Зареєструвати платіж

15 червня 2021
👁 551

Для реєстрації платежу за рахунком, відкрийте рахунок і виберіть «Платіж». Після того, як ви натиснете на кнопку, відобразиться нове вікно з формою оплати.

zaregistrirovat plateg 1

Майте на увазі, що кнопка «Платіж» буде відображатися тільки в тому випадку, якщо у користувача є дозволи на створення платежів, також ця кнопка може бути відключена в рахунку зі статусом «Оплачено» або «Скасовано». Заповніть деталі оплати.

zaregistrirovat plateg 2

  1. Отримана сума - загальна сума, яка оплачена для цього рахунку, це поле буде автоматично заповнено на основі суми рахунку-фактури.
  2. Дата платежу - виберіть дату платежу, за замовчуванням буде обрана поточна дата.
  3. Режим оплати - вам необхідно вибрати один з доступних режимів оплати для цього рахунку.
  4. Ви можете додати замітку до оплати оплату.
  5. «Не надсилати сповіщення про оплату клієнтові» - якщо це поле відзначено, то листи не будуть відправлені клієнтам із зазначенням зареєстрованого платежу для цього рахунку. Якщо ви хочете відключити цей параметр, Ви можете відключити шаблон електронної пошти в розділі «Налаштування -> Шаблони -> Шаблони електронних листів -> Рахунки» і встановити «Відключити» в меню налаштування «Invoice Payment Recorded (Sent to Customer)». Після того, як шаблон відключений, це поле не буде доступний широкому, і електронний лист не буде відправлено клієнту.
  6. Не перенаправляйте мене на процесор оплат.
  7. Натисніть «Зберегти».

Після реєстрації платежу статус рахунку буде автоматично оновлено в залежності від загальної суми. Якщо для цього рахунку буде записана повна сума, статус буде оновлено до «Оплачено», інакше статус буде «Частково оплачено».

zaregistrirovat plateg 3

Щоб відредагувати вміст електронного листа, перейдіть в «Налаштування -> Компанія -> Шаблони -> Шаблони електронних листів -> Рахунки -> Invoice Payment Recorded (Sent to Customer)».

zaregistrirovat plateg 4

 

zaregistrirovat plateg 5

Відправлений електронний лист співробітникам

Крім того, система відправить іншого електронного листа (Invoice Payment Recorded (Sent to Staff)) співробітнику, який створив рахунок. Цей лист буде відправлено також, коли клієнт оплачує рахунок через шлюз онлайн-платежів.