Новини

19/09 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 6.2

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 6.2

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 6.2 під кодовою назвою "КРАЦ". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, а також доступне платне оновлення для коробкових та галузевих версій. Було виконано всього 101 чек-листів покращень, доопрацювань та виправлень.

07/09 5 річниця Perfectum CRM+ERP

5 річниця Perfectum CRM+ERP

Вітаємо наших клієнтів, партнерів та всіх колег від душі у день 5 річниці Perfectum CRM+ERP.

Хочемо побажати спільного процвітання на довгі роки, доброго успіху та везіння у наших справах.

29/08 Вересневі знижки -50% на хмарні версії

Вересневі знижки -50% на хмарні версії

Настає час осені і з нею спекотні знижки. Переходьте на чудову багатофункціональну хмарну Perfectum CRM+ERP систему за дуже вигідною та доступною ціною.

24/08 З Днем Незалежності!

З Днем Незалежності!

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

18/08 Модуль

Модуль "Інтеграція з Новою поштою модуля "Замовлення" розділ "Реєстр відправок"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено новий функціонал для інтеграції модуля «Замовлення» з «Новою поштою», який дозволить створювати реєстри відправок Нової пошти.

16/08 Модуль

Модуль "Інтеграція з Phonet"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Інтеграція з Phonet", який дозволить Вашим співробітникам зв'язуватися з клієнтами, лідами за допомогою Phonet телефонії.

05/08 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 6.1

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 6.1

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 6.1 під кодовою назвою "АЛІОТ". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, а також доступне платне оновлення для коробкових та галузевих версій. Було виконано всього 56 чек-листів покращень, доопрацювань та виправлень.

05/05 Літні знижки -30%

Літні знижки -30%

Завершується спекотний літній час. Переходьте на чудову багатофункціональну Perfectum CRM+ERP систему за дуже вигідною та доступною ціною.

11/07 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM+ERP 6.0

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM+ERP 6.0

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 6.0 під кодовою назвою "ХАКІ". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, а також доступне платне оновлення для коробкових та галузевих версій. Було виконано всього 77 чек-листи покращень, доопрацювань та виправлень.

23/06 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM+ERP 5.9.1

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM+ERP 5.9.1

У оновленій версії Perfectum CRM+ERP 5.9.1 під кодовою назвою "ШАРТРЕЗ" виконано 26 чек-боксів. Серед них: розширено функціонал оголошень, додано можливість кількох відповідальних за тікет, перероблено меню швидкого створення та інше.

10/06 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.9

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.9

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 5.9 під кодовою назвою "ШАРТРЕЗ". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, а також доступне платне оновлення для коробкових та галузевих версій. Було виконано всього 57 чек-листи покращень, доопрацювань та виправлень.

26/05 Технічні роботи

Технічні роботи

У зв'язку з проведенням технічних робіт 26.05.22 доступ до хмар (не демо) з 22-00 до 06-00 може бути відсутнім.

26/05 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Досягнення співробітників" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Досягнення співробітників" 1.1. В оновленні було виконано 17 чек-боксів: змінено шлях налаштувань модуля, додано вибір кольору досягнення та інше.

23/05 Програма підтримки бізнесу - Розстрочка без переплат

Програма підтримки бізнесу - Розстрочка без переплат

Компанія Perfectum CRM+ERP протягом усього 2022 року у зв'язку з важкими умовами для українського бізнесу, викликаними військовою агресією з боку РФ, виконує програму підтримки підприємців.

15/05 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.8

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.8

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 5.8 під кодовою назвою "ФАНДАНГО". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, а також доступне платне оновлення для коробкових та галузевих версій. Було виконано всього 33 чек-листи покращень, доопрацювань та виправлень.

12/05 Універсальний модуль банківських виписок

Універсальний модуль банківських виписок

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено Універсальний модуль банківських виписок, який додає функціонал для ведення банківських виписок усередині Perfectum CRM+ERP.

09/05 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Знижки для модуля «Замовлення»" 1.3

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "Знижки для модуля «Замовлення»" 1.3. В оновленні було виконано 4 чек-боксів. Було виправлено роботу ключового функціоналу: виправлено вибір дати в мобільній версії та інше.

05/05 Warm SALE -30%

Warm SALE -30%

Настав час тепла та подарунків. Переходьте на чудову багатофункціональну Perfectum CRM+ERP систему за дуже вигідною та доступною ціною.

04/05 Модуль

Модуль "Планування людських ресурсів"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Планування людських ресурсів", який дозволяє планувати на вибраний період навантаження співробітників та контролювати виконання поставлених планів усередині Perfectum CRM+ERP.

02/05 Модуль

Модуль "Досягнення співробітників"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Досягнення співробітників", який додає функціонал для відстеження етапів розвитку співробітників компанії та контроль їх досягнень у вигляді ігрової механіки всередині Perfectum CRM+ERP.