Об'єднання рахунків

30 листопада 2023
👁 3748

Об'єднання рахунків - це функція Perfectum CRM+ERP, яка дозволяє об'єднувати або включати вже створені рахунки в один рахунок, передаючи всю інформацію в новий рахунок.

Дана функція використовується коли клієнт має кілька неоплачених рахунків, і необхідно створити один об'єднаний рахунок для зручної оплати.

Перевірка доступних рахунків для об'єднання

• При створенні нового рахунку система перевіряє наявність доступних рахунків для об'єднання їх із створюваним рахунком. Після того, як користувач вибере клієнта, угорі сторінки відобразяться доступні рахунки для об'єднання.

При редагуванні існуючого рахунку - доступні рахунки для об'єднання також відображаються зверху із зазначенням номера та суми на оплату.

 

Invoices_for_unite.png

Об'єднання рахунків

У верхній частині сторінки з доступними рахунками для об'єднання, позначте ті рахунки, які необхідно додати до поточного рахунку. Додані позиції відобразяться в об'єднаному рахунку, а перший буде відображатися як скасований (або видалиться, якщо зняти позначку біля «Відзначити об'єднані рахунки-фактури скасованими, а не видаляти»).

ПРИМІТКА

Доступні до об'єднання лише ті рахунки, які відносяться до наступних статусів: Не оплачено, Прострочено, Чернетка.

У разі коли редагований рахунок має статус "Частково оплачено", об'єднання неможливе.

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.