Повторюваний рахунок

23 листопада 2023
👁 2435

При додаванні або редагуванні рахунку система надає можливість встановити автоматичне повторне формування рахунку та надсилання його клієнту. Доступна можливість встановити повторення щомісяця, щороку, або інші задані параметри повторення. А також вибрати час, коли формування рахунків припиниться.

Для вибору частоти формування та надсилання рахунку, виберіть відповідний пункт у випадаючому меню "Повторити рахунок?", при формуванні рахунку.

repeat invoice

Для налаштування днів повторення натисніть "Налаштувати". Відкриється можливість вибрати день та кількість циклів повтору.

repeat invoice 2

 

repeat invoice 3

Для налаштування загальних параметрів повтору рахунків перейдіть: «Налаштування -> Конфігурація -> Планувальник завдань -> Рахунки»

  1. Рахунок-фактура буде створюватися в конкретний час, ґрунтуючись на значенні «Година доби для виконання автоматичних операцій».
  2. Доступні типи створення нових рахунків: Генерація та авто відправка повторюваних рахунків клієнтам; генерувати неоплачений рахунок; Генерувати чернетку рахунку.
  3. Коли для поля «Створити нову накладну з поточним рахунком, тільки якщо рахунок зі статусом сплачено» встановлено значення «Так», то повторюваний рахунок не буде створено, якщо попередній не був сплачений.

repeat invoice 4

Повторювані дні розраховуються з дати виставлення рахунку.

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.