Новини

17/08 Модуль

Модуль "Email-клієнт"

Модуль Email-клієнт дозволяє приєднати будь-яку пошту що підтримує протокол IMAP до Perfectum CRM + ERP. Це дозволяє Вам комфортно спілкуватися з лідами та клієнтами, а також допоможе відстежувати всю розсилку.

14/08 Модуль

Модуль "Біллінг"

Модуль "Біллінг" дозволяє створювати циклічні послуги для Ваших клієнтів, а також вести звіти за цими послугами.  Це дуже економить час, адже замість щомісячного створення десятків рахунків на послуги, за допомогою Білінгу ви можете зробити це натисканням декількох кнопок і витративши один раз кілька хвилин.

14/08 Модуль

Модуль "Конструктор бізнес-процесів"

Розроблений модуль "Конструктор бізнес-процесів" додає можливість конструювати і запускати необхідний бізнес-процес, використовуючи можливості Perfectum CRM.

14/08 Модуль

Модуль "Робота з клієнтом"

Компанією розроблений модуль "Робота з клієнтом". Модуль містить інформацію стосовно платежів, рахунків, консультацій, завдань, нагадувань, проектів, витрат та ін. в розрізі обраного клієнта.

14/08 Модуль

Модуль "Чат"

Модуль "Чат" дозволяє вести листування в реальному часі між співробітниками, створювати групи, спілкуватись з клієнтами. Чат підтримує роботу на всіх мобільних пристроях та push-повідомлення. Спілкування можливе як в модальному вікні, так і на окремій сторінці. Під час листування можливий обмін файлами та зображеннями.

14/08 Модуль

Модуль "Структура компанії"

Модуль "Структура компанії" призначений для створення схематичного дерева Вашої компанії. Цей модуль наочно передає інформацію про всіх співробітників в компанії, їх посади, належність до певного відділу і групи.

14/08 Модуль

Модуль "Воронка продажів"

Розроблений модуль "Воронка продажів" Perfectum CRM + ERP служить для відображення розподілу клієнтів по стадіях процесу продажів від першого контакту до укладання угоди.

14/08 Модуль

Модуль "Фонове зображення на сторінці логіна"

У Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "Фонове зображення на сторінці логіна", який допоможе встановити зображення при авторизації у Вашій системі.

13/08 Модуль

Модуль "Дні Народження клієнтів"

Розроблений модуль "ДР клієнтів" допоможе Вам не забути привітати клієнтів з днем ​​народження, тим самим, зробивши їм приємний сюрприз.

13/08 Модуль

Модуль "Журнал Запису"

У Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "Журнал Запису", який найбільш зручний для сфери послуг.  Тут Ви можете забронювати студію/залу/локацію на зручний для Вас час та дату.

13/08 Модуль

Модуль "Акти"

У Perfectum CRM + ERP реалізований модуль "Акти".  Розроблений модуль "Акти" дає можливість створити акти до виписаних рахунків.

13/08 Модуль

Модуль "Плани та Звіти "

У Perfectum CRM + ERP реалізований розділ "Плани і Звіти" для співробітників в розрізі одного дня.  Плани та звіти детально описують весь скоуп робіт, виконаних співробітником протягом робочого дня. 

Модуль "Консультант"

Модуль "Косультант" дає можливість вести переписку в реальному часі в Чаті Perfectum CRM + ERP з клієнтами, які знаходяться на сайті компанії.  Єдиний чат дозволяє більш якісно обробляти заявки без втрачених клієнтів в одному місці.  Ви зможете відповідати на питання Ваших клієнтів і оперативно вирішувати їхні проблеми.

11/08 Модуль

Модуль "Якість Лідів"

Щоб організувати якісну обробку лідів, в Perfectum CRM+ERP розробили новий модуль оцінки лідів під назвою "Якість Ліда".

10/08 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.1

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.8.1, яке отримало кодову назву "АЗУР".  Було виправлено близько 50 чек-боксів, де внесені зміни в верстці, розширеному і швидкому пошуку, змінено та додані іконки в головному меню, змінена робота деяких модулів в залежності від прав співробітників, переглянута робота фільтра в повторюваних завданнях, доопрацьовані цілі і багато іншого.

28/07 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8

Повідомляємо про вихід оновлення, яке ми готували в місяці травні. Perfectum CRM+ERP 3.8 отримала кодову назву "Ніагара". Оновлення безкоштовно отримали Хмари Lite і Pro-версій, а так само є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.

17/07 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.3

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.7.3 "Ніагара".  У цій версії виконано 39 чек-боксів, в яких виправлена ​​верстка, виправлені баги в кабінеті клієнта, змінені налаштування для "Палаючих завдань", підпис з профілю відображено в листах, дадано підказки на іконки в вертикальному меню та ін.

10/07 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.2

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.7.2 "Ніагара".  У цій версії виконано більше 20 чек-боксів, в яких виправлена ​​верстка, доопрацьований розширений і швидкий пошук, змінена робота меню, додано відображення чек-листів в таблицях і ін.

03/07 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.1

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.7.1, яке отримало кодову назву "Ніагара".  У цій версії виправлена ​​верстка статусів в КП і рахунках, оновлений експорт, налаштоване відображення цілей та ін.

30/06 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7

Повідомляємо про вихід оновлення, яке ми готували в місяці травні. Perfectum CRM+ERP 3.7 отримала кодову назву "Терракота". Оновлення безкоштовно отримали Хмари Lite і Pro-версій, а так само є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.