Допомога і Повідомити про помилку

28 листопада 2023
👁 2362

Для забезпечення максимально комфортних умов роботи в системі розроблені розділи "Допомога" і "Повідомити про помилку", тут Ви можете ознайомитися з документацією і роботою окремих модулів, а також максимально швидко повідомити про помилку, якщо зафіксуєте таку.

"Допомога"

Якщо Ви не знаєте, як виконати якусь дію, Ви можете переглянути про це в документації. Для цього, у верхній панелі справа, натисніть на кнопку "Допомога".

help1

Справа з'явиться вікно з розділами з документації, виберіть потрібний Вам розділ і ознайомтесь з документацією по ньому. Виберіть потрібний Вам розділ і статтю, і натисніть на неї, Вам відкриється документація з цією статтею.

help2

У систему вбудована швидка допомога з будь-якого розділу, в якому Ви працюєте. Для цього Вам необхідно не виходячи з розділу/модуля, в якому працюєте або по якому виникли питання, натиснути на кнопку "Допомога" у верхній панелі праворуч. У переліку доступної документації, розділ в якому Ви зараз перебуваєте, буде позначений червоним.

help3

"Повідомити про помилку"

Якщо Ви помітили несправності в роботі системи, Ви можете повідомити про це. У верхній панелі справа натисніть на кнопку "Повідомити про помилку".

help4

В нижньому правому куті з`явиться вікно зворотного зв`язку, в якому натисніть на кнопку "Виберіть і прокоментуйте частину цієї сторінки".

help5

Зверху з`явиться панель, за допомогою якої, можна виділити помилку".

help6

Далі, Ви можете залишити коментар про несправність та відправити.

help7

Також, Ви можете залишити загальний відгук про сторінку.

help8

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.