Управління торгівлею

01

Управління замовленнями та звіти

В модулі “Замовлення” Ви можете бачити всі замовлення товарів клієнтів в зручному вигляді, а також можете створити вручну замовлення, обираючи товари, що вказані в Модулі «Склад». Є можливість отримання замовлень автоматично з інтернет-магазинів.

stock Orders

02

Управління складом та облік

Створюйте склади, додавайте товари та переміщуйте їх між складами за допомогою модулю “Склад”.

stock

03

Закупівлі та Постачальники

Модуль «Закупівлі» дозволяє зручно створювати закупівлі в системі, а за допомогою модулю "Постачальники" можна вести постачальників, які будуть брати участь в закупівлі.

supplies

04

Модуль «POS-термінал»**

Новий спосіб створення замовлень, даний модуль підходить для власників ресторанів чи кафе.

post

05

Модуль «Адреси доставок»

Дозволяє додавати декілька адрес доставлення клієнту для подальшої роботи з ними.

addresses

06

Додаткові товари для модуля «Замовлення»

Модуль “Додаткові товарі” дає можливість додавати “віртуальні” товари, яких немає на склад в замовлення. З додатковими товарами у замовленні можна зробити рахунок на оплату.

Items

07

Промоакції для Модуля «Замовлення»

Дозволяє створювати промоакції - це набір промокодів, які можна застосувати для знижки в замовлення. А також дає можливість створювати знижкові групи клієнтів.

promo

08

Інтеграція з «Rozetka»**

За допомогою інтеграції «Rozetka» можна імпортувати та експортувати товарів й процесів з Rozetka.ua. Ви можете бачити зміну статусу процесу, формувати ТТН і вести роботу в системі Perfectum CRM+ERP не відволікаючись на пошук необхідної вам інформації.

rozetka

09

Інтеграція з «Prom»

Модуль інтеграція з «Prom» дає можливість імпорту та експорту товарів і процесів з prom.ua. Ви зможете бачити зміну статусу процесу, формувати ТТН і вести роботу в системі.

prom

10

Інтеграція з «Allo»**

Інтеграція з «Allo» надає змогу імпорту та експорту товарів і процесів. Також можна бачити зміну статусу процесу, формувати ТТН і вести роботу в системі.

allo

11

Інтеграція з «F.UA»**

Модуль інтеграція з «F.UA» дає можливість імпорту та експорту товарів і процесів з f.ua. Ви зможете бачити зміну статусу процесу, формувати ТТН і вести роботу в системі.

fua

12

Інтеграція з «Нова Пошта»

За допомогою інтеграції з «Нова Пошта» можна автоматично генерувати та отримувати в системі ТТН. Також дає змогу відстежувати статус замовлення від Нової почти по ТТН.

novaPochta

13

Інтеграція з «Укрпошта»

Інтеграція з «Укрпошта» дозволяє генерувати накладну Укрпошти та відстежувати статус замовлення від Укрпошти.

ukrposhta

14

Інтеграція з «Meest Express»

Завдяки інтеграції з «Meest Express» Ви зможете генерувати накладну Meest Express, а також відстежувати статус замовлення від Meest Express.

meest

15

Інтеграція з «Зручно»

Дозволяє створити файл з замовленням, для подальшої роботи з Зручно.

zruchna

16

Інтеграція з «Justin»**

Інтеграція з «Justin» дозволяє робити автоматичну генерацію накладної. Також дозволяє виробляти отримання статусів замовлення від Justin по накладній.

justin

17

Програмний РРО, інтеграція з «Сheckbox»

Модуль інтеграції з «Сheckbox» відкриває можливість створення фіскальних чеків по платежах, додавання кас і податків з «Сheckbox», авторизації касирів безпосередньо з Вашої системи.

checkbox

18

Модуль «Технологічні карти для виробництва»**

Дає змогу створювати на складі нову продукцію шляхом використання окремої номенклатури іншого складу та її обробка згідно з технологічною картою.

kartka

"

19

Модуль «Виробництво»**

Отримайте можливість створювати заявки на виробництво та відстежуйте весь процес. В кінці виробництва Ви отримуєте готовий товар з номенклатури іншого складу та її обробка згідно з технічною картою.

nabor

20

Модуль «Магазин B2B розширений»

Ваші клієнти отримують змогу створювати замовлення з власного кабінету. Всі товари в магазині беруться з Вашого складу в системі.

b2b

170 000 користувачів

170 000 користувачів

працюють щомісяця в Perfectum

     зроблено вUAз любов'ю

Дізнайтесь більше про
можливості Perfectum CRM!