Новини


18/08 Модуль

Модуль "Замовлення+Склад"

Модуль «Замовлення» відображає всі замовлення товарів клієнтів в зручному вигляді. Можна створити вручну замовлення, обираючи товари, що вказані в Модулі «Склад». Є можливість отримання замовлень автоматично з інтернет-магазинів, але для цього необхідно зробити заявку на покупку Інтеграції магазину з модулем «Замовлення».

18/08 Модуль

Модуль "Склад"

Розроблено новий модуль "Склад", який дає можливість створювати, додавати товари на склади, керувати переміщенням товарів між складами, контролювати резерв товарів, відображати дані по товарах і складах в звітах.

18/08 Модуль

Модуль "HRM" (Підбір персоналу)

Модуль "Підбір персоналу" дозволить Вам шукати співробітників на будь-яких стадіях робочого процесу.  Зручний і простий у використанні модуль "Підбір персоналу" заощадить Вам час на пошук співробітників.

17/08 Модуль

Модуль "Постачальники + Закупки"

Розроблений модуль "Постачальники + Закупівлі" дає можливість здійснювати закупівлі у постачальників швидко, зручно і надійно. 

17/08 Модуль доставки

Модуль доставки "Укрпошта"

Для зручності користувачів був створений модуль доставки "Укрпошта", який дає можливість замовити/отримати товар, використовуючи послуги Укрпошти.