Імпорт бази лідів і клієнтів

13 травня 2021
👁 2678

Ви можете імпортувати ліди і клієнти в CRM через Excel-файли (процес однаковий, тільки поля різні).

Для імпорту даних про клієнтів потрібно перейти в розділ «Продажі -> Клієнти» з головного меню і натиснути «Завантаження клієнтів».

import leads-1

Всі імпортовані поля будуть перенесені в таблицю, в яку будуть додані призначені для користувача поля (якщо вони є). Ця таблиця також показує, як повинні виглядати ваші дані в .xlsx.

Ви можете завантажити зразок .xlsx-файлу, натиснувши на верхню кнопку, коли ви знаходитесь в режимі перегляду «Завантажити приклад».

import leads-2

Перший рядок вашого Excel-файлу повинен бути заголовками стовпців, як в прикладі таблиці. Також переконайтеся, що Ваш файл має кодування UTF-8, щоб уникнути непотрібних проблем надалі. Якщо електронна пошта дублюється, то при імпорті вони не будуть імпортовані.

Щоб перевірити це, Ви також можете імітувати імпорт, натиснувши кнопку «Тестувати завантаження». У цьому випадку дані не будуть вставлені в базу даних, а тільки відображатись в ній. Не рекомендується імпортувати Excel-файл з більш ніж 500 рядків. Ви повинні розділити процес імпорту в кілька файлів.

import leads-3

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.