Модуль "Планування людських ресурсів"

04/05 Модуль

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Планування людських ресурсів", який дозволяє планувати на вибраний період навантаження співробітників та контролювати виконання поставлених планів усередині Perfectum CRM+ERP.

Даний модуль ви можете придбати у "Магазин"

Модуль "Планування людських ресурсів" працює лише за наявності модуля "Облік зарплат та розрахунків".

Можливості модуля ("Проекти" -> "Планування навантаження"):

resource- planning

 1. Фільтр за місяцями поточного року
 2. Фільтр за ролями співробітників
 3. Фільтр співробітників
 4. Фільтр за статусом
 5. Кнопка для відображення/приховування фільтрів
 6. Колонка співробітників
 7. Колонка відображає, скільки часу у працівника не задіяно у Завданнях. Кількість запланованих годин на працівника на місяць(у модулі "Облік зарплати та розрахунків") мінус кількість годин у Задачах запланованого на поточний місяць. Якщо різниця плюсова – колонка виділяється зеленим кольором, якщо негативна – червоним кольором.
 8. Статуси завдань створених у системі, кольори відповідають кольорам вибраним статусів задач
 9. Відображає кількість завдань у певному статусі певного співробітника. Також відображається витрачена кількість часу у завданнях у певному статусі певного співробітника та скільки часу виділено на завдання у певному статусі.
 10. Заплановані завдання. При наведенні курсору на Завдання – виводиться додаткова інформація з даного завдання: Id + повна назва, термін виконання (від - до), час витрачено/виділено, кількість чек-боксів (виконано/загальна кількість). Колір завдання залежить від його пріоритету (Сірий – низький пріоритет, синій – середній пріоритет, червоний – високий пріоритет). При натисканні завдання відкриється картка завдання.
 11. resource- planning

resource- planning

Запланувати завдання:

Щоб запланувати завдання, перейдіть по шляху "Проекти" -> "Завдання" та відкрийте картку завдання, там позначте завдання як заплановане.

resource- planning

Також у розділі "Завдання" на шляху "Проекти" -> "Завдання" у таблиці можете відзначити потрібне завдання як заплановане. Для цього наведіть на потрібне завдання, щоб з'явилася позначка.

resource- planning

Після цього у картці завдання з'явиться позначка, що завдання заплановане. А в розділі "Планування навантаження" з'явиться дане завдання у співробітників, які є виконавцями цього завдання, у колонці, яка відповідає статусу завдання.

resource- planning

resource- planning

У розділі "Завдання" додано фільтри за запланованими та не запланованими завданнями.

resource- planning

Докладніше про модуль документації.

15 000 компаній

15 000 компаній

впровадили Perfectum CRM+ERP

зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явилися питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!