Модуль «Ментальні карти»

19/06 Модуль «Ментальні карти»

Розвивайте і фіксуйте процес і прогрес когнітивних роздумів за допомогою модуля ментальних карт. Perfectum CRM + ERP тепер дозволяє створювати графічні декомпозірованні структури роздумів і ідей, цілей і планів, звітів і документацій. Створені Вами майндмепи також можна відправляти колегам і співробітникам, вигружати файлом і прикріплювати туди, де вони можуть бути корисні.

 

Cтворення ментальних карт: 

Створюйте ментальні карти, фіксуйте ідеї, будуйте причинно-наслідкові зв'язки. Perfectum CRM + ERP дає можливість візуалізувати і фіксувати динаміку розумового процесу, щоб всі деталі і нюанси були систематизовані і упорядковані.

 

Пріотеризація та маркування: 

Маркуйте і пріорітезуйте складові ментальних карт, привласнюючи ділянок на карті особливий статус, спонукаючи читача звернути справжнє увагу на маркований ділянку і не випустити з уваги важливу інформацію.

 

Вивантаження, завантаження, скріншот: 

Вивантажуйте і завантажуйте ментальні карти, а також зберігайте скріншоти ваших майндмепов, щоб швидко відправити їх колезі або ж керівнику. Прикріплюйте ваші майндмепи до карток (лід, клієнт, завдання, проект), щоб доповнити їх важливою, структурованою інформацією.

guarantee

З'явились питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

Наші контакти