Податкові ставки

23 листопада 2023
👁 5026
Perfectum CRM+ERP надає можливість додавати необмежену кількість податкових ставок.
 
Список всіх податків знаходиться на шляху: «Налаштування -> Продажі -> Фінанси -> Податкові ставки». На сторінці є наступне:
 1. Створити Новий податок
 2. Експорт податків
 3. Пошук за ключовими словами
 4. Список створених користувачем податків
 5. Змінити запис
 6. Видалити запис

tax1

Додавання податку до системи

Для додавання нових податкових ставок необхідно:
 • Перейдіть до «Налаштування -> Продажі -> Фінанси -> Податкові ставки».
 • Натисніть на ліву верхню кнопку «Новий податок».
 • Введіть назву податку.
 • Введіть ставку (відсоток) податку.
 • Натисніть зберегти.

tax2

tax3

Створений податок буде доступний при створенні рахунку на оплату в списку, що розкривається, для кожної позиції в рахунку.
При зміні (оновленні) податку, інформація у вже створених рахунках/кошторисах/пропозиціях не буде змінена, якщо цей податок застосовується у них.

tax4

Налаштування

Для налаштування роботи податків у Perfectum CRM+ERP перейдіть до «Налаштування -> Конфігурація -> Додатки -> Фінанси».

 1. Використовувати податки в системі - Вмикає/вимикає функціонал використання податків по всій системі. У разі відключення використання податків старі рахунки, пропозиції та витрати з доданими податками залишаться без змін.
 2. Показувати податки в таблицях з позиціями - за замовчуванням система показує податок на позиції, але є можливість вимкнути його, і всі податки будуть показані в нижній частині рахунку/кошторису. Зверніть увагу, коли ви додаєте позиції в рахунок/кошторис, вам необхідно додати податки на них, щоб отримати потрібні розрахунки. Податок на позицію буде прихований коли Ваш клієнт отримає рахунок/кошторис. Щоб вимкнути цю функцію, встановіть «Ні» у параметрі «Показувати податки».
 3. Прибрати відображення назв податків у таблиці - назва кожного створеного податку не відображається у списку, що випадає, видно лише суму відсотка. Наприклад, "Податок 15%" відображатиметься як "15%".
 4. Податки включені у вартість - коли при додаванні нової послуги/товару користувач вказує податок, цей податок буде автоматично включений у вартість позиції.
 5. Застосовувати знижку в рахунках та пропозиціях (до / після податку) - користувач може вибрати залежно від принципів роботи бізнесу та фінансової моделі.
 6. Податок за замовчуванням - автоматично поширюється на всі позиції.

tax settings

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.