Звіт по Лідам

10 квітня 2024
👁 4602

Щоб подивитися звіт про Ліди, натисніть на розділ "Компанія - Звіти - Ліди", потім відкриється нове вікно, де буде надано звіт за Лідами. Ви також можете відфільтрувати звіт за типом лідів

Ви можете переглянути такі звіти:

  1. Ліди на поточний тиждень.
  2. Діаграму за джерелами лідів.
  3. Щомісячний звіт щодо лідів.
  4. Звіт про статус лідів.
  5. Кількість лідів з UTM-міткою.

Важливо! Фільтр "Тип ліда" дозволяє формувати всі звіти за одним/декількома/усім типами лідів. Цей фільтр застосовується до всіх діаграм звіту.

Ліди на поточний тиждень.

Відображає кількість створених лідів на поточному тижні по днях тижня.

Джерело лідів.

Дозволяє відобразити діаграму загальної чисельності створених лідів за джерелами за вибраний місяць. Можна навести курсор миші на потрібне джерело та вказати точну цифру за вказаний період.

l1

За місяць.

У цій діаграмі відображається кількість лідів, створених за місяць. У діаграмі є можливість вказати необхідний місяць та рік, щоб переглянути статистику. Також можна навести курсор миші на діаграму та побачити точну кількість створених лідів у конкретний день.

l2

За статусом лідів.

Діаграма відображає загальну кількість лідів за конкретним статусом. Можна навести курсор миші на діаграму та побачити точну кількість лідів у вибраному статусі на даний момент.

l3

Ліди з UTM-міткою.

У цій діаграмі відображається кількість лідів з UTM-міткою за вказаний період у кожному статусі. Можна навести курсор миші на діаграму та побачити точну цифру лідів.

l4

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.