Новини


03/12 Нова версія Perfectum CRM+ERP 4.2

Нова версія Perfectum CRM+ERP 4.2

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 4.2, яке отримало кодову назву "ЕКРЮ". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій. Було виконано всього 92 чек-листа поліпшень, доробок і виправлень. Глобальне оновлення "ЕКРЮ" Perfectum CRM + ERP 4.2 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 4.1.1 і 4.2.1.

03/12 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.1.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.1.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.1.2 "Екрю" виконано 25 чек-боксів. Серед них виправлені баги верстки, додані модулі в магазин, доданий функціонал в завданнях, виправлені помилки при завантаженні файлів і багато іншого.

28/11 Cyber Monday -50% SALE

Cyber Monday -50% SALE

За величезним проханням наших клієнтів, ми вирішили продовжити Акцію Чесні знижки -50% Cyber Monday. Не упустіть шанс, в цьому році, Автоматизувати свій бізнес перейшовши на Perfectum CRM+ERP систему за дуже вигідною і доступною ціною.

27/11 Розділ

Розділ "Керування модулями"

У Perfectum CRM + ERP розроблений розділ, за допомогою якого Ви можете керувати налаштуваннями системи.

26/11 Програма підтримки бізнесу - Розстрочка без переплат

Програма підтримки бізнесу - Розстрочка без переплат

Компанія Perfectum CRM+ERP протягом усього 2020 року, в зв'язку з важкими умовами для українського бізнесу викликаними пандемією COVID, виконує програму підтримки підприємців.

Остані записи