Налаштування валюти

20 вересня 2019
👁 2743

Додати нову валюту

Щоб додати нову валюту перейдіть:  

«Налаштування -> Продажі -> Фінанси -> Валюта -> Нова валюта».

valuta 1

  • Код валюти - додайте код (скорочення) валюти, переконайтеся, що ви додали діючий код валюти. Код ISO буде використовуватися при відправці коду валюти в онлайн-шлюзи оплати.
  • Символ валюти - додати символ валюти
  • Натисніть кнопку «Зберегти».

valuta 2

 Примітка: коди валют по ISO доступні на сайті Мінфін.

 Щоб зробити валюту базовою (валютою системи за замовчуванням), потрібно відзначити її як базову, натиснувши на значок зірочки.

valuta 3

Perfectum CRM за замовчуванням фіксує всі транзакції (рахунки, кошториси, витрати, пропозиції) в базовій валюті. Зміна базової валюти після запису транзакцій неможлива.

Валюта клієнта

Якщо вам необхідно записати транзакцію в іншій валюті, вам потрібно встановити валюту клієнта. Для цього перейдіть в «Клієнти», відкрийте картку клієнта і встановіть валюту в профілі.

valuta 4

Зверніть увагу: якщо клієнт вже зареєстрував транзакції, ви не зможете змінити валюту. Вам необхідно видалити всі попередні транзакції для зміни валюти, адже після того як транзакція записана, можливість змінити валюту клієнта відключена. При створенні нового рахунку для клієнта, валюта системи буде автоматично змінена на валюту клієнта. Для всіх майбутніх транзакцій клієнта також буде відображатися та валюта, що встановлена в його профілі.

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.