?

Маркетологи переконані, що вже існуючі лояльні клієнти забезпечують бізнесу до 80% прибутку. Як правильно опікати й доглядати існуючих клієнтів, які «плюшки» їм надавати та як утримувати — поговоримо у цьому напрямі.

Як зробити так, щоб клієнт був з вами назавжди? Як любити, утримувати і не втрачати рідних клієнтів? Основний акцент — системи для малого та середнього інтернет-бізнесу, а не для корпорацій.

Основні теми: як підібрати правильні системи обліку взаємин з клієнтами (CRM); як зробити так, щоб клієнт був вашим назавжди. В програмі — кращі приклади використання CRM/ERP систем в українських та міжнародних компаніях. Success Stories та FuckUps. Прості рішення, які можна впровадити за тиждень.

Останні новини

03/06 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.8" alt="">

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.8

29/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7.2" alt="">

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7.2

20/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7.1" alt="">

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7.1

13/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7" alt="">

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!