Новини


29/11 Cyber Monday -50% SALE

Cyber Monday -50% SALE

За величезним проханням наших клієнтів, ми вирішили продовжити Акцію Чесні знижки -50% Cyber Monday. Не упустіть шанс, в цьому році, Автоматизувати свій бізнес перейшовши на Perfectum CRM+ERP систему за дуже вигідною і доступною ціною.

23/11 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Біллінг" 1.15

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Біллінг" 1.15. В оновленні було виконано 3 чек-бокси. Серед них: виправлено помилку перенесення та виставлення рахунку, а також перероблено права на модуль.

22/11 Black Friday -50% SALE

Black Friday -50% SALE

Якщо ви постійно відкладали Автоматизацію свого бізнесу, прийшов час перейти на відмінну багатофункціональну Perfectum CRM+ERP систему за дуже вигідною і доступною ціною.

22/11 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.3.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.3.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.3.1 під кодовою назвою "ТІЦІАН" виконано 31 чек-боксів. Серед них: виправлено помилки в розділі "Клієнти", додано підтримку смайлів у повідомленнях, змінено відображення валют та інше.

07/11 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.3.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.3.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.3.1 під кодовою назвою "ТІЦІАН" виконано 20 чек-боксів. Серед них: виправлено помилки та зроблено доопрацювання розділів "Договір" та "Завдання", "Мої завдання" та інше.

01/11 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.3

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 5.3, яке отримало кодову назву "ЖАКО". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій. Було виконано всього 96 чек-листів поліпшень, доробок і виправлень. Глобальне оновлення "ЖАКО" Perfectum CRM + ERP 5.3 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 5.2.1, 5.2.2 та 5.2.3

31/10 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.2.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.2.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.2.3 під кодовою назвою "ЖАКО" виконано 54 чек-боксів. Серед них: переглянуто інтерфейс проектів і тикетів у розділі "Підтримка", оновлено розділ "Цілі", виправлено роботу користувачів полів та інше.

27/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Таблиці онлайн" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Таблиці онлайн" 1.1. В оновленні було виконано 34 чек-бокси. Серед них: додано бракуючі мовні змінні, виправлено зберігання та перегляд великих таблиць, доопрацьовано відображення таблиці в особистому кабінеті клієнта та інше.

27/10 Нова версія модуля

Нова версія модуля "BPMN" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "BPMN" 1.1. В оновленні було виконано 24 чек-бокси. Серед них: скориговано роботу прав співробітника на модуль, виправлено зберігання та перегляд великих схем, доопрацьовано зв'язок схеми із завданнями, проектами та інше.

22/10 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.2.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.2.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.2.2 під кодовою назвою "ЖАКО" виконано 24 чек-боксів. Серед них: опрацьовано звіт за робочим часом, оптимізовано завантаження картинок у розділі "Підтримка" та інше.

20/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Бонусна програма для менеджерів" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Бонусна програма для менеджерів" 1.1. В оновленні було виконано 6 чек-боксів. Серед них: прихована вкладка відрахувань зі сторінки створення нового співробітника, виправлена помилка з відсутністю розрахунку для відрахування за послугою (в коментарі до відрахування), доопрацьований механізм відрахування з урахуванням знижки та інше.

20/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Облік зарплати і розрахунків" 1.10

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Облік зарплати і розрахунків" 1.10. В оновленні було виконано 19 чек-боксів. Серед них: доопрацьована функція примусової зупинки таймерів в обід, виправлений підрахунок днів на віджеті понаднормових в профілі співробітника, відкориговано нарахування зарплати при зміні ставки та інше.

18/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Плани та Звіти" 2.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Плани та Звіти" 2.1. В оновленні було виконано 6 чек-боксів. Серед них: змінений принцип підрахунку KPI, виправлена мобільна верстка для перегляду планів в режимі "День" та інше.

18/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Дропшипінг" 1.5

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Дропшипінг" 1.5. В оновленні було виконано 14 чек-боксів. Серед них: виправлені помилки в підказці біля кнопки створення взаєморозрахунку, додана валідація сум при створенні взаєморозрахунку та інше.

13/10 Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.2.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 5.2.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 5.2.1 під кодовою назвою "ЖАКО" виконано 18 чек-боксів. Серед них: виправлений зовнішній вигляд вкладок в договорах, доопрацьовано автозаповнення адреси при створенні зустрічі з клієнтом / лідом, відкоригована робота прав на лідів та інше.

11/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Email-клієнт" 3.10

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Email-клієнт" 3.10. В оновленні було виконано 12 чек-боксів. Серед них: виправлена помилка з відповіддю на лист з папки "Надіслані", доопрацьовано заповнення даних (email-у, імені, прізвища) при створенні лідів та контактів з пошти, виправлена помилка надіслання договорів та інше.

11/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Підбір персоналу (HRM)" 3.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Підбір персоналу (HRM)" 3.2. В оновленні було виконано 12 чек-боксів. Серед них: розроблена форма для відгуків кандидатів (для розміщення на сайті), додана інтеграція нагадувань по кандидатам з календарем та інше.

11/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Плани та Звіти" 2.0

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Плани та Звіти" 2.0. В оновленні було виконано 15 чек-боксів. Серед них: додано відображення KPI у вкладку планів і звітів співробітників, а також у вкладку KPI окремою колонкою, оптимізоване завантаження сторінок плагіна та інше.

08/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Магазин В2В" 1.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Магазин В2В" 1.2. В оновленні було виконано 53 чек-бокси. Серед них: розділи "Історія замовлень" і "Створення замовлень" об'єднані в один, виправлені звіти по замовленнях і залишкам, додані повідомлення про невеликий залишок товару для співробітників та інше.

08/10 Нова версія модулю

Нова версія модулю "SMS-розсилки" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "SMS-розсилки" 1.1. В оновленні було виконано 12 чек-боксів. Серед них: додано відстеження відправлених повідомлень, можливість відкладеної відправки, додані нові шорткоди в шаблони та інше.

Остані записи