Встановлення коробкової Perfectum CRM+ERP

24 травня 2023
👁 4083

Перед початком встановлення коробкової версії Perfectum CRM+ERP запустіть скрипт для перевірки Вашого сервера і переконайтеся, що Ваш сервер відповідає усім системним вимогам описаним у цьому розділі.

Встановлення системи займає мінімум часу та зусиль, якщо все зробити за інструкцією. Для початку потрібно направити host на ip, що був вказаний для видачі ліцензії у договорі на придбання коробкової версії Perfectum CRM+ERP. Далі необхідно розгорнути отриманий архів коробкової версії Perfectum CRM+ERP на своєму сервері та покроково все виконати.

1. У вкладці "Вимоги" натисніть на кнопку "Наступний крок", якщо виконані всі умови.

kp2. У вкладці "Перевірка" потрібно ввести серійний ключ наданий співробітником Perfectum CRM+ERP на Вашу контактну пошту, зазначену в договорі на придбання коробкової версії Perfectum CRM+ERP. Далі розпочнеться завантаження.

kp

kp3. Далі відкриється вкладка "Вимоги". Потрібно натиснути кнопку "Перейти до перевірки прав файлів та папок"

kp4. У вкладці "Права" натисніть кнопку "База даних"

kp 5. У вкладці "База даних" введіть ім'я хоста, ім'я бази даних, ім'я користувача та пароль, а потім натисніть кнопку "Перевірити базу даних".

kp 6. У вкладці "Установка" введіть базовий URL Вашого сайту та дані адміністратора такі як: Ім'я, Прізвище, Ел. Пошта (Логін) та пароль. Також необхідно вибрати мову системи та часову зону в якій Ви знаходитесь для коректного відображення дати/часу. Є можливість встановити всі доступні плагіни. Для продовження встановлення потрібно натиснути кнопку "Почати встановлення"

kp 7. Майже все готово! Залишилося дочекатися завершення встановлення:

kp 8. Після завершення інсталяції Вам буде доступне посилання для входу адміністратора та посилання на документацію щодо користування системою.

kp

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.