Новини компанії

11/05 Модуль

Модуль "Експорт даних з Perfectum CRM+ERP в 1С"

Розроблено новий модуль "Експорт даних з Perfectum CRM + ERP в 1С" який допомагає експортувати необхідні дані потрібних розділів в 1С.

26/03  Модуль

Модуль "Магазин B2B"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблений новий модуль "Магазин B2B", який максимально зручний для контролю наявності товарів, приналежності їх до категорій, дає можливість швидко створювати замовлення і переглядати їх історію.

25/03 Модуль

Модуль "Партнерська програма (PRM)"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблений новий модуль "Партнерська програма (PRM)", який дає можливість створити за запустити партнерську програму та портал для партнерів.  Партнер може продавати товари і послуги за партнерською програмою і отримувати за це відрахування.

04/03 Модуль

Модуль "Купони"

У Perfectum CRM + ERP розроблений новий модуль "Купони", який дає можливість створити купони і вибрати групу або окремих клієнтів, серед яких буде діяти купон на знижку на товари або послуги.

01/03 Модуль

Модуль "Синхронізація курса валют з НБУ"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "Синхронізація курсу валют з НБУ", який дає можливість працювати в системі з курсами валют, слідуючи змінам/оновленням курсів валют згідно з НБУ.