Новини

31/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Замовлення" 3.0

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Замовлення" 3.0. В оновленні було виконано 211 чек-бокси. Серед них: виправлено відображення в мобільній версії, виправлено загальну роботу модуля та інше.

 
29/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Binotel" 4.0

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Binotel" 4.0. В оновленні було виконано 36 чек-боксів. Серед них: додано нові налаштування авто створення лідів, виправлено баги, покращено роботу модуля.

28/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Інтеграція з сервісом Укрпошта модуля "Замовлення"" 1.7

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію інтеграції з сервісом "УкрПошта" модуля "Замовлення" 1.7. В оновленні було виконано 7 чек-боксів. Серед них: додано статус доставлення замовлення з боку нової пошти, виправлено помилки, покращено роботу модуля.

28/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Інтеграція з сервісом Нова пошта модуля "Замовлення"" 3.0

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію інтеграції з сервісом "Нова Пошта" модуля "Замовлення" 3.0. В оновленні було виконано 7 чек-боксів. Серед них: додано статус доставлення замовлення з боку нової пошти, виправлено помилки, покращено роботу модуля.

28/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Конструктор звітів" 1.5

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Конструктор звітів" 1.5. В оновленні було виконано 8 чек-боксів. Серед них: додано можливість налаштовувати права для ролей, виправлено баги та покращено роботу модуля.

23/03 Оновлення модуля

Оновлення модуля "Інтеграція з Checkbox" v.1.6

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Інтеграція з Checkbox" 1.5 В оновленні було виконано 6 чек-боксів.

 
19/03 Обміняй стару CRM на українську Perfectum

Обміняй стару CRM на українську Perfectum

Ми продовжуємо, розпочату в березні 2022 року, програму для українського бізнесу, який бажає відмовитися від використання старих систем.

17/03 Модуль

Модуль "Торгові точки"

Командою Perfectum CRM+ERP розроблено модуль "Торгові точки". Модуль дозволяє створювати торгові точки у карті клієнта, додавати контакти для торгових точок. Дане рішення підійде для великої мережі магазинів, у яких доставлення товару відбувається не на загальний розподільчий центр мережі, а на кожну окрему торгову точку.

16/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "SMS - розсилки" 1.5

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "SMS - розсилки" 1.5. В оновленні було виконано 20 чек-боксів. 

13/03 Модуль

Модуль "Конструктор модулів" (No code)

Командою Perfectum CRM+ERP розроблено модуль "Конструктор модулів" (No code), який призначений для створення нового модуля/розділу системи під потреби компанії.

07/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Партнерська програма" 1.5

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "Партнерська програма" 1.5. В оновленні було виконано 91 чек-бокс. 

Оновлення модуля "Консультант" v.3.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Консультант" 3.1. В оновленні було виконано 13 чек-боксів.

 
03/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Інвентаризація" 1.17

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Інвентаризація" 1.17. В оновленні було виконано 10 чек-боксів.

 
01/03 Програма підтримки бізнесу - Розстрочка без переплат

Програма підтримки бізнесу - Розстрочка без переплат

Компанія Perfectum CRM+ERP продовжує, у зв'язку з важкими умовами для українського бізнесу, викликаними військовою агресією з боку РФ, виконувати програму підтримки підприємців.

28/02 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Єдиний чат з Viber" 1.7

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Єдиний чат з Viber" 1.7. В оновленні було виконано 5 чек-боксів. 

28/02 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Єдиний чат з Telegram" 1.6

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Єдиний чат з Telegram" 1.6. В оновленні було виконано 7 чек-боксів.

24/02 Нова версія модуля

Нова версія модуля "Виробництво" 1.3

Командою Perfectum CRM + ERP випущено нову версію модуля "Виробництво" 1.3. В оновленні було виконано 15 чек-боксів доопрацювань та виправлень.

22/02 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Єдиний чат з Viber" 1.6

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Єдиний чат з Viber" 1.6. В оновленні було виконано 25 чек-боксів. 

22/02 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Єдиний чат з Facebook" 1.6

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Єдиний чат з Facebook" 1.6. В оновленні було виконано 17 чек-боксів. 

22/02 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Єдиний чат з Instagram Business" 1.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Єдиний чат з Instagram Business" 1.2. В оновленні було виконано 35 чек-боксів.