Дублікати лідів

26 травня 2023
👁 953

У статті описано такі приклади можливостей системи як:

  • Як працює пошук дублікатів лідів і де його налаштувати?
  • Як працює об'єднання дублікатів лідів і де його налаштувати?
  • Де подивитися всі дублікати лідів у системі?

Як працює пошук дублікатів лідів і де його налаштувати?

Для налаштування пошуку дублікатів лідів перейдіть по шляху "Налаштування -> Продажі -> Ліди -> Налаштування" прокрутіть сторінку в самий низ до налаштування "Пошук дублікатів лідів". У цьому налаштуванні вкажіть параметри за якими відбуватиметься пошук дублікатів, все залежить від зазначених параметрів їх можна вибрати 3 (Номер ліда, пошта ліда, месенджери).

1

Приклад роботи. Уявімо, що в системі у нас є 2 ліди та у них однаковий номер телефону, якщо у вас в налаштуванні "Пошук дублікатів лідів" вказано лише параметр "Номер ліда" то в картці ліда створиться вкладка "Дублікати лідів" і в ній будуть відображатися всі дублікати згідно з заданими параметрами пошуку раніше.

Якщо у вас у налаштуванні "Пошук дублікатів лідів" вказано кілька параметрів, потрібно, щоб усі ці параметри зійшлися. Наприклад у Вас вказано "Номер ліда" та "Пошта ліда", в системі є 2 ліди у яких однаковий номер телефону, пошук не вважатиме їх дублікатами, тому що не всі параметри дотримані, але якщо у них будуть однаковий номер телефону та пошта, пошук працюватиме коректно.

2

Як працює об'єднання дублікатів лідів і де його налаштувати?

Для налаштування об'єднання дублікатів лідів перейдіть по шляху "Налаштування -> Продажі -> Ліди -> Налаштування" перейдіть сторінку в самий низ до налаштування "Пошук дублікатів лідів". У цьому параметрі вкажіть параметри, за якими відбуватиметься об'єднання дублікатів лідів. Об'єднання також залежить від вибраних параметрів, як і пошук лідів дублікатів.

3

Приклад роботи. У системі є лід "А" який створений 01.01.2023 та лід "Б" який створений 05.05.2023, в налаштуваннях системи у вас зазначено 2 параметри (номер телефону та пошта) для об'єднання, якщо вони однакові то Лід "А" відзначається тегом "Дубль" ставати неякісним і програним, а Лід "Б" ставати як основним лідом. Тобто дублікатом стає старий лід, а новий залишається.

Якщо дублікат не об'єднався, значить він не підпадає під задані параметри щодо об'єднання в налаштуваннях.

Важливо! Поєднання дублікатів лідів відбувається після спрацювання планувальника завдань (CRON).

Де подивитися всі дублікати лідів у системі?

Перейдіть шляхом "Продажі -> Ліди" у фільтрі "Додаткові фільтри" виберіть параметр "Неякісні", у таблиці відображатимуться записи з тегом "Дубль" - це і є дублікати лідів.

4

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.