Новини

19/05 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.8

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.8

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 5.8 під кодовою назвою "ФАНДАНГО". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, а також доступне платне оновлення для коробкових та галузевих версій. Було виконано всього 33 чек-листи покращень, доопрацювань та виправлень.

12/05 Універсальний модуль банківських виписок

Універсальний модуль банківських виписок

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено Універсальний модуль банківських виписок, який додає функціонал для ведення банківських виписок усередині Perfectum CRM+ERP.

09/05 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Знижки для модуля «Замовлення»" 1.3

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "Знижки для модуля «Замовлення»" 1.3. В оновленні було виконано 4 чек-боксів. Було виправлено роботу ключового функціоналу: виправлено вибір дати в мобільній версії та інше.

05/05 Warm SALE -30%

Warm SALE -30%

Настав час тепла та подарунків. Переходьте на чудову багатофункціональну Perfectum CRM+ERP систему за дуже вигідною та доступною ціною.

04/05 Модуль

Модуль "Планування людських ресурсів"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Планування людських ресурсів", який дозволяє планувати на вибраний період навантаження співробітників та контролювати виконання поставлених планів усередині Perfectum CRM+ERP.

02/05 Модуль

Модуль "Досягнення співробітників"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблено модуль "Досягнення співробітників", який додає функціонал для відстеження етапів розвитку співробітників компанії та контроль їх досягнень у вигляді ігрової механіки всередині Perfectum CRM+ERP.

27/04 Нова версія модуля

Нова версія модуля "Склад" 1.33

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Склад" 1.33. В оновленні було виконано 15 чек-бокси. Серед них: доопрацьовано розділ створення категорії, виправлено роботу розділу "Переміщення" та інше.

26/04 Нова версія модулю

Нова версія модулю " Виписки з клієнт-банку Приват" 2.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Виписки з клієнт-банку Приват" 2.2. В оновленні було виконано 7 чек-боксів: додано налаштування у конфігурації, виправлено зміну статусів оплат та інше.

22/04 Модуль

Модуль "Виробництво"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "Виробництво", який дозволяє розширити функціональність картки товару і додати інші опціональні можливості. Серед них облік сировини, використовуваної при виготовленні товарів, підрахунок ціни відповідно до вартості матеріалів і робіт. Доступний облік часу, витраченого на виготовлення товару і його маржинальність. Також відкривається додатковий функціонал для завдань, їх створення з привʼязкою до статусу і майстру

20/04 Модуль

Модуль "Конструктор звітів"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "Конструктор звітів", який дозволяє конструювати власні звіти відповідно до ваших потреб та запускати всередині Perfectum CRM+ERP без елементів програмування.

15/04 Нова версія модулю

Нова версія модулю "REST API" 1.8

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модулю "REST API" 1.8. В оновленні було виконано 4 чек-бокси. Серед них: додано функціонал додавання сповіщень, додано перевірку унікальності назви реквізитів та інше.

15/04 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Тестування" 1.4

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Тестування" 1.4. В оновленні було виконано 7 чек-боксів. Серед них: виправлено роботу модуля в мобільних версіях, покращено можливість повторного проходження тестів та інше.

31/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Конструктор звітів" 1.1

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Конструктор звітів" 1.1. В оновленні було виконано 27 чек-бокси. Серед них: додано нові поля, права на перегляд, масові дії та інше.

31/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Облік зарплати і розрахунків" 1.14

Командою Perfectum CRM + ERP випущена оновлена версія модуля "Облік зарплати і розрахунків" 1.14. В оновленні було виконано 1 чек-бокс: додано підтримку коректного поділу для модуля "Філіали та відділи компанії".

31/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Мультикомпанія" 1.7

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Мультикомпанія" 1.7. В оновленні було виконано 2 чек-бокси. Серед них: додано підтримку налаштованих полів та внесено зміни до модуль "Інтеграції з Checkbox".

29/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Купон" 1.3

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Купон" 1.3. В оновленні було виконано 24 чек-бокси. Серед них: доопрацьовано логіку активації/деактивації купона, додано валідацію дат, розширено масові дії та інше.

28/03 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.7

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.7

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM+ERP 5.7 під кодовою назвою "АЙВОРІ". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, а також доступне платне оновлення для коробкових та галузевих версій. Було виконано всього 92 чек-листи покращень, доопрацювань та виправлень.

28/03 Модуль

Модуль " Інвентаризація та списання"

Командою Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "Інвентаризація та списання", який дозволяє здійснювати візування документів в системі.

28/03 НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.6.3

НОВА ВЕРСІЯ PERFECTUM CRM + ERP 5.6.3

В оновленій версії Perfectum CRM+ERP 5.6.3 під кодовою назвою "АЙВОРІ" виконано 45 чек-боксів. Серед них: доопрацювання в особистому кабінеті клієнта та редакторах, змінене меню, додано логування при призначенні/видаленні особистого менеджера клієнта, управлінні повідомленнями та багато іншого.

22/03 Нова версія модулю

Нова версія модулю "Купон" 1.2

Командою Perfectum CRM + ERP випущено оновлену версію модуля "Купон" 1.2. В оновленні було виконано 33 чек-бокси. Серед них: додано адаптацію під розмір екрану, прибрано сортування за опціями, змінено експорт та інше.