Зареєструвати платіж

07 червня 2023
👁 776

Для реєстрації платежу за рахунком, відкрийте рахунок і виберіть «Платіж». Після того, як ви натиснете на кнопку, відобразиться нове вікно з формою оплати.

zaregistrirovat plateg 1

Майте на увазі, що кнопка «Платіж» буде відображатися тільки в тому випадку, якщо у користувача є дозволи на створення платежів, також ця кнопка може бути відключена в рахунку зі статусом «Оплачено» або «Скасовано». Заповніть деталі оплати.

zaregistrirovat plateg 2

  1. Отримана сума - загальна сума, яка оплачена для цього рахунку, це поле буде автоматично заповнено на основі суми рахунку-фактури.
  2. Дата платежу - виберіть дату платежу, за замовчуванням буде обрана поточна дата.
  3. Режим оплати - вам необхідно вибрати один з доступних режимів оплати для цього рахунку.
  4. Ви можете додати замітку до оплати оплату.
  5. «Не надсилати сповіщення про оплату клієнтові» - якщо це поле відзначено, то листи не будуть відправлені клієнтам із зазначенням зареєстрованого платежу для цього рахунку. Якщо ви хочете відключити цей параметр, Ви можете відключити шаблон електронної пошти в розділі «Налаштування -> Шаблони -> Шаблони електронних листів -> Рахунки» і встановити «Відключити» в меню налаштування «Записано платіж за рахунком-фактурою (надіслано клієнту)». Після того, як шаблон відключений, це поле не буде доступний широкому, і електронний лист не буде відправлено клієнту.
  6. Не перенаправляйте мене на процесор оплат.
  7. Натисніть «Зберегти».

Після реєстрації платежу статус рахунку буде автоматично оновлено в залежності від загальної суми. Якщо для цього рахунку буде записана повна сума, статус буде оновлено до «Оплачено», інакше статус буде «Частково оплачено».

zaregistrirovat plateg 3

Щоб відредагувати вміст електронного листа, перейдіть в «Налаштування -> Компанія -> Шаблони -> Шаблони електронних листів -> Рахунки -> Записано платіж за рахунком-фактурою (надіслано клієнту)».

zaregistrirovat plateg 4

 

zaregistrirovat plateg 5

Відправлений електронний лист співробітникам

Крім того, система відправить іншого електронного листа (Записано платіж за рахунком-фактурою (надіслано персоналу)) співробітнику, який створив рахунок. Цей лист буде відправлено також, коли клієнт оплачує рахунок через шлюз онлайн-платежів.

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.