Створення рахунку за проект (з області проекту)

20 вересня 2019
👁 2807

Виставляти рахунок за проект рекомендується з області проекту за допомогою кнопки «Рахунок на оплату проекту» у верхньому правому кутку для того, щоб відстежувати всі рахунки, створені для проекту.

schet na oplatu 1

Існує три типи рахунків за проект:

1. Загальний рахунок на оплату (не застосовується, якщо тип оплати проекту - «ставка за завдання»)

  •      Назва елемента: назва проекту;
  •      Опис: всі завдання + загальний час, зареєстрований час на завдання.

schet na oplatu 2

 

schet na oplatu 3

 

2. Рахунок по позиціях завдань - всі оплачувані завдання для кожного елемента (не застосовується, якщо тип оплати проекту - «фіксована вартість»)

  •    Ім'я елемента: Назва проекту + Назва завдання;
  •    Опис: Загальний зареєстрований час.

schet na oplatu 4

 

schet na oplatu 5

 

3. Кожен табель індивідуально - застосовується, якщо всі зареєстровані завдання оплачувані (не застосовується, якщо тип оплати проекту - «фіксована вартість»)

  •    Ім'я елемента: Назва проекту + Назва завдання
  •    Опис: час початку + час закінчення + загальний час реєстрації

schet na oplatu 6

 

schet na oplatu 7

 

Завдання, які будуть виставлені в рахунок

З Perfectum CRM у вас є можливість вибрати, які завдання включити в рахунок. Щоб переглянути завдання, які будуть оплачені, натисніть «Подивитися завдання, які будуть вказані в рахунку на оплату» і виберіть потрібні. Статуси завдань відображаються, коли ви натискаєте «Подивитися завдання, які будуть вказані в рахунку на оплату», з правого боку. Завдання з майбутньою датою початку не можуть бути оплачені. За замовчуванням завдання з майбутньою датою початку не будуть перевірятися.

Нотатки:

  • Всі оплачені завдання будуть відзначені як завершені (якщо будь-які завдання не будуть завершені) - сповіщення не відправляється уповноваженим співробітникам.
  • Після того, як завдання оплачене, ви не можете запустити таймери або знову виконати завдання. Якщо потрібно знову сплатити рахунок, вам необхідно знову створити завдання.
  • Якщо в профілі клієнта обрана валюта, то рахунки за проектом будуть формуватися в цій же валюті, а не в валюті системи за замовчуванням.

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.