Новини компанії

26/01 Модуль

Модуль "Інтеграція з Unitalk"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Інтеграція з Unitalk", який дозволить Вашим співробітникам зв'язуватися з клієнтами, лідами за допомогою Unitalk телефонії.

 
31/12 Привітання з Новим 2023 Роком!

Привітання з Новим 2023 Роком!

Команда PERFECTUM CRM+ERP вітає Вас з Новим Роком та Різдвом!

30/11 Програма підтримки бізнесу - Розстрочка без переплат

Програма підтримки бізнесу - Розстрочка без переплат

Компанія Perfectum CRM+ERP протягом усього 2022 року у зв'язку з важкими умовами для українського бізнесу, викликаними військовою агресією з боку РФ, виконує програму підтримки підприємців.

18/11 Модуль

Модуль "Інтеграція з Stream Telecom"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Інтеграція з Stream Telecom", який дозволить Вашим співробітникам зв'язуватися з клієнтами, лідами за допомогою Stream Telecom телефонії.

16/11 Модуль

Модуль "Інтеграція з Ringostat"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Інтеграція з Ringostat", який дозволить Вашим співробітникам зв'язуватися з клієнтами, лідами за допомогою Ringostat телефонії.

12/11 Модуль

Модуль "Інтеграція з Lirax"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Інтеграція з Lirax", який дозволить Вашим співробітникам зв'язуватися з клієнтами, лідами за допомогою Lirax телефонії.

02/11 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Акти" 2.0

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Акти" 2.0. В оновленні було виконано 4 чек-бокси. Серед них: додані шорткоди на знижки, шорткод підітог.

07/09 5 річниця Perfectum CRM+ERP

5 річниця Perfectum CRM+ERP

Вітаємо наших клієнтів, партнерів та всіх колег від душі у день 5 річниці Perfectum CRM+ERP.

Хочемо побажати спільного процвітання на довгі роки, доброго успіху та везіння у наших справах.

24/08 З Днем Незалежності!

З Днем Незалежності!

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

18/08 Модуль

Модуль "Інтеграція з Новою поштою модуля "Замовлення" розділ "Реєстр відправок"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено новий функціонал для інтеграції модуля «Замовлення» з «Новою поштою», який дозволить створювати реєстри відправок Нової пошти.

16/08 Модуль

Модуль "Інтеграція з Phonet"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Інтеграція з Phonet", який дозволить Вашим співробітникам зв'язуватися з клієнтами, лідами за допомогою Phonet телефонії.

26/05 Технічні роботи

Технічні роботи

У зв'язку з проведенням технічних робіт 26.05.22 доступ до хмар (не демо) з 22-00 до 06-00 може бути відсутнім.

12/05 Універсальний модуль банківських виписок

Універсальний модуль банківських виписок

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено Універсальний модуль банківських виписок, який додає функціонал для ведення банківських виписок усередині Perfectum CRM+ERP.

04/05 Модуль

Модуль "Планування людських ресурсів"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Планування людських ресурсів", який дозволяє планувати на вибраний період навантаження співробітників та контролювати виконання поставлених планів усередині Perfectum CRM+ERP.

02/05 Модуль

Модуль "Досягнення співробітників"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Досягнення співробітників", який додає функціонал для відстеження етапів розвитку співробітників компанії та контроль їх досягнень у вигляді ігрової механіки всередині Perfectum CRM+ERP.

22/04 Модуль

Модуль "Виробництво"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "Виробництво", який дозволяє розширити функціональність картки товару і додати інші опціональні можливості. Серед них облік сировини, використовуваної при виготовленні товарів, підрахунок ціни відповідно до вартості матеріалів і робіт. Доступний облік часу, витраченого на виготовлення товару і його маржинальність. Також відкривається додатковий функціонал для завдань, їх створення з привʼязкою до статусу і майстру

20/04 Модуль

Модуль "Конструктор звітів"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "Конструктор звітів", який дозволяє конструювати власні звіти відповідно до ваших потреб та запускати всередині Perfectum CRM+ERP без елементів програмування.

28/03 Модуль

Модуль " Інвентаризація та списання"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "Інвентаризація та списання", який дозволяє здійснювати візування документів в системі.

14/03 Модуль

Модуль "Інтеграція с сервісом Meest Express модуля "Замовлення""

Командою Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "Інтеграція з сервісом Meest Express модуля "Замовлення"", який дозволяє робити автоматичну генерацію ТТН при підтвердженні замовлення в модулі «Замовлення». Також цей модуль дозволяє виробляти отримання статусів замовлення від Meest Express за ТТН.

15/02 Модуль

Модуль "Візування документів"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "Візування документів", який дозволяє здійснювати візування документів в системі.