Новини


13/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.7

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 4.7, яке отримало кодову назву "Арлекін". Оновлення безкоштовно отримали хмарні версії, також є платне оновлення для коробкових і галузевих версій. Було виконано всього 53 чек-листа поліпшень, доробок і виправлень. Глобальне оновлення "Арлекін" Perfectum CRM + ERP 4.7 об'єднує в собі попередні більш дрібні поновлення 4.6.1, 4.6.2 та 4.6.3

11/05 Модуль

Модуль "Експорт даних з Perfectum CRM+ERP в 1С"

Розроблено новий модуль "Експорт даних з Perfectum CRM + ERP в 1С" який допомагає експортувати необхідні дані потрібних розділів в 1С.

07/05 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6.3

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.6.3 під кодовою назвою "Арлекін" виконано 22 чек-бокси. Серед них виправлені помилки при відкритті КП з режиму канбан, доданий пункт меню "Сповіщення", переглянуто відображення завдань у плануванні проектів, виправлені помилки при об'єднанні рахунків та інше. 

23/04 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6.2

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.6.2 під кодовою назвою "Арлекін" виконано 7 чек-боксів. Серед них виправлені помилки в звіті "Ефективність співробітників" та при запуску Cron вручну, переглянуто імпорт клієнтів, сортування в оголошеннях та інше.

12/04 Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 4.6.1

В оновленій версії Perfectum CRM + ERP 4.6.1 під кодовою назвою "Арлекін" виконано 24 чек-бокси.  Серед них виправлена ​​помилка при установці модулів з магазину, переглянута логіка конвертації пропозиції в рахунок, оновлені і доповнені можливості і взаємозв'язок "Календаря" і "Моїх завдань", переглянуто відображення "Дата закінчення" при створенні завдань, немає можливості створювати ролі з однаковою назвою та  інше.