Новини компанії

01/06 Програма підтримки бізнесу - Розстрочка без переплат

Програма підтримки бізнесу - Розстрочка без переплат

Компанія Perfectum CRM+ERP продовжує, у зв'язку з важкими умовами для українського бізнесу, викликаними військовою агресією з боку РФ, виконувати програму підтримки підприємців.

28/05 Нова версія модуля

Нова версія модуля "Візування документів" 1.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Візування документів" 1.2. В оновленні було виконано 29 чек-боксів.

21/05 Нова версія модуля

Нова версія модуля "Ментальні карти" 2.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Ментальні карти" 2.2. В оновленні було виконано 5 чек-боксів.

08/05 Модуль

Модуль "Ментальний стан співробітників"

Командою Perfectum CRM+ERP розроблено модуль “Ментальний стан співробітників”, який дозволяє на автоматичній основі створювати опитування про ментальний стан співробітників у системі при першому вході співробітника до системи.

22/04 Оновлення модуля

Оновлення модуля "Інтеграція з IP-телефонією Zadarma" 1.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Інтеграція з Zadarma" 1.4. В оновленні було виконано 4 чек-бокси.

01/03 Модуль

Модуль "Документи онлайн"

Командою Perfectum CRM+ERP розроблений модуль “Документи онлайн”, який стане в нагоді користувачам, які активно використовують в роботі Документообіг або шаблони документів.

01/03 Модуль

Модуль "Картка дзвінка"

Командою Perfectum CRM+ERP було розроблено модуль "Картка дзвінка".

Цей модуль дозволить якомога детальніше заповнити інформацію щодо отриманого або пропущеного дзвінка

19/02 Модуль

Модуль "Бюджетування"

У Perfectum CRM+ERP розроблено модуль "Бюджетування", який дає можливість планувати витрати, відстежувати статистику щодо їх виконання.

09/02 Модуль

Модуль "Конструктор бізнес-процесів розширений"

Командою Perfectum CRM+ERP розроблено новий модуль "Конструктор бізнес-процесів розширений" додає можливість конструювати та запускати необхідний бізнес-процес, створювати кілька етапів, а також вибудовувати взаємозв'язки бізнес-процесів.

22/01 Модуль

Модуль "Інтеграція з Вчасно Каса"

У Perfectum CRM+ERP розроблено модуль "Інтеграція з Вчасно Каса", який дає можливість фіскалізувати сплачені рахунки та надсилати чеки клієнтам.

29/12 Привітання з Новим 2023 Роком!

Привітання з Новим 2023 Роком!

Команда PERFECTUM CRM+ERP вітає Вас з Новим Роком!

11/12 Вітання з Різдвом!

Вітання з Різдвом!

Дорогі клієнти, партнери та друзі.

Вітаємо вас з Найсвітлішим і Найрадіснішим святом Різдва! 🎄✨ Нехай ці святкові дні будуть наповнені теплом, любов'ю та неймовірною атмосферою!

11/12 Наш Внесок у Підтримку ЗСУ

Наш Внесок у Підтримку ЗСУ

Команда Perfectum CRM+ERP рада повідомити про успішну участь у благодійній ініціативі, спрямованій на підтримку 71-ї окремої єгерської бригади!

21/11 Програма лояльності Perfectum

Програма лояльності Perfectum

Оголошуємо про запуск постійно діючої Програми лояльності для всіх клієнтів Perfectum CRM+ERP.

06/10 Модуль

Модуль "Платіжний календар"

У Perfectum CRM+ERP розроблено модуль "Платіжний календар", який дає можливість переглядати та аналізувати заплановані рахунки в системі, а також денний прибуток, витрати та грошовий потік.

04/10 Модуль

Модуль "Інтеграція з Clickmeeting"

У Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "Інтеграція з Clickmeeting", який дає можливість створювати конференції, переглядати список існуючих конференцій Zoom, пов'язувати клієнта і / або співробітника з певною зустріччю, підключатися і видаляти конференції безпосередньо з Perfectum CRM + ERP.

22/09 Модуль

Модуль "Номерний Telegram"

У Perfectum CRM+ERP реалізовано модуль "Номерний Telegram". Розроблений модуль дозволить Вашим співробітникам спілкуватися з клієнтами через особисті або корпоративні акаунти Telegram у системі.

06/09 Модуль

Модуль "Webhooks"

Командою Perfectum CRM+ERP реалізовано модуль "Webhooks". Модуль дозволяє відправляти дані сторонні системи, як у СРМ відбуваються певні події. (Для прикладу, при створенні товару або замовлення дані будуть відправлятися на віддалений сервер автоматично, якщо створено вебхук для такої події)

31/08 Модуль

Модуль "Scrum-дошка"

Командою Perfectum CRM+ERP реалізовано модуль "Scrum-дошка". Даний модуль дозволить створювати швидкі нотатки з прив'язкою до різних сутностей системи, модуль дозволяє створювати окремі дошки, колонки в них, а також стики всередині колонок для зручного скролінгу дошки.

25/08 Модуль

Модуль "Portmone"

У Perfectum CRM+ERP реалізовано модуль "Portmone". Розроблений модуль дозволить інтегрувати метод оплати Portmone у систему.