Зареєструвати платіж

23 листопада 2023
👁 2755

Реєстрація платежа дозволяє фіксувати оплати в системі Perfectum CRM+ERP за виставленими рахунками за товари та послуги.

Для реєстрації платежу за рахунком, відкрийте необхідний рахунок, виберіть «Платіж». Після натискання на кнопку відкриється нове вікно з формою оплати.

Важливо: кнопка «Платіж» відображатиметься лише у випадку, коли користувач має дозволи на створення платежів. Також цю кнопку відключено в рахунках зі статусами «Оплачено» або «Скасовано».

Platizh_.jpg

Заповнення деталей оплати

  1. Валюта
  2. Отримана сума – загальна сума, сплачена для цього рахунку, це поле буде автоматично заповнено на основі суми рахунку-фактури.
  3. Дата оплати – виберіть дату платежу, за промовчанням буде обрано поточну дату.
  4. Спосіб оплати – виберіть один із доступних способів оплати для цього рахунку.
  5. «Не надсилати повідомлення про оплату клієнту» - при позначці поле листа не буде надіслано клієнтам із зазначенням зареєстрованого платежу для цього рахунку. Можна вимкнути параметр. Для цього вимкніть відповідний шаблон електронної пошти у розділі «Налаштування -> Шаблони -> Шаблони електронної пошти -> Рахунки». Встановіть "Вимкнути" в меню налаштування "Записаний платіж за рахунком-фактурою (відправлений клієнту)". Після того, як шаблон вимкнено, це поле не буде доступним.
  6. ID транзакції.
  7. Примітка.
  8. Натисніть кнопку «Зберегти».

Після реєстрації платежу статус рахунку буде автоматично оновлено залежно від суми. Після сплати повної суми статус буде оновлено до «Оплачено». Після оплати частини від суми – надається статус «Частково оплачено».

Plat

 

Plat

Надсилання електронного листа з повідомленням про оплату рахунку

Система надає можливість повідомити клієнтів та співробітників про фіксацію оплати шляхом надсилання електронного листа. Щоб редагувати вміст клієнтського шаблону листа, перейдіть до «Налаштування -> Компанія -> Шаблони -> Шаблони електронних листів -> Рахунки -> "Записано платіж за рахунком-фактурою (відправлено клієнту)".

Для редагування вмісту шаблону листа співробітникам відкрийте шаблон "Записаний платіж за рахунком-фактурою (відправлений персоналу)", який надсилається творцю рахунку на оплату.

Plat

 

Plat

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.