Новини

15/04 Оновлення модулю

Оновлення модулю "Бонусна програма для менеджерів" 1.8

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Бонусна програма для менеджерів" 1.8. В оновленні було виконано 18 чек-боксів.

10/04 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Біллінг" 2.6

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Біллінг" 2.6. В оновленні було виконано 15 чек-боксів. 

04/04 Оновлення модуля

Оновлення модуля "Інтеграція з IP телефонією CallsApp" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Інтеграція з IP телефонією CallsApp" 1.1. В оновленні було виправлено важливі помилки та недоопрацювання.

04/04 Оновлення модуля

Оновлення модуля "Консультант" 3.8

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Консультант" 3.8. В оновленні було виправлено важливі помилки та недоопрацювання.

04/04 Оновлення модуля

Оновлення модуля "Картка дзвінка" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Картка дзвінка" 1.1. В оновленні було виконано понад 10 чек-боксів.

27/03 Оновлення модуля

Оновлення модуля "Консультант" 3.7

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Консультант" 3.7. В оновленні було виконано 17 чек-боксів.

27/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Облік зарплати і розрахунків" 2.7

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Облік зарплати та розрахунків" 2.7. В оновленні було виконано 13 чек-боксів.

14/03 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 7.5

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 7.5

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 7.5 під кодовою назвою "САРГАС". Оновлення безплатно отримали хмарні версії, а також доступне платне оновлення для коробкових та галузевих версій. Було виконано понад 190 чек-листів покращень, доопрацювань та виправлень.

14/03 Оновлений розділ

Оновлений розділ "Стиль теми"

Командою Perfectum CRM+ERP розроблено оновлення розділу "Стиль теми". Додані попередньо встановлені кольорові теми системи.

05/03 Нова версія модуля

Нова версія модуля "Платіжний календар" 1.5

Командою Perfectum CRM+ERP випущено оновлену версію модуля "Платіжний календар" 1.5. В оновленні було виконано 21 чек-боксів.

05/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Акти" 2.7

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Акти" 2.7. В оновленні було виконано 8 чек-боксів. 

01/03 Модуль

Модуль "Документи онлайн"

Командою Perfectum CRM+ERP розроблений модуль “Документи онлайн”, який стане в нагоді користувачам, які активно використовують в роботі Документообіг або шаблони документів.

01/03 Модуль

Модуль "Картка дзвінка"

Командою Perfectum CRM+ERP було розроблено модуль "Картка дзвінка".

Цей модуль дозволить якомога детальніше заповнити інформацію щодо отриманого або пропущеного дзвінка

19/02 Модуль

Модуль "Бюджетування"

У Perfectum CRM+ERP розроблено модуль "Бюджетування", який дає можливість планувати витрати, відстежувати статистику щодо їх виконання.

19/02 Весняні подарунки

Весняні подарунки

Наближається весна та наближається час для нових подарунків. Перевір свою удачу і отримай один із шести подарунків скориставшись "Колесом фортуни".

15/02 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 7.4

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 7.4

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 7.4 під кодовою назвою "МАРКАБ". Оновлення безплатно отримали хмарні версії, а також доступне платне оновлення для коробкових та галузевих версій. Було виконано понад 210 чек-листів покращень, доопрацювань та виправлень.

09/02 Модуль

Модуль "Конструктор бізнес-процесів розширений"

Командою Perfectum CRM+ERP розроблено новий модуль "Конструктор бізнес-процесів розширений" додає можливість конструювати та запускати необхідний бізнес-процес, створювати кілька етапів, а також вибудовувати взаємозв'язки бізнес-процесів.

08/02 Нова версія додатка на Android

Нова версія додатка на Android

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію додатка на Android. Було виконано понад 10 основних чек-листів покращень, доопрацювань та виправлень.
31/01 Нова версія модуля

Нова версія модуля "Scrum-дошка" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Scrum-дошка" 1.1. В оновленні було виконано 40 чек-боксів.

22/01 Модуль

Модуль "Інтеграція з Вчасно Каса"

У Perfectum CRM+ERP розроблено модуль "Інтеграція з Вчасно Каса", який дає можливість фіскалізувати сплачені рахунки та надсилати чеки клієнтам.