Оновлення модуля "Інтеграція з Phonet" 1.7
08/12
Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Інтеграція з Phonet" 1.7. В оновленні було виконано 18 чек-боксів змін та покращень.
Зміни:
- Додано налаштування для автоматичного створення ліда з пропущених дзвінків, якщо за номером знайдено клієнта (аналогічно існуючій опції при вхідному дзвінку).
- Додано нову можливість — створення лідів під час вихідного дзвінка.
- Додано нову можливість — поділ джерел створюваного ліда за умовчанням на «пропущений» та «прийнятий» дзвінок.
- Додано нову можливість — зміна статусу програного ліда, якщо немає відкритого ліда щодо цього клієнта.
- Додано нову можливість — автоматичний розподіл лідів.
- Оновлено функціонал "Телефонних номерів у системі", тепер додатково фіксується тип ліда.
- Додано синхронізацію даних зі SLA звітом.
- Додано нову можливість — створення контактів із таблиці (раніше було доступне лише створення лідів). При створенні контакту всі знайдені дзвінки з номером телефону, що збігаються, і без прив'язки автоматично прикріплюються до нового контакту.
- Змінено логіку роботи вкладки «Робота з лідом» — коректне відображення статусу дзвінка, щоб статус «неуспішний дзвінок» не показувався при успішному дзвінку.
- Виправлено ситуацію, через яку було некоректне відображення всіх старих дзвінків в історії клієнта та роботі після створення клієнта або контакту, якщо раніше картка була відсутня.
- Оптимізовано роботу модуля для використання карти дзвінка.
- Виправлено ситуацію, через яку в деяких сценаріях не відображалися старі дзвінки в історії клієнта та роботі після створення клієнта або контакту.
- Виправлено ситуацію, через яку кнопка в картці дзвінка відображалася некоректно та обрізалася.
- Виправлено ситуацію, через яку частина даних дзвінка могла відображатися не повністю.
Останні новини
З'явилися питання?
Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!


















