Новини


15/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 3.9.1 під назвою "Бордо" виконано 33 чек-бокса. Серед них внесені зміни і правки в верстці на мобільних, змінена робота в бінотел, виправлені помилки в завданнях, додані налаштування, виправлені неточності в назвах кнопок у витратах, договорах, пропозиціях, рахунках, виправлене ​​сортування з метою і інше.

07/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.9

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.9,  яке отримало кодову назву "АЗУР".  Оновлення безкоштовно отримали усі хмари, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.

07/09 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 3.8.3 "АЗУР" виконано 32 чек-бокси.  Серед них створення завдання з платежу, функціональні можливості календаря, одночасне видалення заходів з особистих завдань при їх видаленні з календаря, копіювання завдань без прив'язки до трекінгу по чек-листам, відображення часу при зідзвоні з лідом і багато іншого.

02/09 Модуль

Модуль "Інтеграція з Morix"

У Perfectum CRM + ERP з'явилася можливість використовувати Morix телефонію, що спрощує, покращує комунікацію з клієнтом.

01/09 Модуль

Модуль "Інтеграція з Asterisk"

У Perfectum CRM + ERP є можливість здійснювати дзвінки Вашим клієнтам за допомогою системи Asterisk.  Для використання Asterisk необхідно придбати і встановити даний модуль, здійснювати дзвінки, відстежувати Вашу історію розмов.