Додати позиції

21 липня 2022
👁 1861

Позиції - це функція Perfectum CRM, яка дозволить вам створювати зумовлені позиції (товари або послуги) і прискорить процес при створенні нових рахунків-фактур / пропозицій.

Створити нову позицію

Щоб створити нову позицію, натисніть на розділ «Продажі -> Прайси», потім відкриється нове вікно і натисніть на кнопку в верхньому лівому кутку «Нова позиція».

poziciia 1

  1. Мова опису
  2. Короткий опис - короткий опис позиції, як заголовок.
  3. Довгий опис - докладний опис позиції з більш детальною інформацією.
  4. Одиниці виміру - якщо позиція вимірюється в певних одиницях, то назва вказується в цьому полі, наприклад, кг, шт. і т.д.
  5. Додати опис на інших мовах
  6. Вартість - загальна вартість цієї конкретної позиції, яку ви створюєте без податків.
  7. Знижка - знижка, яка застосовується до цієї позиції. При натисканні на % можна змінити тип знижки
  8. Податок - зумовлений податок на позицію, він буде застосовуватися автоматично при створенні нового рахунку / кошторису / пропозиції.
  9. Поле користувача
  10. Група позиції - якщо у Вас багато позицій, і Вам необхідно організувати їх в групи, Ви можете вибрати групи, які були створені раніше. Для формування нової групи, натисніть на розділ «Продажі -> Прайси», потім відкриється нове вікно і натисніть на кнопку в верхньому лівому кутку «Групи».

Натисніть «Зберегти», щоб зберегти інформацію про позиції.

poziciia 2

Після того, як позиція прив'язана до транзакції, наприклад до рахунку / пропозиції, зміна інформації про позицію не вплине на поточні транзакції.

Пов'язані позиції з транзакцією

Для цього перейдіть в «Продажі -> Рахунки на оплату» і натисніть на верхню ліву кнопку «Додати рахунок на оплату», створіть новий обліковий запис і заповніть всю необхідну інформацію для нього.

В поле «Додати позицію» ви можете вибрати визначені позиції, які будуть автоматично вставлені в область позицій попереднього перегляду, без необхідності заповнювати всю необхідну інформацію про позиції вручну.

poziciia 3

Perfectum CRM може виписувати рахунок на основі базової валюти системи або клієнта, якщо вона налаштована в профілі клієнта.

Припустимо, що ваша базова валюта - UAH, і у Вас є клієнт, який використовує валюту USD. При створенні нової позиції Ви вказали вартість у Вашій базовій валюті (UAH). Коли Ви переходите до «Продажі -> Вартість» і намагаєтеся створити / редагувати позицію, Ви побачите, що буде показано нове поле для вартості в USD. Воно з'являється, коли в системі є клієнт, для якого встановлена ​​валюта USD.

При додаванні позиції в рахунок для клієнта з валютою USD, ціна буде автоматично додана по вартості для USD. Це допоможе Вам додати значення позиції тільки один раз, а потім повторно використовувати його. Майте на увазі, що курс для іншої валюти буде відображатися тільки в тому випадку, якщо в профілі клієнта він налаштований на користування іншої валюти.

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.