Допомога і Повідомити про помилку

21 липня 2021
👁 1288

Для забезпечення максимально комфортних умов роботи в системі розроблені розділи "Допомога" і "Повідомити про помилку", тут Ви можете ознайомитися з документацією і роботою окремих модулів, а також максимально швидко повідомити про помилку, якщо зафіксуєте таку.

"Допомога"

Якщо Ви не знаєте, як виконати якусь дію, Ви можете переглянути про це в документації. Для цього, в верхій панелі зправа, натисніть на кнопку "Допомога".

help 1

 

Справа з'явиться вікно з розділами з документації, виберіть потрібний Вам розділ і ознайомтесь з документацією по ньому.  Виберіть потрібний Вам розділ і статтю, і натисніть на неї, Вам відкриється документація з цією статтею.

help 3

 

У систему вбудована швидка допомога з будь-якого розділу, в якому Ви працюєте.  Для цього Вам необхідно не виходячи з розділу/модуля, в якому працюєте або по якому виникли питання, натиснути на кнопку "Допомога" у верхній панелі праворуч.  У переліку доступної документації, розділ в якому Ви зараз перебуваєте, буде позначений червоним.

help 2

 

"Повідомити про помилку"

Якщо Ви помітили несправності в роботі системи, Ви можете повідмити про це. В верхній панелі зправа натисніть на кнопку "Повідомити про помилку".

help 4

В нижньому правому куті з`явиться вікно зворотнього зв`язку, в якому натисніть на кнопку "Виберіть і прокоментуйте частину цієї сторінки".

help 5

Зверху з`явиться панель, за допомогою якої, можна виділити помилку".

help 6

Далі, Ви можете залишити коментар про несправність та відправити.

help 7

Також, Ви можете залишити загальний відгук про сторінку.

help 8

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.