Галузеві рішення

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

guarantee

З'явились питання?

Напишіть нам все, що Ви б хотіли дізнатися, спитати чи не зрозуміло і ми з радістю Вам відповімо!

CRM галузеві рішення для вашого бізнесу?

Срм – це універсальний програмний продукт, за допомогою якого можна автоматизувати бізнес-процеси, зокрема вирішує питання залучення й утримання покупців, сприяє розвитку бізнесу.

Перед тим, як розпочати чергову розробку crm рішення для малого бізнесу, наші фахівці проводять повний аналіз діяльності компанії, потім всі процеси пов’язують з конкретними шаблонами і налаштовують їх під базу клієнта. Після того, як готові рішення crm систем пройдуть тестування, вони пропонуються клієнтам. У зв’язку з цим, вибираючи готове рішення, розроблене нашою компанією, можете не сумніватися в його працездатності і надійності.

Великий досвід у сфері програмних розробок і професіоналізм дозволили нашим фахівцям не тільки створювати унікальні проекти, орієнтуючись на світові практики в сфері продажів, маркетингу та обслуговування, а й розробити свій інноваційний підхід до створення ресурсів.

Готові рішення crm: переваги

Основні плюси нашої програмної розробки:

  • невеликі витрати на розробку;

  • інтеграція з іншими системами;

  • потужний функціонал;

  • швидке впровадження.

Срм Perfectum допоможе підвищити ефективність діяльності компанії в короткі терміни. Віддаючи перевагу нашому продукту, ви отримаєте автоматизований взаємозв’язок клієнта з офісом, починаючи першим зверненням клієнта і закінчуючи підписанням договору. Запити, які здатна обробити система, можуть надходити з різних каналів: Телефонія, портал самообслуговування, пошта Електронна і т. п.. В основі програми лежить принцип «одного вікна», яке прискорює роботу оператора і відповідно підвищує лояльність клієнта до діяльності компанії.

Які плюси дають crm рішення?

Практично кожен представник малого бізнесу прагне незабаром стати великим. Це прагнення стане можливим тільки в тому випадку, якщо процеси на підприємстві будуть повністю автоматизовані і вплив людського фактору зведено до нуля. І в цьому допоможе наша срм система.

Нашу програму найкраще встановлювати на самому початку діяльності, коли на рахунку кожна копійка. Згодом ви зможете поповнити функціонал програми або доопрацювати її під власні потреби.

На сьогоднішній день срм Perfectum вважається відмінним рішенням, яке усуне хаос в роботі, налаштує порядок та вивільнить ресурси для здійснення більш корисних справ. Наша програма проста у використанні і доступна навіть бізнесменам-початківцям, замовити її можете на нашому сайті прямо зараз.