Новини


01/06 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.6

Повідомляємо про вихід оновлення, яке ми готували в місяці травні. Perfectum CRM+ERP 3.6 отримала кодову назву "Індіго". Оновлення безкоштовно отримали Хмари Lite і Pro-версій, а так само є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.

25/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.3

Стало доступне оновлення ​​PERFECTUM CRM+ERP 3.5.3. У цій версії внесені корективи в таких модулях і розділах, як проекти, звіти, ліди, пошук, замітки до проекту, час на виконання завдання, пропозиції та ін.

18/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.2

Оголошуємо про нове оновлення PERFECTUM CRM + ERP 3.5.2 під кодовою назвою "Індіго". Оновлення торкнулося кількох розділів і модулів, серед них завдання, ліди, профіль співробітника, календар, рахунки.

 

11/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5.1

Оголошуємо про запуск нової моделі випуску оновлень. Нами розроблений Інноваційний підхід, який дозволить випускати невеликі оновлення по кілька разів на тиждень, що дозволить просто космічно швидко передавати поліпшення і виправлення від команди розробників до клієнта без тривалих очікувань.

04/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.5

Оголошуємо про вихід найбільшого оновлення за весь час, якє ми готували 5 місяців. Perfectum CRM+ERP 3.5 отримала кодову назву "Кардинал". Оновлення безкоштовно отримали Хмарні Lite і Pro-версій, а так само є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.